7 نفر از اعضای نیوجرسی خانواده کروناویروس; 4 مرگ

فضل Fusco — از 11 مادر بزرگ از 27 — نشسته بود در همان پیو در کلیسا هر یکشنبه, احاطه شده توسط نزدیک به یک دوجین از اعضای خود را وسیع ایتالیایی آمریکایی ، یکشنبه شام جلب جمعیت حتی بزرگتر به خانه اش در نیوجرسی مرکزی.

در حال حاضر او صمیمی قبیله است که ایالات دوباره غیر قابل بیان غم و اندوه: Fusco, 73, درگذشت پنج شنبه شب پس از ابتلا به کروناویروس ساعت بعد از او فوت کرد از ویروس و پنج روز بعد از دخترش از مرگ یکی از بستگان گفت.

روز پنج شنبه یکی دیگر از کودکان که تا به حال قرارداد ویروس, Vincent Fusco, درگذشت, نسبی, Roseann پارادیزو Fodera گفت.

سه فرزند دیگر باقی می ماند در بیمارستان بستری و دو نفر از آنها در وضعیت بحرانی گفت: پارادیزو Fodera خانواده وکیل که Fusco پسر عموی و خدمت به عنوان یک سخنگوی.

Fusco فرزند ارشد ریتا Fusco-Jackson, 55, از موروثی نیوجرسی درگذشت جمعه; پس از مرگ او خانواده آموخته او قرارداد ویروس. Fusco پسر ارشد Carmine Fusco, از, داخل حمام, پنسیلوانیا درگذشت چهار شنبه, Paradiso Fodera گفت.

فضل Fusco, از موروثی درگذشت و پس از گذراندن پنج شنبه “به شدت بیمار” و تنفس با کمک از یک ونتیلاتور غافل که او دو قدیمی ترین کودکان مرده بود پارادیزو Fodera گفت.

نزدیک به 20 اقوام دیگر هستند قرنطینه در خانه های خود را در انتظار نتایج آزمایش و دعا در انزوا قادر به پیوستن به یکدیگر به سوگواری خود را از جمعی از دست دادن. دوستان شما در حال انجام آنچه آنها می توانند از راه دور.

“اگر آنها در تنفس آنها قرنطینه” پارادیزو Fodera گفت.

“این بسیار رقت انگیز,” او اضافه شده است. “آنها نمی توانند حتی سوگواری راه شما خواهد بود.”

همانطور که از شنبه شب 16 نیوجرسی ساکنان مرده بود پس از ابتلا به این ویروس نیز آلوده کرده است که حداقل 1,336 مردم در سطح ایالت.

در سراسر کشور حداقل 23,662 مردم در سراسر هر ایالت به علاوه واشنگتن دی سی و سه از مناطق ایالات متحده باید آزمایش مثبت برای coronavirus و حداقل 322 فوت کرده اند به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده.

اما این ویروس ویرانگر تلفات در یک خانواده در نظر گرفته شده است به نادر به عنوان آن را گیج کننده است.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli گفت: Fusco-Jackson هیچ زمینه ای از مشکلات سلامتی.

Paradiso Fodera گفت: زن جوان خواهر و برادر نیز در سلامت خوب است قبل از ابتلا به ویروس.

“آنها جوان و آنها لازم نیست که هر گونه زمینه ای شرایط” پارادیزو Fodera گفت.

معلوم بود که آیا فضل Fusco, یک heavyset زن تا به حال مشکلات اساسی.

او و چهار تن از فرزندان او بودند تحت درمان در CentraState مرکز پزشکی در ملک موروثی حدود یک ساعت در جنوب منهتن بستگان گفت. Carmine Fusco, درگذشت یک پنسیلوانیا بیمارستان در نزدیکی خانه اش پارادیزو Fodera گفت.

خانواده این روابط به اسب مسابقه صنعت نزدیکی موروثی Raceway. برخی از اسب آموزش دیده. دیگران آنها شتافت. کودکان, پدر, وینچنتزو Fusco, آیا هر دو با توجه به اگهی در گذشت.

کسی که تا به حال تماس با یک مردی که در نیوجرسی در مارس 10, تبدیل شدن به دولت اول coronavirus مربوط به مرگ و میر حضور داشتند اخیر Fusco خانواده جمع Persichilli گفت.

اول نیوجرسی به مرگ شده است شناسایی شده توسط یک دوست نزدیک و مهار مسیر که در آن او کار می کرد یانکرز Raceway به عنوان جان برنان است.

Paradiso Fodera گفت: جمع آوری شد یک روال سهشنبه شام.

“یک حزب برای بسیاری از افراد به طور منظم بود شام به آنها,” او گفت: قبل از شمارش نام بر روی یک درخت خانواده که ذکر شده 27 نوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>