‘رسوایی’: Newsom دولت از دولت نشانی بر بی خانمانی

گذشته از conservatorships, Newsom نام به صورت کلی بهتر مراقبت از سلامت روان به کمک دولت را بی خانمان جمعیت بزرگتر با تمرکز بر سلامت رفتاری. که یک رویکرد گسترده تر که شامل نه فقط ذهنی خوب بودن اما همچنین آدرس های مرتبط چالش های فیزیکی مانند مواد مخدر و سوء مصرف الکل و یا رژیم غذایی و ورزش.

“بهداشت و درمان و مسکن و دیگر نمی تواند طلاق,” او گفت:. “پس از همه بیشتر چه اساسی به یک فرد خوب بودن از سقف بیش از سر خود را?”

Newsom اعلام کرد که تلفن همراه بیشتر مسکن تریلر در حال رفتن به سانتا کلارا ریورساید کنترا کوستا و سونوما شهرستان به عنوان شهر استاکتون پس از اسکان موقت قبلا فرستاده شده به اوکلند و لس آنجلس. و او گفت: دولت در حال ساخت در دسترس 286 دولت خواص از جمله خالی زیادی fairgrounds, armories و دیگر ساختمان های دولتی مورد استفاده قرار گیرد توسط دولت های محلی برای کمک به بی خانمان ها.

در این سال Newsom می خواهد به صرف یکی دیگر از $750 میلیون مبارزه با بی خانمانی و می خواهد به پول به عنوان رتبهدهی نشده است نام منطقه ای مدیران به جای دولت های محلی. مستقل قانونی تحلیلگران دفتر انتقاد کرده است که رویکرد آن گفت: به احتمال زیاد نمی خواهد که تاثیر معنی دار.

Newsom شمارنده که بی خانمانی مشکل بسیار بد دولت نیاز به چیزی متفاوت را امتحان کنید. در اوایل سال جاری او فرستاده کمپینگ تریلر از دولت ناوگان به شهرستانها در نیاز و دستور داد بیش از حد دولت زمین مورد استفاده قرار گیرد برای اسکان موقت.

او درخواست قانونگذاران ایالتی برای نزدیک به 700 میلیون دلار به دو برابر به $1.4 میلیارد دلار تا سال 2022 از جمله وجوه فدرال به تغییر تمرکز از برنامه Medicaid کالیفرنیا فراهم می کند که رایگان و یا کم هزینه خدمات پزشکی. او می خواهد ایالتی و محلی تاکید بر مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه اما با یک رویکرد گسترده است که می تواند شامل غیر سنتی کمک در پیدا کردن مسکن حتی ارائه اجاره کمک اگر بی خانمانی است که در ارتباط با استفاده سنگین از گران قیمت در خدمات بهداشت و درمان.

فرماندار همچنین ایجاد یک دولت محلی و “سلامت رفتاری نیروی کار” نگاهی به ارتباط بین بیماری روانی و سوء مصرف مواد.

Newsom دوباره متوقف کوتاه از حمایت یک “حق پناه” است که نیاز جوامع به مسکن به اندازه کافی برای رسیدگی به همه آنها بی خانمان. به جای ایجاد چنین قانونی دستور Newsom گفت: بهتر است دولت به کار همکاری با دولت های محلی.

به نام او برای برخی از تغییرات به مالیات بر میلیونرهای مورد تایید رای دهندگان در سال 2004 برای کمک به کسانی که با بیماری های روانی که بی خانمان در میان دیگر تلاش نامیده می شود و در استان ها به صرف $160 میلیون آنها در حال حاضر از مالیات بیشتر به سرعت.

“خود را صرف سلامت روان دلار در ماه ژوئن 30, و یا ما می خواهیم مطمئن شوید که آنها صرف شده برای شما” او هشدار داد county رهبران. “از آن زمان به بازی بزرگ ما دل همدلی با tight-fisted پاسخگویی.”

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگار Cuneyt Dil کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>