5 کشته افسر و مسلح در تیراندازی میسوری

SPRINGFIELD, Mo. >> اخراج یک مرد به طور تصادفی از وسیله نقلیه خود را چندین بار در حالی که رانندگی را از طریق جنوب غربی میسوری شهر در نهایت قبل از توفنده به یک فروشگاه که در آن او راه می رفت داخل آتش گشودند و پنج کشته به جا گذاشت از جمله یک افسر پلیس و خود به پلیس گفت: امروز.

مرده از یکشنبه شب تیراندازی شامل یک کارمند فروشگاه و دو مرد بودند که در فروشگاه, پلیس گفت:. یک افسر دوم مجروح شد همراه با فرد دیگری.

مسلح انگیزه های نامشخص باقی می ماند, Springfield رئیس پلیس پل ویلیامز گفت: در یک کنفرانس خبری که در آن صدای او را شکست و او به عنوان توضیح داده شده خود را ماموران اقدامات است.

ویلیامز گفت: پلیس با دریافت گزارش از “چندین تیراندازی تماس در سراسر شهر” اواخر روز شنبه شروع و در جنوب و شمال حرکت را از طریق شهرستان را به سمت شرق است.

“در اصل ما تا به حال غربت فعال تیرانداز در حال حرکت از سمت جنوب شهر تا” ویلیامز گفت.

به عنوان افسران در پاسخ به کسانی که تماس شاهدان گزارش داد یک خودرو سقوط کرد به یک قوم و برو. ایستگاه های گاز و فروشگاه و مسلح راه می رفت داخل و شروع به تیراندازی مشتریان و کارکنان ویلیامز گفت.

کانزاس سیتی استار گزارش داد که فرد مسلح آتش گشودند از داخل فروشگاه به عنوان پلیس وارد, با افسران کاور گرفتن پشت وسایل نقلیه و سپر.

“توصیه همه ورود در صحنه تیرانداز تیراندازی از پنجره به بیرون” یک افسر شنیده می شود گفت: در صوتی گرفته شده توسط کاربران آنلاین حاضر در سایت Broadcastify.com ستاره گزارش شده است. “افسر شات از داخل فروشگاه خارج است. پوشش پشت وسایل نقلیه است.”

اول دو افسر که وارد به ضرب گلوله کشته شدند. دیگر افسران کشیده مجروح افسران از فروشگاه و سپس در داخل پیدا کردن سه نفر کشته شدند. مسلح نیز درگذشت و ظاهرا از خود تحمیل گلوله ویلیامز گفت. پلیس شناسایی تیرانداز به عنوان 31 ساله Joaquin S. روم اسپرینگفیلد.

افسر کریستوفر Walsh, 32, ضرب گلوله کشته شد به عنوان او تلاش برای نجات یک قربانی ویلیامز گفت. او با اسپرینگفیلد پلیس برای 3 1/2 سال بود که ارتش جانباز و فعال بود در ارتش ذخایر.

والش یک اسپرینگفیلد بومی است جان سالم به در با همسر و دخترش.

“کریس درگذشت یک قهرمان عجله بدون توجه به ایمنی برای محافظت از اعضای جامعه خود را. او شجاع اقدامات خدمت به عنوان مثال به همه ما” Wiliams در انتشار اخبار.

پلیس با شناسایی سه مرد دیگر که فوت کرد که 57 ساله Troy D. Rapp بود که به کار گرفته شده توسط Kum-N-Go 46 ساله شانون R. پرکینز بود که به کار گرفته شده توسط WCA زباله شرکت و 22 ساله فروشگاه مشتری Matthew J. هیکس-موریس. همه بودند از اسپرینگفیلد.

افسر Josiah Overton که صدمات هستند نه تهدید کننده زندگی بوده و با اسپرینگفیلد پلیس برای دو سال, او گفت:.

“هر دو افسران معنیداری شجاعت و قهرمانانه در اعمال خود” ویلیامز گفت.

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان شوک و غم و اندوه بسیاری از ما احساس” قوم و برو سخنگوی Aeriel روبین اضافه کرد: “ما همچنان به خاطر شجاعت ما اولین پاسخ دهندگان و ما تمام تلاش خود را برای حمایت از تحقیقات رفتن به جلو است.”

یک اسپرینگفیلد زن مرد گفت: اخراج خود را به عنوان او در حال رانندگی بود از حدود 11:30 p. m. کیسی Parrish مرد گفت: رانندگی بود در مقابل او و همه چیز عادی به نظر می رسید تا زمانی که او شنیده ام که او چه فکر می کنید در ابتدا یک دمیده تایر. سپس او را دیدم پوزه چشمک می زند از از سمت راننده از ماشین در مقابل او اسپرینگفیلد اخبار-رهبر گزارش شده است.

Parrish گفت: او هیچ چیزی برای تحریک تیراندازی و مسلح بود و رانندگی به طور معمول تا زمانی که درست قبل از عکس آغاز شده است. او بعد از هفت یا هشت عکس به عنوان اتومبیل خود بود swerving اما ماشین او بود برخورد کند. Parrish گفت: او آهسته و مشکوک در نهایت خاموش از بزرگراه 65 دور از او. هنگامی که او به نام 911 او گفت: افسران بررسی گزارش های مشابهی از مکان های دیگر.

“پس از آن بود سورئال” Parrish گفت.

ویلیامز گفت که خیلی زود به اظهار نظر در مورد تاثیر تیراندازی کرده بود در بخش خود را.

“ما هنوز در حال بررسی چند صحنه جرم و برخورد با عزادار از دست دادن یکی از خود ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im