7 جدید کروناویروس موارد در اوآهو افزایش هاوایی ایالت مجموع به 692

هاوایی وزارت بهداشت مقامات امروز گفت که دولت شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 692 تا هفت از شنبه.

امروز موارد جدید در اوآهو.

از امروز, 52 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 623 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” از زمان آغاز شیوع این بیماری در ماه فوریه است. یک نسخه جدید مورد در اوآهو امروز گزارش شد. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

حدود 90 درصد از هاوایی افرادی که آلوده شده اند در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

توسط شهرستان هونولولو دیده است 409 بیماران منتشر شده از انزوا و مائوئی تا به حال 113 بيمار منتشر شد. هر دو کائوآئی و جزیره بزرگ هیچ فعال عفونت موارد است.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 458 در اوآهو 120 در Maui County 81 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. کل همچنین شامل 12 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

>> مرتبط با: هاوایی صنعت گردشگری چهره ضرر و زیان بیشتر از تمدید بازدید کننده قرنطینه

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 86 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با یک بستری در اوآهو امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت. از 85 بستری شدن در بیمارستان در دولت 61 شده اند در اوآهو, 22 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

از بیش از 57,295 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی حدود 1.2 درصد مثبت بوده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>