7 از امپراتوری برنده NCS کشتی عناوین

هفت کشتی گیران از ردوود امپراتوری آمد دور با عناوین در سواحل شمال بخش مسابقات روز شنبه.

در میان پسران — که رقابت در جیمز لوگان دبیرستان در اونیون سیتی — ماریا Carrillo خوزه سانچز در زمان افتخارات بالا در 113 پوند ویندزور ترنت سیلوا برنده در 160 پوند یوکیاه را فرانکی Pomilia گرفت اولین بار در 195 پوند و کازا گرانده جک فارس بود بالا و سنگین وزن در 285 پوند است.

پتالوما را نیک Trave دوم به پایان رسید در 106 پوند در حالی که ویندزور Jonathan Fredrickson بود فقط پشت سر او در سوم.

برسی را Xander رومرو پنجم رسید در 113 پوند است. یوکیاه کیسی Aikman سوم در 126 پوند با شکست پایین دریاچه تریستان روز که به پایان رسید چهارم.

کازا گرانده Ryan Naugle در زمان چهارم در 138 پوند در حالی که یوکیاه تاج کاپری چهارم بود در 145. هم تیمی خود را Adrian Alvarez سوم به پایان رسید در 170.

در میان دختران — که رقابت در آلبانی دبیرستان — کارمن پرز از ویندزور, هانا Ricioli El Molino و Arora وییرا از کازا گرانده در زمان اولین محل مدال در وزن مربوطه کلاس.

پرز در 106 پوند برنده توسط یک 33-3 تصمیم ویرا در 143 پوند برنده 29-9 تصمیم گیری و Ricioli در 150 دوخته حریف خود را برای این عنوان است.

کازا گرانده لیلیان McCoy در آمد دوم در 235 پوند در حالی که رانچو Cotate را Hollie Espinoza سوم به پایان رسید در 189 پوند و پتالوما لوگان Pomi سوم شد و در 131.

دیگر بالا-5 پس از اتمام توسط امپراتوری بودند فوقانی دریاچه دنا وام فلش پنجم در 126 پوند; تجزیه و تح را Sakiki Pizzorno پنجم در 137 پوند; و ویندزور Jolette تورس چهارم در 160 پوند است.

شنبه بالا مانكن در حال حاضر در انتظار دعوت به CIF دولت, کشتی, دیدار, برگزار می شود, پنج شنبه از طریق شنبه در مکانیک بانک آرنا در بیکرزفیلد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im