یک coronavirus آزمون برای هر کسی ؟ در ایسلند آن را اتفاق می افتد

در coronavirus نقاط داغ در سراسر جهان و بیمارستان در حال غرق بیماران بیمار که آنها در حال اجرا خارج از نجات بخش منابع. و در بسیاری از مکان ها برای تست این ویروس شده است متعلق به مردم که با پزشکی خاص و مربوط به سفر معیارهای.

اما یکی از چالش هایی که ساخته شده همه گیر بسیار دشوار است برای کنترل است که تحقیقات به طور فزاینده ای نشان می دهد تعداد زیادی از افراد آلوده به این ویروس ممکن است نشان می دهد هیچ نشانه – به عنوان بسیاری از 25% به گفته مقامات ایالات متحده. که بدان معنی است که در مکان های محدود و آزمایش پزشکان و دانشمندان می دانند که آنها در حال از دست رفته افرادی که مبتلا به این ویروس هستند و ممکن است با گسترش آن به دیگران است.

بنابراین اگر چه هر کسی می تواند آزمایش می شود?

آنچه که دانشمندان در ایسلند در حال حاضر در تلاش برای ایجاد اتفاق می افتد – و آنها امید خود را از رویکرد عملکرد می تواند بینش های مهم است که خواهد شد نه تنها کمک به این کشور رسیدگی خود را شیوع بیشتر کارآمد اما همچنین کمک به محققان در جای دیگر.

در اواخر فوریه ایسلند خود را تایید اولین مورد از این ویروس: یک بیمار که به تازگی به خانه بازگشت و پس از سفر به ایتالیا. بیش از چند هفته آینده به عنوان همه گیر چشمانداز به جوامع در سراسر جهان موارد دیگر شروع به پاپ در سراسر جزیره به مورد 364,000 مردم است.

ایسلندی مقامات به سرعت سوار بر بلند پروازانه تماس با ما-ردیابی ابتکار است که به کمک شناسایی و جدا از افرادی که در تماس با افراد مبتلا به این ویروس و خواست آنها را به انزوا.

در ضمن ریکیاویک مبتنی بر رمزگشایی ژنتیک, یک شرکت تابعه از ایالات متحده مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت Amgen, همکاری با این کشور مقامات بهداشت عمومی به سرعت در حال گسترش در این کشور آزمایش ظرفیت.

در حال حاضر هر کسی در ایسلند که می خواهد به آزمایش coronavirus می شود. آنها لازم نیست که به تازگی از سفر خارج از کشور و یا تماس با هر کسی که مبتلا به این ویروس است. آنها حتی نمی نیاز به نشان دادن هر گونه علائم.

ابتکار کشیده شده است هزاران نفر از مردم از جمعیت عمومی در برای تست. بین سواب انجام رایگان رمزگشایی و کسانی انجام شده در ایسلندی بیمارستان برای کسانی که به نشان دادن علائم مورد 19,500 مردم – بیش از 5 درصد از این کشور به کل جمعیت – تا به حال تست شده برای این ویروس به عنوان چهارشنبه. بیش از 1200 موارد تاييد شده بود و دو نفر فوت کرده است. بیش از 7,800 دیگران بودند در قرنطینه و بیش از نیمی از کسانی که تشخیص داده شده بود با این ویروس در حال حاضر در قرنطینه در زمان تشخيص با توجه به رسمی دولت داده است.

به عنوان یک نقطه مقایسه ایالات متحده در حال انجام بیش از 1.1 میلیون آزمون از چهارشنبه با توجه به COVID پیگیری پروژه آن را به مقدار تست تقریبا 0.34% از کل جمعیت. (من واشنگتن پست همکارانش نوشت: هفته گذشته که ایالات متحده ramped تا آن تست در هفته های اخیر اما هنوز نشدم پشت بسیاری از کشورهای دیگر در آزمون سرانه.)

“به نظر می رسد به ما حالا که ما این نسبتا تحت کنترل در ایسلند” Kari Stefansson مدیر اجرایی رمزگشایی ژنتیک گفت: در این ستون. “ما به وضوح خوش و ما ادامه خواهد داد به صفحه نمایش. ما در حال افزایش تلاش است.”

این رمزگشایی تست در ایسلند است اما Stefansson گفت: جمع آوری داده ها محسوب نمی شود کاملا تصادفی چون افراد هنوز هم در انتخاب کردن را به گرد و خاک و “کسانی که پاسخ می دهند به احتمال زیاد برای کسانی که نگران تر از بقیه جمعیت است.”

هنوز نتایج ارائه برخی از اطلاعات جالب. از کسانی که آزمایش مثبت Stefansson گفت: حدود نیمی بودند بدون علامت در زمان تست هر چند آنها می تواند به توسعه علائم بعد از آن. این آزمایش همچنین نشان داد اطلاعات ژنتیکی است که محققان می توانید استفاده کنید برای ردیابی ویروس جغرافیایی گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>