6 جدید کروناویروس موارد مرتبط Mendocino County کلیسا

Mendocino County گزارش شش مورد جدید از coronavirus جمعه که همه متصل به شیوع در ردوود دره Assembly of God church.

جدید, نتایج آزمون را در شهرستان تعداد کل COVID-19 مورد از 15 تا 21 — افزایش تقریبا 50 درصد این شهرستان گفت: در انتشار اخبار. شش مورد جدید تنها نتایج مثبت در میان 337 تست های انجام شده به عنوان بخشی از شهرستان نظارت تست پروژه در ردوود ولی در روز سه شنبه.

شهرستان مقامات بهداشت تصمیم به آغاز نظارت تست در جامعه پس از یک شوهر-همسر, عبادت تیم در ردوود دره مونتاژ خدا و سالمندان یوکیاه ولی مردی که پیوسته آنها را در کلیسا به عنوان آنها جریان یک روز مادر خدمت همه بیمار شد از COVID-19 آخر هفته گذشته.

Lake County ساکنان جک McMilin که کلیسا کشیش و همسرش شارون هر دو قرارداد این بیماری است. جک McMilin دارای شرایط بهداشتی اساسی و در بیمارستان بستری شد در Adventist Health یوکیاه دره. همسرش قبلا گفته parishioners در یک پست به کلیسا Facebook گروهی که او ذات الریه و در روز جمعه گفت: در یک پست که او انجام شده بود بهتر است.

شارون McMilin و یوکیاه ولی مرد که علنا شناسایی شده و دوره نقاهت را در خانه های خود.

اگرچه شارون McMilin قبلا صحبت به مطبوعات حزب دموکرات گفت که او فکر وضعیت دمیده شد و از دین او کاهش یافته است به صحبت می کنند به این روزنامه حدود شش مورد جدید در ارتباط با کلیسا جمعه. او ابراز نا امیدی با راه “مطبوعات و رسانه ها” پوشش داده اند که شیوع بیماری در یک Facebook ارسال به محله های کشیش نشین پنج شنبه.

“آیا مطبوعات و رسانه ها نمی دانند این ویروس از چین آمد! آن را در سراسر جهان!! ما قربانیان درست مثل دیگران خواهد بود” McMilin ارسال شده در کلیسا Facebook ، “من دعا می کنم آنها حمله می کنید دوست دارید آنها خانواده ما و کلیسای ما! من می دانم که بسیاری از مردم شادی هستند چرا که این را به آنها می دهد بهانه ای برای رفتن به کلیسا و شما اشک یک کلیسا پایین!”

شهرستان مقامات گفته اند آنها نمی دانند که چگونه بسیاری از مردم حاضر بودند در روز مادر کلیسا خدمات. تحت county health سفارش تا 12 نفر مجاز به شرکت در خدمات عبادت زنده جریان به دیگران از راه دور تا زمانی که آنها پایبند اجتماعی فاصله اقدامات به منظور کاهش گسترش coronavirus.

شش مورد جدید در ارتباط با شیوع در کلیسا هستند و در انزوا و مردم است که آنها را به تماس با آنها در قرنطینه گفت: شهرستان سخنگوی سارا Dukett. Dukett نمی دانم جمعه شرایط شش نفر و یا اگر هر گونه علائم آنها ممکن است.

مورد بررسی و تماس با ردیابی برای شش بیمار جدید در حال انجام این شهرستان گفت. Dukett نمی دانم اگر هر یک از بیماران با حضور مادر و روز سرویس اما گفت که آنها تا به حال در برخی از نقطه در تماس با قبلی سه مورد در کلیسا.

شهرستان توصیه می شود هر کسی که شده است در سال های اخیر در تماس با ردوود دره Assembly of God به دنبال تست اگر آنها در حال حاضر نمی. رایگان تست برای افراد بدون علائم ارائه شده است در شهرستان OptumServe تست سایت در یوکیاه در ردوود امپراتوری Fairgrounds. قرار ملاقات ها می تواند به صورت آنلاین در lhi.مراقبت/covidtesting یا از طریق تلفن در 888-634-1123. تست در دسترس است و از 12:30 p. m.-7 p. m. روز شنبه از طریق شنبه.

این افزایش در COVID-19 موارد آمد همان روز شهرستان تجدید نظر سلامت که باعث محدودیت های خاصی به اثر رفت. پس از دریافت تایید دولت Mendocino County Health افسر دکتر Noemi Doohan اصلاح پناهگاه-در محل به منظور اجازه می دهد محدود ناهار خوردن در رستوران ها در شخص خرید در فروشگاه های خرده فروشی و پیشگیرانه و مراقبت از دندان را از سر گرفت.

با این شل محدودیت ها و گسترش, تست Dukett گفت: این احتمال وجود دارد در این شهرستان را افزایش موارد گزارش شده. اما مسئولان شهرستان خواست ساکنان و کسب و کار به ادامه زیر اجتماعی فاصله مورد نیاز برای محدود کردن گسترش ویروس.

“اگر ما نمی بینیم که نوع انطباق و ما را از دیدن موارد در افزایش امکان وجود دارد که ممکن است ما را یک گام به عقب” Dukett گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de