49ers’ ساموئل معافیت پا در طول تمرینات

San Francisco 49ers گیرنده Deebo ساموئل تحت عمل جراحی پنج شنبه پس از شکستن استخوان در پای چپ خود را در طول غیررسمی تمرینات با هم تیمی های در تنسی است.

The 49ers تایید گزارش از NFL شبکه که ساموئل دچار شکستگی جونز که یک استراحت بین پایه و قسمت وسط متاتارس پنجم در پای خود را. این تیم می گوید آن را یک ایده بهتر از ساموئل جدول زمانی برای بازگشت هنگامی که او می رسد در اردوگاه های آموزشی در ماه آینده.

ساموئل توییتی که او را به عقب و بهتر از قبل در 10 هفته. که او را کمی بیش از دو هفته برای آماده شدن برای برنامه ریزی بازکن فصل در سپتامبر. 13 برابر آریزونا.

این Niners از دست گیرنده ترنت تیلور برای فصل سال گذشته پس از او نیاز به یک دوم عمل کردم و یک عفونت است که بیشتر مورد نیاز اعمال جراحی.

ساموئل بوده است یکی از چندین 49ers بازیکنان کار کردن در این هفته در نشویل به عنوان NFL امکانات بسته باقی می ماند به بازیکنان به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

ساموئل است که در شمارش به عنوان یک بخش کلیدی از جرم برای دفاع از NFC قهرمان 49ers. سان فرانسیسکو از دست گیرنده امانوئل ساندرز در رایگان آژانس و امیدوار بودم ساموئل می تواند کمک به پر کردن این نقش در فصل دوم خود را در NFL پس امیدوار کننده اولین فصل پس از برداشت در دور دوم از کارولینای جنوبی است.

ساموئل گرفتار 57 می گذرد برای 802 متری و سه TDs در فصل گذشته و همچنین ساخته شده بزرگ سهم در حال اجرا بازی. او تا به حال 14 حمل برای 159 متری و سه امتیاز. ساموئل تا به حال 575 متری دریافت بیش از نهایی هشت هفته از فصل به طور منظم رتبه دوم به تنسی A. J. Brown میان rookies که دهانه.

ساموئل پس از آن ساخته شده یک تاثیر بزرگ در postseason با 10 جلب برای 127 متری و شش اجرا می شود برای 102 متری در سه بازی. او تا به حال پنج جلب برای 39 متری و سه حمل برای 53 متری در سان فرانسیسکو 31-20 دست دادن به کانزاس سیتی در سوپر باول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>