هاوایی در نیویورک هشدار نشینان به اقامت در گارد در برابر COVID-19

در نور از دانشمندان و هشدارهای دوم COVID-19 موج هونولولو مهاجرت Kiana, Davenport, که محدود شده است به تنهایی در یک اجاره ای در شهر نیویورک استودیو آپارتمان از تاریخ 22 مارس گفت که او احساس می کند احساس خطر توسط آرام و نگرش او برخورد هنگامی که او به بررسی خانواده به خانه بازگشت.

“من بیش از همه عموزاده — Kalihi, Aiea, مروارید شهر Kapolei, Waianae و در کائوآئی و مائوئی — و آنها را گاه به گاه در مورد آن; آنها با پوشیدن ماسک آنها در حال حلق آویز کردن با هم در ساحل و نوشیدن آبجو”, او گفت:, و اشاره کرد که نیویورک سواحل بسته هستند به طور نامحدود.

این Kalihi متولد Davenport یک alumna از فررینگتن دبیرستان و دانشگاه هاوایی در Manoa گفت که او امیدوار جزایر می تواند همچنان به فرار از تلفات سنگین—, یکشنبه, هاوایی تا به حال در مجموع 632 موارد و 17 مرگ و میر در مقایسه با ایالت نیویورک را 338,519 موارد و 26,584 مرگ و میر و خواست نشینان به اجازه پایین گارد خود.

“من التماس من عموزاده به پوشیدن ماسک دور ماندن از دیگران پیروی از قوانین برای حفظ این ویروس در خلیج,” او گفت:, و اضافه کرد که او یک “ترس واقعی” از آنجا که او و بسیاری از اعضای خانواده او در حال بومی هاوایی اصل و نسب یک گروه که همراه با اقیانوس آرام نشینان رنج می برد نامتناسب نرخ بالاتر از عفونت با کورونا-
ویروس مطالعات اخیر نشان می دهد.

علاوه بر این بالاتر بروز بیماری های زمینه ای مانند دیابت و فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی و چاقی و آسم در میان مردم از این اقوام را افزایش می دهد خطر ابتلا به موارد شدید از COVID-19.

نویسنده برنده جایزه از “کوسه دیالوگ” و چند رمان و مجموعه داستان Davenport 79 گفت او شده است سالم به جز یک تب مختصر اما زندگی حرفه ای خود را از خط خارج شده است. یک مرحله اقتباس از رمان “آواز تبعید” توسط مید مرکز تئاتر آمریکایی در واشنگتن بوده است را در خود نگه دارد و او احساس می کند او به تازگی به اتمام رمان “Kea” است که در برزخ است.

اما چنین امیدی به سختی ثبت نام او گفت: به او دست می دهد دوستان و همسایگان در این شهرستان به ویروس.

“تنها چیزی که به نظر می رسد واقعی به من در حال حاضر در حال دلخراش تعداد بیمار و در حال مرگ,” او گفت: یادآوری اخیر بعد او به طور داوطلبانه در یک خط از شهروندان عبور جعبه از کامیون ها در خیابان پنجم به بیمارستان صحرایی چادر در پارک مرکزی و دیدم فریزر کامیون پوشش خیابان “از آنجا که آنها نمی باید در هر نقطه برای قرار دادن اجساد. این خیلی ترسناک است.”

راه رفتن به عقب به ساختمان در شرق خیابان 86 او مشاهده رهگذران در به طور معمول preppy شرق فوقانی جانبی لباس پوشیدن و در “این واقعا عجیب و غریب, مستند شیک — همه به نظر می رسد مانند سرف از زمان تزارها.”

به جای خطر قرار گرفتن در معرض ویروس در ساختمان اتاق رختشویی یا عمومی ، laundromats “مردم با پوشیدن لباس های قدیمی و فرسوده کفش خود را به انجام کارهای و فقط با قرار دادن آنها در کیسه و ترک آنها را در پیاده رو زمانی که آنها کثیف,” او گفت:.

“هاوایی افراد خوش شانس هستند آنها می توانند لباس های خود را بشویید رانندگی اتومبیل برای دریافت مواد غذایی, و در اقیانوس, که من دست بیش از هر چیزی” داونپورت گفت.

در شهر نیویورک یک بار بی نظیر مرکز تجارت و در حال حاضر کانون COVID-19 غذا و دیگر ضروریات بوده و باقی می ماند در تامین کوتاه مدت.

“این مرا به یاد, روسیه, تنها جایی که تا به حال من می خواهم به یک فروشگاه بروید و خواهد بود وجود دارد هیچ چیز بر روی هر یک از قفسه” داونپورت گفت. “ما از جستجوی غذا برای مواد غذایی, پیاده روی برای مایل مانند گرگ بسته در هر روز است.”

به تازگی, دیدن یک کامیون تحویل در محلی Fairway بازار “من عجله رفت و در آنجا بود 2-پوند کیسه برنج و من داد زدم و برداشت آن را,” او گفت:, “و سپس من تو را دیدم یک قوطی لوبیا سیاه و سفید و من از آن برگزار شد به قلب من آن را دوست دارم گرانبها بود ترکه.”

در سمت روشن, هر روز دیگر او ماسک های بالا قرار می دهد بر روی دستکش و سرعت پیاده روی در پارک مرکزی یک بلوک از خانه اش.

“ما با داشتن آب و هوای زیبا,” او گفت:. “همه درختان شده اند شکوفه و وجود دارد میلیون ها نفر از سنجاب و پرندگان و تقریبا بدون ترافیک بدون انتشار کربن— طبیعت بازگشت به زندگی اما در هزینه هزاران انسان زندگی می کند.”

پارک مرکزی بود که به طرز مرموزی ساکت و آرام, Davenport گفت: به غیر از آهنگ ها از پرندگان و پلیس گشت بر اسب اجرای اجتماعی فاصله.

هنوز بسیاری از مردم نمی غذای قوانین که روز جمعه در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio اعمال محدودیت ظرفیت در این شهر محبوب رودخانه هادسون و دومینو پارک ها و داونپورت نگران “اگر این ویروس باعث باز گشت آنها نزدیک پارک مرکزی و مردم آجیل را.”

اما با وجود همه چیز او افزود: این شهرستان حفظ آن “جادویی” ظرفیت به خوش تعجب.

برخی از روزها او کمک می کند تا تحویل کارتن مواد غذایی برای پناهگاه بی خانمان از رستوران های شرکت کننده در این برنامه نجات پس مانده غذا خوردم.

“شنبه شب” او گفت: “ما به عنوان ستون جعبه (در خارج) به پناهگاه زنان در Lenox Hill زراد خانه درب را باز کرد و از داخل آن وسیع انعکاس سالن کسی بود بازی یک پیانو … ‘Claire de Lune.’ مردمی ایستاده بود فلج در زیبایی آن است.”

در این هوای سرد یک شب پرستاره داوطلبان ایستاده بود گوش دادن تا زمانی که موسیقی به پایان رسید Davenport گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de