49ers که می تواند قبل از معامله پیش نویس

The 49ers ممکن است هر بیشتر عمده خریدهای این offseason اما این بدان معنا نیست که آنها در حال انجام ساخت حرکت می کند.

پیش نویس این است که صرف یک ماه دور. و اگر چه 49ers خود دو میدارد در دور 1 آنها ندارد و یکی دیگر را انتخاب کنید تا دور 5. بدین معنی که می تواند به اضافه کردن یک زن و شوهر میدارد بین دور 2 و 4 توسط برخی از تجارت خود بازیکنان است.

بله 49ers می تواند یک تجارت یا بیش از یکی است.

در اینجا پنج بازیکن 49ers ممکن است تجارت:

گیرنده گسترده گلابی گودوین

The 49ers به جانباز گیرنده گسترده Benjamin Travis یک سال قرارداد در روز دوشنبه که به معنی گودوین به احتمال زیاد سابقه است در سانتا کلارا.

بنیامین, 30, بازی های برگزار شده برای 49ers سر مربی Kyle Shanahan در سال 2014 زمانی که Shanahan بود Browns’ هماهنگ کننده توهین آمیز. گذشته چهار فصل بنیامین برای شارژر. او یک تهدید که زد 4.36 40-حیاط داش در سال 2012 NFL سراغ ترکیب و او را شبیه به گلابی گودوین که در حال حاضر کار برکنار شده است.

گودوین در تجارت بلوک با توجه به NFL Network. و Shanahan در واقع تایید این گزارش در طول این ترکیب زمانی که او گفت: “ما نمی انتشار گلابی — او بیش از حد با ارزش است. اگر او در این تیم او را برای رفتن به رقابت با آن گروه و اگر نه من احساس بسیار با اعتماد به نفس تیم دیگری می خواهید او را.”

آخرین بخش قابل بحث است.

گودوین است 29 و او فقط 12 پاس در فصل گذشته. سهام خود را نمی تواند پایین تر است. و او برنامه ریزی شده برای به دست آوردن $4.9 میلیون فصل آینده پس او گران است.

چه تیم خواهد تجارت 49ers یک پیش نویس انتخاب برای حق به Goodwin خیلی پول ؟

شاید 49ers خواهد پیدا کردن یک شریک تجاری اگر گودوین نقش خوبی در طول فصل. در غیر این صورت آنها مجبور به قطع او را.

گیرنده گسترده دانته Tia

The 49ers در حال حاضر نه گسترده ای از گیرنده های خود را فهرست و به احتمال زیاد خواهد شد پیش نویس 10 در دور اول ماه آینده — آنها نیاز به یک ردیف 1 گیرنده به جای امانوئل ساندرز که امضا شده با پرستاران. پس از چند گسترده گیرنده در فهرست را مجبور به رفتن.

یکی از کسانی که گیرنده می تواند Tia. او فهرستی از نقطه در خطر است.

The 49ers معامله شد تا در دور دوم از سال 2018 پیش نویس را Tia. پس از او با بازی خوب خود را rookie فصل 49ers انتظار می رود او برای تبدیل شدن به تیم No. 1, گیرنده, اما Tia هرگز. او خود را از دست داد شروع به کار در اردوگاه های آموزشی به پایان رسید در این فصل فقط 11 جلب شد و سالم ابتدا برای هر سه بازی حذفی.

مگر اینکه Tia نوبت در سراسر زندگی حرفه ای او بلافاصله او احتمالا نمی خواهد یکی از 49ers ” شش یا هفت گسترده ای بهترین رسیور در اردوگاه های آموزشی.

The 49ers ممکن است نیاز به پیدا کردن یک راه برای تجارت او.

Tia بود سابقه و رکورد زدن توپ returner در کالج اما 49ers نیست او اجازه بازگشت punts پس از 2018 زیرا آنها جیمز ریچی جونیور که بهتر است. تیم های دیگر ممکن است احساس Tia پتانسیل به عنوان یک زدن توپ returner. شاید یک تیم خواهد تجارت 49ers یک ششم دور یا هفتم-دور انتخاب کنید برای او.

اگر Tia شروع به بازگشت به punts در پیش فصل که به احتمال زیاد به معنی 49ers در حال خرید او برای دیر-دور در انتخاب 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>