70 تست مثبت برای coronavirus در سان فرانسیسکو پناهگاه بی خانمان

هفتاد ساکنان و کارکنان از یک پناهگاه بی خانمان در سان فرانسیسکو آزمایش مثبت برای رمان coronavirus شهردار لندن نژاد جمعه اعلام کرد.

“ما برای این آماده شده و ما در حال مدیریت این وضعیت” نژاد گفت.

شهر را دوباره مسیر پرسنل پزشکی به نشانی وقوع, او گفت:.

بی خانمان ها سرپناه یکی از شهر بزرگترین. نژاد گفت: مسئولان شهرستان آگاه بودند که پناهگاه بی خانمان و دیگر congregant زندگی در شرایطی مانند اتاق تک اشغال هتل ها می تواند در مکان های که در آن ویروس می تواند به سرعت گسترش یافته است.

“ما می دانستیم که کسانی که تا به حال بالقوه بودن نقاط داغ” او گفت:.

“این ویروس می تواند به سرعت و ما آمادگی ارائه تهاجمی پاسخ گفت:” دکتر گرانت, Colfax, سان فرانسیسکو بهداشت عمومی مدیر.

به گفته مقامات سابق یکی از ساکنان پناهگاه در بیمارستان بستری شده است.

“من می خواهم به اطمینان سان فرانسیسکوییها که آن معنا نیست که به طور قابل توجهی در معرض خطر بیشتری برای عموم مردم” Colfax گفت. “این یک موضوع بسیار جدی است.”

این شهر همچنان به ظرفیت تخت در بیمارستان های آن. حدود یک سوم از COVID-19 بیماران در بخش مراقبت های ويژه, مقامات گفت.

شهر صرف $35 میلیون برای اجاره اتاق های هتل برای اولین پاسخ دهندگان و جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد بی خانمان.

از 1,892 اتاق اجاره 880 برای اولین پاسخ دهندگان از جمله بهداشت و درمان کارگران و 1,012 برای افراد بی خانمان و کسانی که زندگی در congregant تنظیمات.

به عنوان پناهگاه بی خانمان هستند کاهش مصرف برای جلوگیری از گسترش این بیماری در این شهرستان در تلاش است تا حرکت بیشتر بی خانمان به اتاق هتل, مقامات گفت.

به عنوان بخشی از اطلاعیه ها, سان فرانسیسکو, رئیس پلیس بیل اسکات گفت: این شهرستان دارای تجربه شده است برخی از منازل به قصد سرقت در توقیف کسب و کار و پلیس خواهد بود “در خارج وجود دارد در نیروی” برای حفاظت از آنها. او گفت که پلیس نیز خواهد گشت پارک های این آخر هفته به اطمینان حاصل شود که افراد اجتماعی هستند فاصله.

این شهر همچنین اعلام کرده است که تاسیس یک 911 متن برای قربانیان خشونت خانگی که ممکن است قادر به تماس پلیس با خیال راحت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>