9 بهترین جایگزین برای ملاس زمانی که شیشه شما خالی است

[ad_1]

چند قدم با این مافین های سبوس دار مورد علاقه جامعه فاصله دارید که متوجه شدید: بوق بوق، شما ملاس ندارید. دستور غذا فقط به 3 قاشق غذاخوری نیاز دارد – پس آیا جایگزین کردن آن خوب است؟ من بر آزار و شکنجه تمرکز خواهم کرد: بله. (و فو!) امروز نگاهی به اصول اولیه ملاس، جایگزین های محبوب ملاس خواهیم انداخت و نکاتی را برای به اشتراک گذاشتن برخی از دستور العمل های مورد علاقه خود به اشتراک خواهیم گذاشت.

ملاس 101

ملاس چیست؟

به زبان ساده، ملاس محصول فرعی فرآوری شکر است، چه نیشکر یا چغندرقند. با توجه به این که شکر تصفیه می شود، “آب گرفته شده از این گیاهان به مخلوط شربتی تبدیل می شود که از آن کریستال های شکر استخراج می شود.” همراه عاشق غذای جدید. “مایع قهوه ای مایل به سیاه باقی مانده ملاس است.” متوجه شدم!

شرایطی که روی برچسب ها خواهید دید

نور در مقابل مولاس تاریک

شربت شکر سه بار جوشانده می شود و هر کدام درجه متفاوتی از ملاس می دهند. جوشاندن اول به ملاس روشن (به نظر می رسد: روشن ترین رنگ و طعم)، دوم ملاس تیره (که رنگ تیره تر، طعم عمیق تر و بافت متراکم تر دارد) و سوم ملاس سیاه است. بیشتر در مورد آن در زیر.

کارامل خالص

نتیجه سومین، آخرین جوش، ملاس نوار سیاه، ماده ای است که دوست دارید یا از آن متنفرید. استلا پارکز متولد کنتاکی و ستون نویس Serious Eats می نویسد: «در جنگل من، نوار سیاه به شدت برای دوز کود یا خوراک دام در نظر گرفته شده بود – چیزی که شما برای یک دسته شیرینی زنجبیلی می خواهید. بند سیاه اخیراً به یک منظره رایج تبدیل شده است، زیرا محتوای مواد معدنی فوق‌العاده آن برای معتادان به غذاهای سالم جذاب است.

NESYARA VS. سولفور ملازا

افزودن دی اکسید گوگرد به شفاف شدن و روشن شدن رنگ آب نیشکر کمک می کند، اما بوی مشخصی می دهد. دایره المعارف غذا. نسرن را اگر پیدا کردید برای طعم ناب تری انتخاب کنید. یکی از رایج‌ترین مارک‌هایی که در سوپرمارکت‌ها پیدا می‌کنید، ملاس مادربزرگ (بله، این نام تجاری است)، گوگرد نیست.

نکاتی که قبل از تعویض باید در نظر داشته باشید

ملاس به چند دلیل ملاس است. همه اینها مهم است که قبل از حرکت با یک جایگزین در نظر گرفته شوند:

  • ملاس طعم خاص خود را دارد مانند هر شیرین کننده دیگری در حالی که چیزی مانند شکر گرانول خنثی است، ملاس چیزی غیر از آن است. داشتن یک بچه با قهوه، با ستون فقرات معدنی و تلخ، شبیه کارامل است. هر بار که جایگزین می‌کنید، به خاطر داشته باشید که طعم دستور غذا به ماده جدید شما تغییر می‌کند، خواه ریزتر، شیرین‌تر، گل‌دارتر و غیره باشد.
  • ملاس به طور مشخص تیره است و اغلب برای رنگ تیره و همچنین طعم آن استفاده می شود. بگو اگر این نان را با ملاس درست کنید اما با عسل کم رنگ جایگزین کنید، در کل نان کمتر برنزه می شود، رنگ پریده تر می شود.
  • ملاس یک شیرین کننده مایع است، که در دستور العمل ها بسیار متفاوت از خشک عمل می کند (مانند شکر گرانول یا قهوه ای). به خصوص هنگام پخت، که در آن دستور العمل ها به تغییر حساس هستند، بهتر است به شیرین کننده مایع دیگری بچسبید. با این حال، اگر کاری با گذشت بیشتری انجام دهید (مانند سس باربیکیو یا خورش)، می توانید کمتر نگران آن باشید.
  • ملاس مرطوب کننده است، همچنین به عنوان آهنربای رطوبت شناخته می شود. این به ما کمک می کند تا بفهمیم چرا محصولات پخته شده با ملاس به خصوص مرطوب، غلیظ و کرکی هستند (و اغلب زمانی که باقی می مانند حتی بیشتر هم می شوند).

