5-زمان عمده شاراپووا قهرمان بازنشسته از تنیس در 32

ماریا شاراپووا بی سر و صدا رفت از تنیس در سن 32 روز چهارشنبه پایان دادن به یک حرفه ای است که شامل پنج گرند اسلم عنوان زمان در شماره 1 در WTA رتبه بندی و 15 ماه دوپینگ ممنوع.

او شده است در برخورد با مشکلات در شانه راست برای سال ها از دست داده و در گذشته چهار بازی او در مسابقات بزرگ.

در این فصل شاراپووا بازی تنها دو بازی از دست داده و هر دو است.

در یک مقاله نوشته شده برای نمایشگاه غرور و رواج در مورد او تصمیم به بازنشسته آنلاین پست چهارشنبه شاراپووا می پرسد: “چگونه می توانم شما را ترک تنها زندگی شما تا کنون شناخته شده است؟”

در حالی که شاراپووا به عنوان بزرگ یک ستاره به عنوان ورزش تا به حال با بسیاری از میلیون ها دلار در معاملات حمایت مالی از هر چه پول جایزه او به دست آورده در یک دادگاه.

روسیه که به فلوریدا نقل مکان به عنوان یک کودک پشت سر هم بر روی تنیس روی صحنه در 17 هنگامی که او برنده ویمبلدون در سال 2004 توسط ناراحت کننده سرنا ویلیامز در فینال. او در ادامه برای تکمیل یک حرفه ای شلم با دو عنوان در باز فرانسوی و یکی از هر در که باز ایالات متحده و استرالیا باز می شود.

شناخته شده به عنوان مقدار برای او شن با یک راکت در دست به او groundstrokes شاراپووا رسیده No. 1 در سال 2005 سال قبل از او موفق به کسب دومین جایزه اصلی در مرغزار فلاشینگ. او افزود: an Australian Open عنوان در سال 2008 و پس از آن موفق به باز فرانسوی در سال 2012 و 2014.

آخرین گرند اسلم آخر آمد در سال 2015 در استرالیا که در آن او بود runner-up به ویلیامز. در تمام ویلیامز رهبری خود سر-به-سر سری 20-2 از جمله پیروزی در آخرین 19 matchups در یک ردیف.

در سال 2016 باز استرالیایی, ویلیامز که در آن ضرب و شتم او را در یک چهارم نهایی, شاراپووا, آزمایش مثبت برای تازه ممنوع دارو meldonium.

در ابتدا پس از گرفتن دو سال تعلیق شاراپووا به دادگاه تجدید نظر به دادگاه داوری ورزشی که در کاهش مجازات حاکم او را با مته سوراخ “کمتر از مهم گسل” در این مورد و نه می تواند “در نظر گرفته شود به طور عمدی doper.”

پس از بازگشت از که تعلیق در سال 2017, شاراپووا موفق به رسیدن به تنها یک چهارم.

پس از موفقیت های زیادی در زمین تنیس و بنابراین زمان زیادی را در کانون توجه شاراپووا نمی دهد طرفداران او یک فرصت برای خداحافظی به عنوان بسیاری از ورزشکاران انجام, با وارد کردن یکی از آخرین رقابت است.

او در مسابقه نهایی آمد ماه گذشته در استرالیا, جایی که او مورد ضرب و شتم 6-3, 6-4 توسط دانا Vekic. که فرستاده شاراپووا رتبه بندی غلت خارج از 350 — او 373rd این هفته است.

او خواسته شده بود که پس از آن شکست که آیا این ممکن است آخرین ظاهر در ملبورن پارک و او بارها و بارها پاسخ داد: “من نمی دانم.”

اما او شانه راست شده است یک مشکل خاموش-و-برای بیش از یک دهه.

او با بازی در مجموع از 15 مسابقات فصل گذشته رفتن 8-7.

“من قرار داده و در همه درست کار می کنند. هیچ تضمینی وجود ندارد که حتی زمانی که شما انجام تمام آن چیزهایی که شما تضمین پیروزی در دور اول یا در دور سوم یا نهایی. که نام این بازی” شاراپووا گفت: پس معلوم شد چه او در مسابقه نهایی است. “همین دلیل است که آن را بسیار ویژه به عنوان یک قهرمان حتی برای یک بار.”

___

بیشتر AP تنیس: https://apnews.com/tag/apf-Tennis و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im