7-Eleven برای ارائه خشک تمیز کردن لباس های شسته شده

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

7-Eleven, هاوایی با همکاری Hakuyosha زندگی پاک به ارائه 24/7 تماس-رایگان تمیز کردن خشک و خشکشویی خدمات را انتخاب کنید 7-یازده فروشگاه رفاه. سرویس جدید معرفی خواهد شد در دو فروشگاه با برنامه ای به گسترش است. خدمات آغاز خواهد شد و دوشنبه در اولین فروشگاه در 1602 Nuuanu Ave. در عرض دو هفته فروشگاه در 590 ملکه سنت نیز ارائه این خدمات است.

به ثبت نام برای سرویس دانلود Hakuyosha برنامه بازدید hakuyosha.com وب سایت و یا تماس با 955-6116. مشغول مشتریان می تواند رها کردن و انتخاب کنید تا خود را خشک و تمیز کردن و شستشو در هر زمان. رایگان خدمات به مشتریان شخصی کیسه لباس های شسته شده برگردانده خواهد شد با اولین سفارش.

Hakuyosha پاک زندگی و خدمت کرده اوآهو جامعه برای 50 سال.

در حرکت

اولین هاوایی بانک اعلام کرده است که استخدام چهار نفر:

>> اریک چان می پیوندد FHB به عنوان معاون رئیس جمهور و خدمات کسب و کار مدیر فروش در کسب و کار خدمات بخش فروش.

>> تایلر Siu منصوب شده است به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیریت نقدی مسئول فروش در FHB تجاری سپرده بخش. او 25 سال از خدمات مالی را تجربه کنند. او همچنین یک گواهی وزارت خزانه داری حرفه ای.

>> دانیل Costigan می پیوندد FHB مسکونی املاک و مستغلات بخش به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر فروش. او بیش از 15 سال از مسکونی وام وام مسکن تجربه.

>> Marisa واتسون منصوب شده است به عنوان یک افسر وام وام مسکن در وام مسکن بانکی بخش. واتسون بیش از 10 سال فروش و بازاریابی تجربه کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>