بهترین جایگزین برای ملاس

1. عزیزم

به طور کلی، عسل بسیار شیرین، طعم گلدار و رنگ طلایی است. با این حال، انواع بی‌شماری عسل وجود دارد، بنابراین می‌توانید انتخاب خود را برای نزدیک‌تر شدن به ملاس سفارشی کنید. تنوع با رنگ عمیق تر و طعم عمیق تر (مثل عسل گندم سیاه) بسیار مناسب است. یک جایگزین 1:1 را در نظر بگیرید یا برای جبران شیرینی بیشتر و بافت نازک تر آن نسبت به ملاس، از کمی کمتر عسل استفاده کنید.

2. سورگوم

سورگوم گاهی اوقات به عنوان شناخته شده است ملاس سورگومکه به شما می گوید این شربت ها چقدر شبیه هم هستند. از طریق غلات معروف به – می توانید آن را حدس بزنید؟ – سورگوم و طعم ترش و شیرین دارد. مانند عسل، کمی نازکتر از ملاس است، اما اگر بتوانید آن را در خارج از جنوب آمریکا، جایی که محبوبیت خاصی دارد، پیدا کنید، جایگزین بسیار خوبی است. به یک جایگزین 1: 1 در اکثر دستور العمل ها امتیاز دهید.

3. شربت افرا

شربت افرا طعم مالت-کاراملی دارد که مانند عسل در رنگ های مختلف موجود است. هنگام تعویض ملاس، از تیره ترین شربت افرا که می توانید پیدا کنید استفاده کنید. شربت افرا بسیار کمیاب تر از ملاس است (حدود 34٪ ​​محتوای آب در اولی، در مقابل حدود 20٪ در دوم)، که آن را به یک جایگزین پیچیده تر در محصولات پخته تبدیل می کند. به عنوان مثال، اگر قصد دارید به جای ملاس در کیک، شربت افرا را جایگزین کنید، می توانید جایگزین 1: 1 کنید، یا اگر نگران نازک شدن خمیر هستید، می توانید مقدار کمی مایع را در جای دیگری کاهش دهید ( شکل های 5 تا 15).

4. شربت ذرت تیره

شربت ذرت تیره مانند ملاس یک شیرین کننده مایع با رنگ تند است. برخلاف ملاس، طعم پیچیده تری دارد و شیرینی خنثی تری دارد. یک جایگزین 1: 1 را در نظر بگیرید یا یک شربت ذرت نیمه تیره انتخاب کنید که نصف معطر عسل یا شکر قهوه ای است (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح می دهیم).

5. شربت طلایی

این ماده که همچنین می گذرد جریان نور، به ویژه در انگلستان محبوب است. از تبخیر آب نیشکر تا زمانی که به غلیظی شربت ذرت تبدیل شود درست می شود که رنگ طلایی و طعم برشته به آن می دهد. یکی از رایج ترین برندها لایل است. یک جایگزین ملاس 1:1 را در نظر بگیرید، اما انتظار رنگ و طعم بهتری را داشته باشید.

6. شکر قهوه ای

شکر قهوه ای قندی است که حاوی ملاس است. این اغلب به این معنی است که شکر تا درجه ای از دانه بندی و سپس ملاس جدا شده پردازش می شود دوباره اضافه شد برای بدست آوردن شکر روشن یا قهوه ای (طنز، درست است؟). خبر خوب این است که شکر قهوه ای، به خصوص شکر تیره تر، طعمی شبیه ملاس دارد (زیرا، خوب، حاوی ملاس است). که در گرفتن این است که یک شیرین کننده خشک است که می تواند دستور پخت طراحی شده برای شیرین کننده مایع را به خطر بیندازد. اگر با یک دستور غذای تند کار می کنید، می توانید یک جایگزین را 1: 1 محاسبه کنید (سپس در صورت لزوم مایع را تنظیم کنید). اگر روی دستور پخت کار می‌کنید، می‌توانید 3/4 فنجان شکر قهوه‌ای را به ازای هر 1 فنجان ملاس محاسبه کنید، اما اگر نتیجه بد به نظر می‌رسد، ممکن است بخواهید 1 تا 4 قاشق غذاخوری آب اضافه کنید (مثلاً خمیر کوکی که شکننده است. جایی که باید خمیر کیک را کنار هم نگه دارید یا خمیر کیک که خیلی سفت به نظر می رسد).

