6 منطقه خلیج شهرستانهای سفارش پناهگاه در محل به عنوان coronavirus گسترش

سان فرانسیسکو — مقامات در شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو استان ها صادر جارو پناهگاه در محل ماموریت دوشنبه مؤثر نزدیک به 7 میلیون نفر سفارش ساکنان به ماندن در خانه و خارج رفتن فقط برای مواد غذایی, پزشکی و گردش است که کاملا ضروری است.

این سفارش می گوید ساکنان باید اقامت در داخل و سرمایه گذاری تنها برای ضرورت برای سه هفته شروع سهشنبه در تلاش مقامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“من می دانم که امروز سفارش یک گام رادیکال. آن را به. ما نیاز به عمل در حال حاضر همه ما به منظور حفاظت از سلامت عمومی” دکتر گفت: اعطای, Colfax, مدیر سان فرانسیسکو وزارت بهداشت.

اگر بر شهرستان, سان فرانسیسکو, Marin, سانتا, کلارا, شهرستان سن ماتئو, Contra Costa و گردشگاه عمومی که شامل شهرهای برکلی و اوکلند.

“تاریخ را نمی خواهد ما را ببخش انتظار یک ساعت بیشتر گفت:” سن خوزه شهردار سام Liccardo که در این شهر پرجمعیت ترین در منطقه خلیج و همچنین مرکز منطقه شیوع. “این است که نسل ما را آزمون بزرگ ما لحظه به موضع سخت تر به عنوان یک جامعه است. در میان جمعی ما ترس ما را پیدا خواهد کرد ما غیر معمول شجاعت.”

در جنوب کالیفرنیا لس آنجلس گفت: آن را تعطیل, تمام, میله, رستوران ها سالن های ورزشی و کسب و کارهای دیگر. اعلام این خبر پس از شهرهای لس آنجلس پاسادنا و سانتا مونیکا در زمان مشابه مراحل تهاجمی. این بخشنامه شامل همه 88 شهرستانها و unincorporated مناطق شهرستان.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد با انتقاد از آنچه که او به نام “وحشتناک پاسخ” توسط مقامات فدرال.

“ما نمی توانیم نظاره نشست و منتظر دولت فدرال به انجام هر کاری است. متاسفانه آنها را به عنوان فعال به عنوان آنها باید در شناخت این است که یک بحران در سراسر جهان,” او گفت:.

سفارش به مردم می گوید برای کار از خانه مگر اینکه آنها ارائه خدمات ضروری از قبیل عمومی ایمنی و بهداشت و خدمات پزشکی.

“فروشگاه های مواد غذایی باز باقی خواهد ماند, بانک باقی خواهد ماند و باز به داروخانه ها باز باقی خواهد ماند. وجود دارد بدون نیاز به وحشت” نژاد گفت.

اما در زندگی روزانه را به طور چشمگیری تغییر در چه نژاد به نام جدید “عادی به طور موقت برای محافظت از سلامت عمومی است.”

بسیاری از افراد را مجبور به کار از خانه. این سفارش می گوید ساکنان می توانند تنها برای “فعالیت های ضروری” — مانند خرید مواد غذایی شاهد یک پزشک یا مراقبت از یکی از اعضای خانواده — و تنها “ضروری” کسب و کار و عملکرد دولت می تواند باز باقی می ماند از جمله مراقبت های بهداشتی عمومی حمل و نقل و فروشگاه های سخت افزاری جمع آوری زباله در ایستگاه های گاز laundromats و بانک ها.

رستوران ها باز خواهد شد تنها برای بایگانی اطلاعات.

تمام ورزشگاه و میله را به نزدیک است. ورزش در فضای باز خوب است تا زمانی که مردم در عمل اجتماعی فاصله Colfax گفت.

کالیفرنیا پارک های ملی و پارک دولت باقی مانده است اما بسیاری از پارک ها گفت: آنها بستن فضاهای داخلی از جمله مراکز بازدید کننده و موزه ها.

“شما هنوز هم می تواند راه رفتن سگ خود را و یا رفتن به یک پیاده روی با فرد دیگری به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ و 6 پا در میان شما” Colfax گفت. او گفت مقامات از شش شهرستانهای ملاقات بیش از آخر هفته و تعیین بی سابقه اقدامات لازم را به سرعت ویروس’ گسترش سپر کسانی که بیشتر در معرض این بیماری و حفاظت از سلامت مراقبت از کارگران که در خط مقدم مبارزه با آن است.

کوین جونز مدیر کل Buena Vista, کافه, یاد, سان فرانسیسکو, رستوران شده است که در یک قرعه کشی برای گردشگران پس از سال 1952 در بندرگاه ماهیگیر گفت: منظور این است که “رفتن به صدمه دیده است اما وظیفه ما این است که برای محافظت از کارکنان و مشتریان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im