‘یک آزمون بزرگ’: هواپیمای نیویورک آغاز می شود بازگشایی

نیویورک — پس از سه غم انگیز ماه و 21,000 مرگ و میر ساخته شده است که آن کشور کشنده ترین نقطه داغ, New York شهرستان به آرامی شروع بازگشایی دوشنبه در بزرگترین آزمون هنوز از آمریکایی ها توانایی نگه داشتن coronavirus در چک.

فروشگاه قبلا تلقی غیر ضروری پاک شد به بازگشایی برای تحویل و منظقه وانت هر چند مشتریان هنوز فهرست داخل. ساخت و ساز و تولید و عمده فروشان نیز دریافت متهور به سر کار.

“خیلی خوب” مدیریت ساخت و ساز شرکت صاحب فرانک Sciame گفت: به عنوان سایت های کار شروع به زمزمه دوباره با اقدامات احتیاطی از قبیل بهداشت غربالگری پرسشنامه و کاهش محدودیت در تعداد کارگران مجاز در ساخت و ساز آسانسور. “اجازه دهید به امید آن همچنان ادامه دارد.”

“نیویورک” او گفت: “همیشه خواهد آمد.”

برخی از عمده فروشگاه زنجیره زمان آن را آهسته: میسی کاهش یافته و به یک تاریخ برای شروع منظقه وانت در آن گل سرسبد فروشگاه که در آن سر و صدا-و-گرفتن دزد آمار در میان هفته گذشته تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ است. Saks Fifth Avenue که girded خود را با تیغ هفته گذشته و تیفانی ممکن است راه اندازی سرویس وانت در اواخر این هفته.

صاحبان مغازه های کوچکتر شد مشتاق به بازگشایی حتی اگر آنها انتظار نداشتند مقدار کسب و کار.

“ما در حال رفتن به باز کردن هر روز به خاطر نشان دادن زندگی” گفت: عینک طراح Ahmedrabea Manai-پلات بود که بازگشایی پایین منهتن فروشگاه.

شهردار بیل د Blasio استقبال reopenings به عنوان نشانه ای از نیویورک انعطاف پذیری است. اما او همچنین هشدار داد این شهر در مقابل اجازه دادن به آن گارد پایین و به خطر انداختن آن به سختی به دست پیشرفت در برابر ویروس: “بیایید بر روی آن نگه دارید. اجازه دهید آن را ساخت.”

ناآرامی بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس می تواند ترکیب چالش های پیش روی این کشور بزرگترین شهر آن را به عنوان تلاش می کند به حرکت گذشته coronavirus بحران است. مقامات که تا به حال تمرکز برای ماه ها در بهداشت عمومی و اقتصادی در حال حاضر نیز مواجه فوری فشار برای پلیس اصلاحات.

شهر نیویورک حدود 1 در 5 از بیش از 110,000 coronavirus مرگ و میر در سراسر کشور.

در اوج خود ویروس کشته شدن بیش از 500 نفر در روز در این شهر در اوایل تا اواسط ماه آوریل است. تعدادی از کمتر از دو ده. جدید بستری شدن در بیمارستان که در صدر 800 یک روز برای یک زمان بودند به 67 در روز شنبه.

بازگشایی اقتصاد می تواند جرقه یک تجدید حیات از این ویروس به عنوان مردم گردش بیشتر.

“همه چشم خواهد شد در نیویورک این زن و شوهر بعد از ماه” گفت: سیاست شهری متخصص Jonathan Bowles, مدیر اجرایی مرکز شهری آینده است. “این شهر در حال حاضر به ثابت کند که آن را واقعا نمی داند چه آن را انجام می دهند که آن را هنوز هم می تواند متراکم شهر مانند نیویورک و در عین حال این را بفهمند.”

سام جزایر فکر چه عادی خواهد شد مانند نگاه از هم اکنون در.

“من نمی دانم اگر آن را تا کنون به مانند آن بود” گفت: جزایر, 22 که مرتبط با سلامت ، پس از ماه نسبی انزوا “این رفتن به یک تنظیم که در اطراف بسیاری از مردم گفت:” بومی نیویورکر که هرگز در فکر او می خواهم که برای رسیدن به جمعیت.

رستوران آشپز ادوین آرک, 31, گفت که او می بیند یک شهر آماده “به پشت, شروع, رفتن, زندگی, زندگی با این واقعیت جدید ،

در سراسر جهان coronavirus کشته شدن بیش از 400 ، 000 نفر با تلفات افزایش توسط هزاران نفر در هر روز است. این ویروس طوفان یا گرداب شدید مواج در مکان هایی مانند برزیل که بیش از آخر هفته متوقف شد و گزارش آن مرگ و میر پس از آن منتقل شده بود 34,000 سوم-بالاترین در جهان پس از آمریکا و بریتانیا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>