7. شربت ساده

یا، به طور خاص، یک شربت ساده غنی، همچنین به عنوان مخلوط 3: 1 از شکر دانه ریز به آب شناخته می شود. این بدان معناست که اگر دستور پخت شما به یک لیوان ملاس نیاز دارد، 3/4 فنجان شکر گرانول را در 1/4 فنجان آب حل کرده و بگذارید. تا زمانی که محصول نهایی شما همان غنا و طعم مالت و پخته‌ای را که ملاس به ارمغان می‌آورد نداشته باشد، عملکرد مناسبی دارد.

8. ملاس سیاه

ملاس سیاه که گاهی آنالوگ ملاس آمریکایی در پادشاهی متحده محسوب می شود، رنگ و طعم بسیار مشابهی دارد – اما به نوعی تیره تر و تلخ تر است، با فضای کمی سوخته (به روشی دلپذیر!). مانند ملاس سبک، Lyle’s رایج ترین مارک ملاس سیاه است که در فروشگاه ها پیدا می کنید. آن را 1: 1 با ملاس عوض کنید. امتیاز این است که اغلب در ظروف کوچکتر از ملاس موجود است، بنابراین مقدار زیادی باقیمانده نخواهید داشت.

9. ترکیب خود را بسازید

جایگزین ها هر بار یک بازی حدس زدن هستند، بنابراین می توانید با آن سرگرم شوید. به جای استفاده از یک ماده به جای ملاس، مخلوط کردن و مخلوط کردن را در نظر بگیرید تا به آنچه می خواهید برسید. به عنوان مثال، به جای 1 فنجان ملاس می توانید: 1/2 فنجان عسل + 1/2 فنجان شکر قهوه ای (شیرین کننده مایع، طعم ملاس) درست کنید. 1/2 فنجان شربت ذرت تیره + 1/2 فنجان شربت افرا (شیرین کننده های مایع، متراکم متعادل با طعمی رقیق و عالی).

نحوه جایگزینی ملاس در دستور العمل ها

نان ماست با ملاس

در اینجا ملاس رنگ و طعم می دهد و نان را مرطوب نگه می دارد. در عوض، ۱/۲ فنجان عسل یا ۱/۳ فنجان شربت افرا را امتحان کنید.

بیسکویت ها را با کره ملاس بریزید

این یک روغن کمپوت است که به عنوان روغن طعم دار نیز شناخته می شود و به عنوان یک ماده بسیار آسان نیز شناخته می شود. با هر شیرینی که دوست دارید طعم آن را جایگزین کنید. عسل، شکر قهوه ای یا شربت افرا را در نظر بگیرید. فقط در مراحل کوچک برای تخمین ضخامت اضافه کنید (همیشه می توانید بیشتر اضافه کنید).

کیک شیرینی زنجبیلی ملاس تیره

دستور پخت این کیک بی نظیر است تماس می گیرد ملاس با یک نوار سیاه – و مقدار زیادی از آن. اینجا مکان خوبی برای مطالعه جایگزین های مخلوط کردن و مخلوط کردن است تا فشار زیادی به هیچ یک از مواد وارد نکنید. به جای 1 1/2 فنجان ملاس، می توانید با 1/2 فنجان شکر قهوه ای تیره مخلوط شده با 1 فنجان عسل، سورگوم یا شربت طلایی جایگزین کنید.

شیرینی ملاس زنجبیلی دوبل

ملاس این کوکی‌های Dori Greenspan را به طرز خوشمزه‌ای جویدنی می‌کند، بنابراین شما می‌خواهید آن را با شیرین‌کننده مایع دیگری جایگزین کنید که می‌تواند کار مشابهی را انجام دهد. عسل یا سورگوم، ترکیبی از شربت ذرت تیره و شکر قهوه ای، یا ترکیبی از شربت ذرت تیره و شربت افرا را امتحان کنید.

این نشریه حاوی محصولاتی است که به طور مستقل توسط ویراستاران و نویسندگان Food52 انتخاب شده اند و به عنوان یکی از مشارکت کنندگان آمازون، Food52 از خریدهای واجد شرایط سود می برد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر