49ers’ Shanahan آهنگ خارج از نقد سوپر باول گیری

سانتا کلارا — مربی Kyle Shanahan می داند انتقاد شناور در اطراف به دلیل تمام پیام های درخواست اگر او را OK پس از 49ers سقوط در سه ماهه چهارم از یک سوپر باول دست دادن به کانزاس سیتی است.

وجود دارد سوال در مورد مدیریت زمان و بازی, تماس, عملکرد کارفرمایی جیمی Garoppolo و چرا دفاع نمی تواند آمد تا با توقف زمانی که مورد نیاز است.

اما Shanahan insulates خود را از همه است و معتقد است در تصمیم گیری های خود و بازیکنان و حتی اگر این تیم به پایان رسید تا از دست دادن 31-20 پس از پیشرو با 10 امتیاز در سه ماهه چهارم.

“من احساس می کنم این ضربه شدید پشت من در توییتر و هر چه که همه مسائل است” Shanahan گفت: پنج شنبه. “من هرگز فراموش که به خودم به هر حال. من از دست سوپر باول قبل از من شده است بخشی از یک بزرگتر منجر شود که از دست داده بود, بنابراین من به خوبی آگاه از آنچه که می رود با آن است. من هم خوب نیست دروغگو. چقدر شماها با من بحث این است که دقیقا چه احساسی دارم. من واقعا ناراحت از دست دادن چرا که آن را سخت برای به دست آوردن وجود دارد. من شخصا فکر ما بهترین تیم در NFL این سال است. ما نمی شد. ما باید برای مقابله با آن است.”

در حال حاضر Niners باید شروع پروسه طولانی برگشت این دور پس Shanahan می تواند بخشی از یک تیم است که به پایان می رسد و یک فصل مبارک پس از پیروزی در مسابقات قهرمانی.

تنها سه تیم bounced بازگشت از ناامیدی از دست دادن به عنوان بازی برای برنده شدن در این همه سال بعد با دالاس و میامی انجام آن را در بازگشت به عقب در فصل 1971-72 و سپس New England Patriots دوباره در سال 2018 است.

هشت دیگر سوپر باول بازنده بازگشت به بازی های فصل آینده تنها به از دست دادن دوباره از جمله بوفالو سه بار. اما 15 از گذشته 33 تیم از دست داده است که در سوپر باول موفق به حتی آن را به عقب برگشتی زیر سال از جمله لس آنجلس قوچ در طول این فصل است.

“ما بر این باور هستیم متفاوت” مدیر کل جان لینچ گفت. “وجود دارد نه بسیاری از تیم ها که از چهار برنده به 13 و تسلط بر NFC در پلی آف و رسیدن وجود دارد. ما اعتقاد داریم این تیم متفاوت است. ما قادر به انجام آن است.”

Offseason خواهد شد از ویژگی های بزرگ تصمیم گیری در مورد اینکه آیا Niners می توانید به کلید رایگان عوامل دفاعی lineman Arik آرمستد بود گیرنده امانوئل ساندرز و ایمنی Jimmie بخش است.

همه ابراز علاقه به بازگشت اما نگه داشتن همه دشوار خواهد بود در زیر درپوش حقوق به خصوص با بازیکنان مثل همه-Pro تنگ پایان جورج بازیگوش و دفاعی در مقابله با DeForest Buckner تا به صورت پسوند به زودی.

سان فرانسیسکو نمی خواهد که تقریبا به همان اندازه راه گریز برای اضافه کردن تکه های بزرگ مانند آنها گذشته چند offseasons زمانی که آنها به ارمغان آورد در بالا و قیمت بازیکنان مانند cornerback ریچارد شرمن, پایان دفاعی دی فورد linebacker Kwon الکساندر و بیمارستان Kyle Juszczyk.

“آن روزها نیست اتفاق می افتد دیگر” لینچ گفت. “ما نمی توانیم به فروشگاه مواد غذایی و می گویند من که من که من آن را داشته باشند. آن است که بیشتر شبیه من است اما من ممکن است مجبور به قرار دادن آن را به عقب. وجود دارد trade-offs. آن را سفت اما ما می دانستیم که در تمام طول.”

اما قبل از Niners می توانید در حرکت به بعدی فصل آنها هنوز هم باید برای به دست آوردن بیش از درد از دست دادن سوپر باول این سال است. Shanahan تجربه برخورد با دردناک سوپر باول دست دادن, داشتن شده است توهین آمیز و هماهنگ کننده در آتلانتا که شاهین منفجر 28-3 منجر به انگلستان قبل از از دست دادن در وقت اضافه سه سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>