یک ناتوان کننده بیماری حملات هاوایی راهب مهر و موم و گربه دریافت سرزنش

فقط در ماه اول این سال دو هاوایی راهب مهر و موم شده اند کشته شده اند و یا بیمار توسط یک بیماری است که منتشر شده است به محیط زیست توسط مدفوع گربه.

انگلی, بیماری شناخته شده به عنوان توکسوپلاسموز منجر به مرگ یک نوجوان مرد راهب مهر و موم نام تنها در سواحل Laie و ناشی از یک بیماری کشنده برای یک زن مهر و موم شناخته شده به عنوان Pohaku در Ko Olina.

Pohaku تا کنون جان سالم به در برد بیش از هر دیگر راهب مهر و موم مبتلا به این بیماری و همچنان به بهبود تحت درمان است.

دانشمندان از ملی اقیانوسی و جوی دولت ارائه این به روز رسانی امروز در حالی که تاکید بر نیاز به رسیدگی به این مشکل در منبع آن است.

“واقعا که این مشکل نیاز به درمان است که در آن منبع است که گربه ها در چشم انداز گفت:” آنجلا Amlin, NOAA هاوایی راهب مهر و موم بازیابی هماهنگ کننده. “یک چیز بسیار ساده مردمی که می توانید انجام دهید این است که اگر شما گربه نگه داشتن آنها را در داخل خانه. اگر آنها در چشم انداز و سپس آنها قادر به ریختن این انگل به محیط زیست که در آن می تواند آلوده مردم و دیگر حیات وحش بومی از جمله هاوایی راهب مهر و موم.”

به عنوان وحشی و گربه و معنی دار بحث همراه با ترکیبی از قوانین عمومی و کمک رسانی مورد نیاز هستند گفت: Amlin و همچنین به عنوان یک طرح جامع.

NOAA حدس بزند و در هر نقطه بین 50,000 300,000 گربه وحشی وجود دارد در جزیره اوآهو به تنهایی انتشار میلیاردها تخم مرغ به محیط زیست است.

“مدفوع گربه است و تنها راهی است که تخم این انگل می تواند به محیط زیست” گفت: Amlin. “انگل تنها می تواند تکثیر در گوارش از یک گربه.”

به طور متوسط یک تا سه مهر و موم از یک سال و پایین آمدن با بیماری و به نظر می رسد به تاثیر زنان بیش از مردان است.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار راهب مهر و موم انقراض گونه تنها با حدود 1400 در سمت چپ وحشی — با حدود 300 در اصلی جزایر جایی که آنها مستعد ابتلا به توکسوپلاسموز.

تنها, همچنین شناخته شده به عنوان RKC1 شد 12th راهب مهر و موم به مرگ از توکسوپلاسموز در هاوایی جزایر با توجه به NOAA است که ردیابی این بیماری از اواخر 1990s.

تنها بود و در واقع نجات به عنوان یک زودرس گرایند pup در تابستان 2018 در مولوکای جایی که او به دنیا آمد. این Kalaupapa جامعه نام او تنها یک ساموآیی نام معنی پسر جوان است که دونده برای رئیس بالا.

در آن سال او گرفته شد به تو که کای Ola یک راهب مهر و موم بیمارستان اجرا شده توسط مرکز پستاندار دریایی که در آن او در نهایت به دست آورده به اندازه کافی وزن و منتشر شد در مولوکای.

تنها کشف شد در اوآهو در مدت کوتاهی پس از آزادی و داوطلبان نگه داشته و چشم در او. او به نظر می رسد سالم فقط چند روز قبل از او مرده پیدا شد در ژانویه. 26.

Pohaku یا RO28 در ضمن گرفته شده در Jan. 22 برای مراقبت های ویژه در NOAA فورد جزیره تسهیلات پس از یک داوطلب او را دیدم شناور lethargically خاموش Ko Olina چند روز زودتر و نام آن را گزارش. پس از چند آزمایش او مبتلا به توکسوپلاسموز.

چارلز Littnan بدست آورد مدیر NOAA گونه های حفاظت شده را بدست آورد گفت: این بیماری واقعا ناتوان کننده برای راهب مهر و موم که تکامل با هر گونه دفاع به آن در هاوایی است.

“این حرکت از طریق آنها مانند آتش سوزی و تاثیر آن بر طیف وسیعی از ارگان های عصبی, بافت مغز, نخاع, حتی به لایه چربی” گفت: Littnan. “این فوق العاده ناتوان کننده و حیوانات پاسخ با وحشتناک التهاب است.”

Pohaku خیلی ضعیف او قادر به شنا کردن و یا حمل و نقل خود را از استخر. او تا کنون جان سالم به در برد چهار هفته. او به اندازه کافی بهبود یافته است که NOAA قادر به انتقال او یکشنبه به تو که کای Ola برای دراز مدت مراقبت از.

اکثر راهب مهر و موم مبتلا به توکسوپلاسموز مرگ در عرض 48 ساعت از دانشمندان گفت: بنابراین بدون اولویت برای درمان خود را برنامه ریزی و آنها در حال ارائه با داروهای مورد استفاده در دیگر حیوانات برای درمان عفونت های مشابه.

ممکن است مداخله تفاوت ساخته شده است برای Pohaku, Littnan گفت.

دانشمندان امیدوار هستند Pohaku زنده خواهد ماند و یک روز منتشر خواهد شد بازگشت به وحشی اما آینده او نامشخص باقی مانده است. او رنج می برند ممکن است از اثرات طولانی مدت از بیماری آنها گفت و او را در جاده به بازیابی می تواند ماه ها طول بکشد.

به گزارش یک بیمار یا مجروح راهب مهر و موم تماس NOAA تدریس خصوصی در 888-256-9840.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>