‘سخت به بلع قرص’: SRJC بازیکن فوتبال می میرد در درایو توسط تیراندازی

“بیست دلار” واگنر گفت. “آن دو هفته است. شما تعجب که چگونه او می خورد.”

مربی می داند که در مورد چالش های تنظیم به کالج چرا که او در آنها زندگی می کردند. او مرتب کردن بر اساس از یک کودک در حال رشد در پلکنتیا و فولرتون در اورنج کانتی پسر یک مادر تنها که مشغول به کار در هفت روز هفته در نوار. لنی و دوستان خود را partied. زیادی است.

واگنر جوان بود برای کلاس بیش از حد. او 13 بود که او شروع به دبیرستان و روشن نیست 17 تا فقط بعد از ارشد فصل فوتبال. زمانی که او وارد در فولرتون تاریخ و کالج او یک پسر در میان مردان از نظر احساسی و جسمی. این یک افشاگری. اما او آموخته ثبات و بسیاری از چیزهای دیگر از افسانه ای مربی هال Sherbeck که بازنشسته در سال 1992 با 240 پیروزی (در آن زمان یک رکورد برای کالج ها) و سه ملی عنوان.

واگنر یک بار خواسته Sherbeck چرا او هرگز قبول پیشنهاد کار در چهار سال دانشگاه و واگنر را فراموش کرده هرگز مربی خود را در پاسخ به: او را انتخاب کرد و وارد کالج چرا که این بالاترین سطح از فوتبال که در آن هر تصمیم گیری شما را به عنوان یک مربی می تواند بر اساس منافع ،

“واقعیت این است که زمانی که شما شاغل دانشکده در یک کالج در آن نادر است شما بخوره برای از دست دادن” واگنر گفت. “شرایط آمده و شما را به یک اخلاقی تصمیم گیری است. این است که در بهترین منافع بچه ؟ من ؟ مدرسه ؟ این آسیب وضعیت که در آن شما در حال رفتن فشار او را به بازی ؟ کسانی که تصمیم گیری می آیند تا بسیاری.”

Sherbeck کلمات هنوز زنگ در واگنر سر سال بعد در سال 1998 زمانی که او در پایان با مدرک کارشناسی ارشد خود را در حرکت شناسی در سونوما دولت است. او مشغول به کار بود برای نردبی ساخت و ساز و شرکت به او پیشنهاد شش رقم و موقعیت. در همان زمان واگنر ارائه شده بود سر کار مربیگری در مندوسینو کالج برای 17.000 $در هر سال است. او در مورد ازدواج. او تصمیم گرفت مربیگری.

ماموریت خود را هرگز تغییر پس از آن — به چوپان مشتاق پسران نسبت به بزرگسالی است.

سانتا رزا JC می کند آنچه در آن می تواند برای حمایت از بازیکنان است. ورزشی گروه دانشجویان ورزشکار مرکز بودجه تا حد زیادی توسط DeBenedetti خانواده است و جایی برای بازیکنان به قطع استفاده از لپ تاپ. این مرکز ارائه می دهد به طور منظم آموزش در همه چیز از جمله مدیریت زمان کمک های مالی برنامه های کاربردی باز کردن یک حساب بانکی — تمام پیچیدگیهای زندگی دور از خانه.

نیازهای اجرا می تواند عمیق تر مانند گرفتن به اندازه کافی به غذا خوردن. کالیفرنیا کالج ورزشی انجمن قوانین SRJC نمی تواند به طور منظم تغذیه بازیکنان آن است. بسیاری از خارج از شهر کودکان و نوجوانان واجد شرایط برای EBT کارت; بخش کمک می کند تا آنها را ثبت نام و هدایت آنها به پردیس خدمات و مواد غذایی بانک ها در صورت لزوم. فوتبال برنامه معمولا دارای سالانه جمع آوری کمک. در سال گذشته مطرح $100,000. حدود $40,000 رفت به سمت مواد غذایی برای بازیکنان است.

“نداشتن که جمع آوری کمک در این سال به تو صدمه,” واگنر گفت.

این یک سال وحشتناک برای موسسات خیریه. یکی دیگر از چیزی است که نهفته coronavirus: پذیرش.

با دانشگاه آنلاین ماندن این سقوط و مالی تبدیل شدن به برترین بسیاری از چهار سال دانش آموزان امید بستن برای ارزان تر ترم در کالج محلی. واگنر گفت: SRJC تابستان کلاس ها به طور کامل کامل در حال حاضر.

“ما کار می کرد به اولویت ثبت نام برای ورزشکاران ما,” او گفت:. “اگر آنها به دنبال تمام دستورالعمل آنها به احتمال زیاد خواهید دریافت طبقات آنها می خواهند. چالش این است که با تمام عدم قطعیت با کلاس فوتبال و مردم تمایل به صبر کردن قبل از آنها ثبت نام کنید. ما در حال تلاش برای متقاعد کردن آنها نیاز به ثبت نام در حال حاضر.”

اساسی ترین نیاز, البته, ایمنی است. واگنر نیست سوپرمن. او نمی تواند به طور کامل سپر بازیکنان خود را حتی زمانی که آنها در سانتا رزا. اما او می داند که برخی از آنها ایستاده در یک فرصت بهتر از اینجا در محله آنها خیلی سخت به ترک. او می داند که چه اتفاقی افتاد به Rashaun هریس و اریک ویلسون یک تهدید ثابت.

“متاسفانه من تا به حال بسیاری از کسانی که خواستار در طول سال” واگنر گفت. “آنها نمی تواند هیچ آسان تر است.”

شما می توانید رسیدن به فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] در توییتر @Skinny_Post.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net