یک coronavirus مواد مخدر به نظر می رسد به کار. چه بعدی ؟

خبری که یک داروی آزمایشی به نظر می رسد برای اولین بار درمان موثر برای این کروناویروس جدید به راه انداخته است سراسیمگی از بهره و سر و صدا به می دانم که چگونه به زودی ممکن است آن را در دسترس است.

بحث تبدیل پنج شنبه به چگونه به سرعت فدرال غذا و داروی آمریکا ممکن است عمل در علوم جلعاد را remdesivir پس از نتایج اولیه از یک مطالعه بزرگ در آن یافت و کوتاه شدن زمان بهبودی به طور متوسط چهار روز برای افراد بستری با COVID-19.

“شما در حال حاضر مواد مخدر است که شما ثابت کرده اند در واقع می تواند کار بر روی ویروس” موسسه ملی بهداشت, Dr. Anthony Fauci آسوشیتدپرس گفت.

“آن را قریب به اتفاق قربانیان درمان ؟ البته نه” Fauci گفت. اما با استفاده از آن “شما را به آزاد کردن تخت بیمارستان شما را به استرس کمتر در سیستم مراقبت های بهداشتی.”

هیچ مواد مخدر در حال حاضر تایید شده است برای درمان این ویروس که به کشته شدن بیش از 230,000 نفر در سراسر جهان از آن پدید آمده در اواخر سال گذشته.

زمانی که کارشناسان مستقل نظارت بر مطالعه به نام با خبری که مواد مخدر مشغول به کار بود, مطالعه, رهبر دکتر آندره Kalil از دانشگاه نبراسکا گفت که او “تقریبا لال” و با شادی.

در اینجا برخی از سوالات در مورد نتایج و مراحل بعدی.

س: چقدر به مواد مخدر کمک کند ؟

یک: Remdesivir کاهش بار بیماران در بیمارستان بودند با 31 درصد به 11 روز به طور متوسط در مقابل 15 روز برای کسانی که فقط داده های معمول مراقبت های اولیه نتایج حاصل از این مطالعه نشان داد.

این دارو همچنین ممکن است کاهش مرگ و میر هر چند که برخی از جزئی نتایج نشان داد تا کنون.

حدود 8 درصد از کسانی که در دارو درگذشت مقابل 11.6% از گروه مقايسه اما تفاوت در این است که نه به اندازه کافی بزرگ برای دانشمندان به اطمینان گفت که این دارو به این دلیل بود.

پرسش: در مورد مردمی با خفیف تر بیماری است ؟

یک: Remdesivir تا کنون فقط تست شده در افراد با شدت متوسط تا شدید بیماری که در بیمارستان بستری شدند و آن را از طریق یک چهارم.

حتی در میان کسانی که در این مطالعه وجود دارد “بسیار بزرگ span بیماری” از مردم فقط نیاز به کمی اکسیژن اضافی برای کسانی که نیاز به دستگاه تنفس گفت: دکتر الیزابت Hohmann که ثبت نام 49 نفر در این مطالعه در بیمارستان عمومی ماساچوست.

“ما نیاز به اطلاعات بیشتر به ببینید که چگونه به بهترین استفاده از آن را برای رفتن به جلو” و آن نوع از بیماران دریافت سود بیشتر, او گفت:.

Q: هنگامی که آن را در دسترس خواهد بود و برای چه کسی ؟

یک: این دارو هنوز مورد تایید در هر نقطه در جهان برای هر گونه استفاده. FDA می تواند آن را بلافاصله در دسترس از طریق یک “اورژانس با استفاده از مجوز” که سرعت داروهای تجربی آزمایش و دیگر محصولات پزشکی به بیماران در طول بهداشت عمومی بحران. تحت مجوز آژانس می تواند چشم پوشیدن معمولا دقیق استانداردهای لازم برای مبارزه با مواد مخدر تصویب و به جای آن تصویب مواد مخدر که منافع بالقوه بیشتر خطرات خود را.

FDA در حال حاضر انجام می شود که برای هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای تبلیغ COVID-19 با وجود هیچ شواهد روشن آن کار می کند.

Fauci گفت: در ان بی سی “امروز” نشان صبح روز پنجشنبه که او انتظار دارد remdesivir به اورژانس با استفاده از تصویب “واقعا سرعت” و این که او صحبت می کرد با FDA کمیسر Stephen هان در مورد آن شب چهارشنبه.

س: چقدر remdesivir وجود دارد و چه هزینه خواهد داشت ؟

یک: جلعاد و یا نزدیک به داشتن 140,000 درمان دوره های در حال حاضر و به کمک آنها رئیس دانیل o’day گفت: در نامه ای به عموم شنبه شب. این شرکت با هدف ساخته شده اند در مجموع 500,000 درمان دوره های اکتبر و بیش از 1 میلیون در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de