5 بیشتر سونوما کانتی ساکنان تست مثبت برای coronavirus آوردن مجموع موارد به 44

پنج جدید محلی موارد COVID-19 گزارش شده توسط سونوما کانتی در پنجشنبه آوردن تعداد کل موارد در این شهرستان به 44.

یک مرد در 60s که در بیمارستان بستری شده بود درگذشت در هفته گذشته به مناسبت اولین مرگ ناشی از این بیماری در شهرستان است. چهار نفر بهبود یافته اند تا کنون ترک 39 فعال موارد از کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19.

منبع عفونت برای 39 درصد از مردم تشخیص داده شد و هنوز هم تحت بررسی پنج شنبه, مقامات شهرستان گزارش شده است. آنها مصمم اند که نه موارد مربوط به سفر اخیر 11 نفر قرارداد این ویروس از طریق جامعه گسترش و هفت آلوده شدند پس از آنها آمدند به “تماس نزدیک” با کسی که تا به حال ویروس.

تمایز بین این دو دسته است تماس نزدیک به معنی کسی که در تعامل با یک فرد شناخته شده اند که آزمایش مثبت در حالی که جامعه گسترش بدان معنی است که منبع عفونت است که مظنون به دست آمده از تعامل اما شناخته شده نیست.

مقامات باید انجام 775 آزمون COVID-19 در سونوما کانتی است.

شهرستان سخنگوی جنیفر Larocque با تاکید بر اهمیت رعایت پناهگاه در محل سفارش. او افزود که سفارش شده است در اثر به مدت هشت روز و دوره کمون برای coronavirus می تواند طولانی تر از آن است که یک عامل بالقوه در اسناد از موارد جدید.

“مردم نباید دلسرد با تعدادی از موارد است که ما دیده ایم در طول این هفته و این که ما ممکن است در طول هفته آینده به دلیل آنها ممکن است قرارداد قبل از پناهگاه در محل” Larocque گفت. “این مهم است که ما را یک چشم انداز بلند مدت در اقدامات ما در حال حاضر به دلیل آنها نمی خواهد که نتایج فوری. خواهیم دید که نتایج این بازی ها در دو هفته آینده.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>