75 درصد از سونوما کانتی coronavirus موارد در میان لاتین ساکنان یک رشد اختلاف

اما اطلاعات دموگرافيک مورد محلی caseload گزارش توسط مطبوعات دموکرات یک ماه پیش برجسته قابل توجه اختلاف بین Latino اعضای جامعه و اکثریت جمعیت سفید. در آن زمان 59% درصد از همه شناخته شده موارد مثبت در میان Latinos ساخت آنها 4½ برابر بیشتر از ساکنان سفید به قرارداد coronavirus.

در حال حاضر چهار هفته بعد که آماری احتمال دو برابر شده است با 75% از تمام موارد مثبت از آینده لاتین ساکنان. ساکنان سفید که نشان دهنده حدود 65 درصد از جمعیت حدود 20 درصد از عفونت.

مقامات دولتی می گویند که این اختلاف مربوط به نسبتا بالا تعداد Latinos که زندگی در محله های نزدیک و کار در مشاغل است که شامل چهره به چهره در معرض قرار گرفتن با فرصت کمی برای فاصله فیزیکی.

Mase گفت: برخی از کسانی که آلوده زندگی می کنند, کار و رفت و آمد با یکدیگر و در نتیجه شیوع بیماری که با هم همپوشانی دارند خانواده ها و سایت های کار. محل کار انتقال افزایش یافته است و از 5 درصد به حدود 10 درصد در طول هفته, او گفت:.

همچنین به تازگی به طوری که به تازگی Mase گفت که او هنوز در تلاش برای اندازه مشکل – شهرستان سلامت کارگران را کشف موارد جدید در میان کارگران و آسیب پذیر سالمندان در نامعلومی تسهیلات مراقبت دراز مدت — انواع مکان های که در آن دهها هزار نفر از مردم در سراسر کشور کاهش یافته است بیمار حسابداری برای بیش از یک سوم از ایالات متحده coronavirus مربوط به مرگ و میر.

Mase ندارد تعداد و یا جزئیات دیگر به آزادی اما در مصاحبه ای گفته بود که “بسیار بسیار” نگران است.

“ما قادر به نگه داشتن موارد خارج از RCFEs (امکانات مراقبت های مسکونی) تا کنون, اما ما در حال دیدن بیشتر موارد در RCFEs و چند در پرستاری ماهر امکانات که قطعا نگران کننده است,” او گفت:. “این نوع مانند که گربه از کیسه چیز — فقط تا زمانی می تواند به شما می تواند شامل چیزی است.”

در جامعه لاتین, تماس, ردیابی به کار گرفته شده است با دقت اشاره کردن مردم برای تست و انزوا. آن را اجازه داده است سلامت کارگران به نقشه از 23 چند خانوار خوشه 380 مردم هر خوشه با متوسط نه موارد اما به عنوان بسیاری از 32, حملات آماری متریک استفاده می شود برای اندازه گیری میزان انتقال و تقویت سونوما کانتی رتبه بندی به میان بالاترین سطوح در کالیفرنیا است.

سونوما رتبه زیر پادشاهان شهرستان و شهرستان امپریال که در آن افزایش موارد مجبور بیمارستانها برای حمل و نقل بیماران به سایر استان ها برای مراقبت از.

Marin County, نشسته راست پشت سونوما کانتی در ایالت رتبه بندی نشان داد که 26 کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان از جمله پنج نفر دیگر در منطقه خلیج با نرخ انتقال بالا یک — به این معنی که هر فرد با کروناویروس آلوده بیش از یک نفر دیگر رانندگی caseload ، شهرستانهای با نرخ انتقال در زیر یک کاهش caseload.

Mase گفت: این شهرستان با نرخ انتقال خواهد به احتمال زیاد در نوسان است هر چند که ممکن است کمتر به مقام سوم پس از آخرین رتبه بندی که بر اساس اطلاعات برای هفته May 14.

اما او گفت: آن باقی مانده مهم به مانیتور به بازگشایی ادامه داد.

پرسیده شده توسط استاد راهنما Lynda هاپکینز چه ساکنان محلی می توانید انتظار برای دیدن اگر موارد شروع ramping تا به سمت افزایش Mase گفت: این شهرستان می تواند پاسخ بسیار هدفمند تر راه در حال حاضر که آن را تا به حال تجربه بیشتر با این ویروس. آن می تواند تمرکز بر بازسازی و یا هر گونه عقب نشینی لازم خاص در کسب و کار, تجاری, بخش مناطق جغرافیایی و یا فعالیت عمومی که در آن انتقال به نظر می رسید به رخ می دهد به جای در نظر گرفتن یک “پتو” رویکرد او گفت:.

“حالا که ما یک ایده بسیار بهتر در مورد COVID انتقال که در آن رخ می دهد ما می توانیم با استفاده از یک مقدار بیشتر هدفمند مبتنی بر شواهد استراتژی به ما آتن به عنوان خوب,” او گفت:.

اگر وجود دارد یک افزایش ناگهانی در جامعه گسترش آن معلوم نیست چگونه انتقال اتفاق می افتد و هدفمند عمل امکان پذیر نمی باشد “این زمانی است که ما را در نظر بیشتر فراگیر استراتژی اگر لازم باشد” Mase اضافه شده است. “من امیدوارم که ما نمی وجود دارد.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>