95 درصد از شهرستان سونوما کودکانی که قرارداد کروناویروس ها, لاتینی داده ها نشان می دهد

از همه سونوما کانتی جوانان زیر 18 سال که آزمایش مثبت برای coronavirus متناوب 95% هستند لاتین, آماری است که دوباره نگرانی بیش از چگونه این ویروس به طور نامتناسبی تحت تأثیر محلی Latinos.

با توجه به داده ها از بخش عمومی سلامت بخش به عنوان از آوریل 19, لاتین جوانان بودند 54 از 57 تایید COVID-19 موارد زیر 18 سال.

“آن” بسیار غم انگیز پیدا کردن” گفت: Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase که منجر به محلی برای مبارزه با گسترش ویروس. “و این چیزی است که باید فورا.”

هر چند لاتینی, کودکان تشکیل می دهند اما سه نفر از تأييد جوانان COVID-19 موارد Latinos زیر 18 سال هستند و تنها 32 درصد از این گروه سنی به صورت محلی با توجه به اداره آمار ایالات متحده را تا سال 2018 جامعه آمریکا بررسی.

هفته گذشته شهرستان مقامات بهداشت نشان داد که محلی COVID-19 موارد 4½ برابر بیشتر شایع در میان Latinos از شهرستان جمعیت سفید. Mase گفت که از پنج شنبه, Latinos اختصاص 64 درصد از موارد تایید شده. در مقابل, Latinos حدود 27.2 درصد از جمعیت شهرستان.

دکتر Sundari Mase این شهرستان بهداشت عمومی افسر گفت: اختلافات قومی بودن شناسایی در میان شهرستان COVID-19 موارد یک نگرانی جدی و گام های گرفته شده به انجام بیشتر توسعه و تست به جامعه لاتین.

او گفت: بسیاری از موارد مربوط به Latinos در حال وقوع در “خوشه” از خانواده بزرگ که در آن کسانی که آمده اند در تماس با موارد تایید شده در حال آزمایش هستند.

“این چیزی است که در رانندگی اعداد به خصوص در آخرین سه یا چهار هفته” Mase گفت. “واقعیت این است که مردم زندگی می کنند نزدیک به هم و بیشتر وجود دارد ازدحام در خانواده به معنی وجود دارد احتمالا بیشتر انتقال در افراد خانواده است.”

خبر می آید به عنوان Mase آماده برای باز کردن بیشتر این شهرستان با بهداشت عمومی جهت انتظار جمعه. در اوایل این هفته Mase ارسال یک درخواست به مقامات دولتی است که اجازه می دهد این شهرستان به حرکت بیشتر به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را بازگشایی طرح از طریق یک فرآیند به نام منطقه ای شدند.

Mase گفت که او با اعتماد به نفس دولت را تایید بسیاری از آنچه را شناسایی واريانس درخواست و که او تا به حال به عقب و جلو ارتباطی با مقامات بهداشتی دولت که با توجه به آن است.

او گفت: دولت تنها بازخورد شده است بیش از “جمله بندی مسائل روشن ما مهار برنامه ما در طرح نظارت و چیزهایی شبیه آن.”

اگر تایید شده توسط مقامات دولت جدید به منظور اجازه خواهد داد فضای باز ناهار خوری و تابستان اردوگاه های روز و همچنین از طریق درایو های مذهبی و تشریفاتی خدمات مانند مراسم فارغ التحصیلی. همچنین می تواند اجازه می دهد تا ساکنان به حضور در رانندگی-در انجمن و شرکت در منظقه وانت از کتابخانه محلی.

با آخر هفته روز یادبود نزدیک Mase گفت که او امیدوار ساکنان محلی ادامه خواهد داد به مراقب باشند و عمل اجتماعی فاصله به عنوان شهرستان شل محدودیت. Mase گفت: او را به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی میزان موارد جدید برداشت تا با هر فعالیت جدید مجاز است.

“خواهیم دید که چگونه از آن می رود این آخر هفته روز یادبود می رود,” او گفت:. “من آرزو می کنم برای همه بسیار امن در طول این زمان.”

سابق منطقه سونوما کانتی سلامت افسر دکتر مریم Maddux-گونزالس گفت که او نگران بود بیش اخیر COVID-19 یافته های محلی مربوط به Latinos. Maddux-Gonzelez در حال حاضر یک مشاور سلامت که به تازگی به منطقه سونوما کانتی برای کمک به محلی مقامات بهداشت در مبارزه با COVID-19.

او گفت: نرخ بالاتر COVID-19 در میان لاتین تبار و دیگر اقلیت ها در سراسر کشور را می توان به دستمزد پایین که در آن شغل مناسب اجتماعی فاصله ممکن است به عنوان به خوبی زندگی در تنگ خانواده ها که در آن مردم قادر به جدا کردن خود از دیگر اعضای خانواده.

Mase موافقت کرد و اضافه کرد که “تفاوت وجود دارد و آنها بر اساس بی عدالتی.”

“نابرابری در مورد افراد ناتوانی به همان استاندارد زندگی به دیگران” او گفت:. “و باید آن را فورا.”

Rohish لعل سخنگوی این شهرستان خدمات بهداشتی و گفت: اطلاعات مربوط به کودکان ارائه شد پنج شنبه به یک وظیفه نیروی لاتین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و رهبران که برگزار شد در هفته گذشته برای رسیدگی به این COVID-19 نابرابری.

این گروه در تلاش است برای کمک به شهرستان آمد تا با راه هایی برای کاهش تاثیر این ویروس در جامعه لاتین, او گفت:. لعل گفت: شهرستان ramping تا تست در جامعه آمریکای لاتین و در هفته گذشته با انجام چنین آزمایش در پتالوما و سانتا رزا Roseland محله.

تست هدف قرار دادن لاتین ساکنان این است که برنامه ریزی شده برای این شنبه در دره سونوما, مرکز بهداشت, او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de