70 درصد از زندانیان تست مثبت برای coronavirus در زندان فدرال در جنوب کالیفرنیا

تعدادی از زندانیان مبتلا به کروناویروس در یک زندان فدرال در لامپوک کالیفرنیا شات تا 792 این هفته و آن را بزرگترین زندان فدرال شیوع بیماری در کشور بیش از یک تسهیلات در پایانه جزیره در سن پدرو که در آن 644 زندانیان باید قرارداد ویروس.

نزدیک به 70 درصد از زندانیان در فدرال تادیبی موسسه لامپوک باید مثبت آزمایش انفجار با بیش از 300 در روزهای اخیر مقامات روز جمعه گفت. FCI لامپوک همراه با ترمینال جزیره در حال حاضر حدود 47 درصد از تمام زندانیان فدرال که آزمایش مثبت در سراسر کشور. هر دو زندانها انجام داده اند گسترده تست از صد نفر از زندانیان حتی بدون علائم است.

یازده کارکنان نیز آلوده در لامپوک تسهیلات که در خانه های 1,162 کم امنیت زندانیان. یک نظامی mobile بیمارستان ساخته شده است بر این اساس برای مقابله با رشد تعداد زده بیماران.

در یک کشور همسایه رسانه-امنیت زندان در همان زمینه, 31 زندانیان و 14 کارکنان تبدیل شده اند آلوده, مقامات گفت. دو زندانی اند و پس از ابتلا به ویروس وجود دارد. ترکیب دو فدرال زندانها در لامپوک تا به حال 823 آلوده زندانیان با توجه به اداره فدرال زندانها.

Santa Barbara County سرپرست گرگ هارت در روز جمعه ابراز ترس با زندان و گفت که این شهرستان را در بخش بهداشت و درمان است و هیچ قدرت بیش از این زندان فدرال پیچیده است. “ما همواره رد شده توسط مقامات زندان” او گفت:. بنابراین بالا اعداد بیرون آمدن از FCI لامپوک که از 311 مورد جدید گزارش شده در شهرستان سانتا باربارا در جمعه آن را به حساب همه اما یکی هارت گفت.

هارت گفت: زندان شماره در حال ساخت آن را سخت را برای این شهرستان به دیدار فرماندار تگزاس گاوین Newsom جدید مورد نیاز برای گسترده تر بازگشایی در سراسر کشور. هارت گفت: دولت قانون گذاران از این منطقه در حال حاضر صحبت کردن به مقامات در دفتر فرماندار.

دکتر هنینگ Ansorg این شهرستان بهداشت عمومی افسر گفت: حدود 70 درصد از زندانيان آزمون در لامپوک زندان هستند به آینده مثبت است.

“اکثریت قریب به اتفاق افراد مثبت گزارش جزئی و یا بدون علائم” Ansorg گفت. این شماره ها انعکاسی از یک محیط سازمانی که در آن مردم قرار دارد در محله های نزدیک. او گفت: اعداد در زندان در واقع ممکن است بالاتر به دلیل وجود تاخیر در گزارش.

در حالی که Ansorg گفت: بسیاری از این زندانیان نشان می دهد چند و یا هیچ علائم برخی از آنها در بیمارستان بستری شده است. سانتا باربارا شهرستان 1,032 موارد با حدود 80 درصد در دو فدرال زندانها.

یک مرد مرده در روز آزادی خود ماه گذشته, مقامات گفت. Efrem Stutson, 60 منتشر شد از بردسير در مارس 1 پس از گذراندن 27 سال برای فروش کوکائین است. در عرض چند ساعت از گرفتن یک اتوبوس در سن برناردینو او در بیمارستان بستری شد. پنج روز بعد او مرده بود پس از عقد قرارداد COVID-19. خواهر او گفت که او بیمار شد به عنوان او در مورد به شود منتشر شده بود و به سختی قادر به راه رفتن کردن اتوبوس.

در پایانه جزیره تسهیلات 644 زندانیان آلوده شده اند و شش فوت کرده اند, مقامات گفت. برای نگه داشتن عفونت نرخ پایین زندانی شده اند گسترش در سراسر پیچیده است. فدرال تادیبی رهبران اتحادیه با این حال هشدار داد که دیگر فدرال زندانهای سراسر کشور به احتمال زیاد بسیاری از آلوده از زندانیان که آزمایش نشده.

پس مارس 31 اداره فدرال زندانها اجرا کرده است یک سیاست سختگیرانه نگهداری زندانیان در سلول های خود را و یا اختصاص چهارم برای 14 روز و محرومیت نقل و انتقالات. با حدود 150000 نفر برگزار شد در فدرال زندانها و دیگر امکانات 3,082 زندانیان و 248 کارکنان به طور کلی باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de