6 جدید کروناویروس موارد در اوآهو به ارمغان می آورد هاوایی ایالت مجموع به 682

هاوایی وزارت بهداشت مقامات امروز گفت که دولت شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 682 تا شش از دوشنبه.

جدید امروز عفونت موارد همه در اوآهو.

از امروز 44 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 621 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” از زمان آغاز شیوع این بیماری در ماه فوریه است. سه نسخه جدید موارد گزارش شد امروز. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

حدود 92 درصد از هاوایی افرادی که آلوده شده اند در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 448 در اوآهو 120 در Maui County 81 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. کل همچنین شامل 12 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

>> مرتبط: کلیسا توزیع مواد غذایی به بی خانمان ساکنان نیاز در Kalihi

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 84 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت. از 83 بستری شدن در بیمارستان در دولت 59 شده اند در اوآهو, 22 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

از بیش از 55,474 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی حدود 1.2 درصد مثبت بوده است.

هاوایی موفقیت در نگه داشتن COVID-19 عفونت نرخ نسبتا پایین در مقایسه با بسیاری از سرزمین اصلی متحده افزایش فشار بر مقامات دولتی برای بازگشایی دولت به گردشگری است. با این حال رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige گفت: 14 روز در قرنطینه برای trans-Pacific ورود در محل باقی می ماند حداقل از طریق پایان ماه ژوئن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>