49ers خواهد بود به دنبال گیرنده کمک

هرد تا به حال صدمه مسائل در دانشگاه, بیش از حد. او تا به حال دو شانه جراحی, یک جراحی زانو و تصادم. او خشونت آمیز بازیکن که ممکن است آسیب دیدگی مستعد. اگر او ظهور به عنوان یک کلید کمک کننده برای 49ers, بزرگ, اما, او یکی دیگر از گیرنده آنها نمی توانید بر روی تعداد.

4. دانته Tia

The 49ers تا به حال هیچ استفاده ای برای او در نیمه دوم این فصل است. او سالم ابتدا نهایی پنج بازی معنی او لباس می پوشد اما بازی نمی کند حتی در تیم های ویژه. و در پلی آف شد غیر فعال معنای او حتی نمی توانید به پوشیدن لباس خود را زمانی که او به تماشای بازی از حاشیه.

The 49ers احتمالا به Tia فرصت دیگری به نوبه خود در اطراف کار خود را در این offseason زیرا آنها معامله تا او را در دور دوم از سال 2018 پیش نویس است. آنها او را در سرمایه گذاری. اما آنها به او مقدار زیادی از فرصت ها در سال 2019 و او هیچ چیز با آنها. او فقط 11 می گذرد.

اگر یک تیم ارائه می دهد به تجارت Tia, the 49ers خواهد بود هوشمند به قبول چرا که آنها ممکن است مجبور به قطع او را در غیر این صورت.

5. گلابی گودوین

گودوین به دست آورده بیش از 4 میلیون دلار در فصل گذشته از 49ers, حتی اگر او فقط 12 می گذرد. او یک ناامیدی بزرگ. پایان فصل در I. R. با مصدومیت زانو و 49ers حتی دعوت او در تیم هواپیما به میامی برای سوپر باول. او تا به حال به پرواز در اواسط هفته با اعضای خانواده.

گودوین تقریبا قطعا نمی خواهد بازی 49ers فصل آینده — او می تواند 30 در نوامبر است و با توجه به درآمد حدود 6 میلیون در سال 2020 است.

خواهد the 49ers تجارت او و یا او را قطع?

واضح است که آنها ترجیح می دهند به تجارت گودوین و نه از دست دادن او برای هیچ چیز. اما او گران کهنه معنی آن ممکن است حتی سخت تر به تجارت او از Tia. The 49ers ممکن است هیچ چاره ای جز به انتشار گودوین قبل از فصل است. انتشار یا تجارت او را ایجاد $5.85 میلیون در کلاه فضایی برای 49ers.

6. یک تازه کار

The 49ers می توانید اضافه کردن یک جوان با استعداد گیرنده برای یادگیری و بازی پشت سر ساموئل و بورن در سال 2020 — راه اندازی ایده آل. خوشبختانه برای 49ers در این سال کلاس پیش نویس واجد شرایط گسترده ای از گیرنده های تاریخی خوب است.

“آن را به عنوان خوب به عنوان من تا کنون دیده ام” مدیر کل جان لینچ گفت: در NFL سراغ ترکیب. “شما به نوعی طعم هر آنچه که شما می خواهم. اگر دوست دارید کوچکتر سریعتر مرد آن دسته از بچه ها وجود دارد. اگر شما مانند بچه ها بزرگ که می تواند حرکت کند آن بچه ها وجود دارد. اگر شما مانند سرعت است که وجود دارد.”

به معنی این است که سال کامل به پیش نویس گسترده ای داشته باشد.

اما 49ers هیچ میدارد در دور 2, 3 و یا 4. و آنها نمی توانیم به پیش نویس یک گیرنده گسترده در دور 1 — آنها بزرگتر نیاز در ثانویه و در امتداد خط حمله.

به طوری که آنها می تواند تجارت را با خود در دور اول انتخاب کنید, معدن و تجارت بیش از یک بار در صورت لزوم و روشن است که یکی را انتخاب کنید به عنوان بسیاری که ممکن است. شاید پنج یا شش. سپس پیش نویس یک گیرنده گسترده در دور 2 یا 3.

این است که ارزان ترین و موثر ترین حرکت اگر لینچ درک آن و می توانید آن را خاموش بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>