49ers خوش آمدید ‘هیولای مطلق’ Williams

جورج بازیگوش برای اولین بار مواجه می شوند ترنت ویلیامز در آستانه سال جدید 2009 در, El Paso, Texas. نزدیک به 11 سال بعد از آن آنها خواهد بود تا پوشش جانبی توسط سمت به عنوان کلید به 49ers جرم.

“سرگرم کننده واقع ترنت ویلیامز ارشد سال کالج, (اوکلاهما) در خورشید کاسه مقابل استنفورد” بازیگوش به یاد می آورد سه شنبه. “من و پدر من بودند و در واقع در حاشیه برای این بازی از آنجا که پدر من بود دوستان با (Oklahoma مربی) باب Stoops.

“بنابراین من در واقع ملاقات ترنت ویلیامز زمانی که من در دبیرستان بود که بسیار خنک است. من در حال حاضر رسیده به ترنت به او صحبت کرد چند بار و من واقعا به دنبال به جلو به داشتن او در تیم است.”

ویلیامز پس از یک دهه به عنوان واشنگتن چپ مقابله به 49ers در یکشنبه, تجارت, اعدام به عنوان یک کانتر به جو Staley بازنشستگی.

نه این که ویلیامز به آن نیاز اما او Staley برکت شغل خود را.

“من نمی تواند بیشتر هیجان زده برای ترنت می شود تا با Niners در حال حاضر” Staley گفت: در دوران بازنشستگی خود را در کنفرانس مطبوعاتی. “فقط دانستن که یک بازیکن از توانایی های خود را در حال رفتن به قادر به گرفتن بیش از آن سمت چپ و امیدوارم از دست ضرب و شتم در تمام.”

ویلیامز از دست رفته 2019 فصل با واشنگتن از حق رای دادن است که پیش نویس او را در سال 2010 زمانی که مربی آن بود مایک Shanahan و تهاجمی خود را هماهنگ بود Kyle Shanahan.

یک بار Staley خود را تایید کرد برنامه های بازنشستگی به 49ers هفته گذشته مدیر جان لینچ مجدانه اعدام یک تجارت برای ویلیامز که از طریق رفت و صبح روز یکشنبه برای یک سال 2020 پنجم-دور پیش نویس انتخاب و 2021 سوم دور انتخاب کنید.

“او یک بازیکن فوق العاده ای,” Staley اضافه شده است. “من واقعا هیجان زده هستم که همه چیز به نوع کار می کرد همه به پایان می رسد.

“من خوشحال هستم با تصمیم من برای من و خانواده ام شاد برای تصمیم Niners ساخته شده برای حق رای دادن و من نمی توانم صبر کنید به تماشای آنچه که آنها این کار را سال آینده است.”

ویلیامز هنوز برای صحبت به منطقه خلیج رسانه ها.

حق مقابله با مایک McGlinchey رد و بدل متون با ویلیامز بر چهار و تجارت است.

“من هیجان زده به او در ما (linemen) اتاق و شروع به اجرا اين فصل آینده” McGlinchey گفت.

چگونه ممکن است که سوئیچ تاثیر جرم ؟

“من نمی دانم که چگونه مختلف آن را به نگاه, چرا که در زمانی که شما به جای یک Hall of Famer با دیگر Hall of Famer ما در حال رفتن به از دست دادن تولید یک سالن از شهرت چپ مقابله با” McGlinchey گفت.

“ما نمی افت. ما جایگزین یکی از بهترین تکل در فوتبال با یکی دیگر که هر دو بازی بسیار مشابه اند nastiness در آنها off-the-نمودار توانایی های ورزشی و باور نکردنی در عبور حفاظت.”

ویلیامز 32, است هفت بار نرم افزار کاسه از 2012-18. Staley, 35, به دست آورده Pro کاسه نقطه شش بار بین 2011-17 است که نشانه نماد بسیار زیاد خود ارزش به 49ers’ حق رای دادن برای 13 فصل قبل از بازنشستگی خود را در روز یکشنبه ،

Staley اشاره به مسائل مربوط به سلامت از جمله گردن مشکل برای او تصمیم به بازنشستگی و سعی کنید آن را به یک سوم سوپر باول برای اولین لومباردی جایزه.

“ما در حال از دست دادن ما, رهبر ما, مرد, قلب و روح 49ers,” McGlinchey گفت. “چیزهای که در حال رفتن به سخت تر به جای از تولید چپ ما مقابله با, چرا که ترنت خیلی خوب است.”

بازیگوش می داند که چگونه خوب داشتن دیده می شود به اندازه کافی فیلم از ویلیامز.

“او یک هیولای مطلق, بنابراین من واقعا فقط به دنبال به جلو به پوشش بعدی به او” بازیگوش گفت.

که در سال 2009 خورشید کاسه با راه ویلیامز بود پر استارت در مرکز Sooners به عنوان آنها غالب 31-27 بیش از جیم Harbaugh-مربی کاردینال. چهار ماه بعد Williams کردم پیش نویس شماره 4 به طور کلی توسط واشنگتن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de