49ers ایمنی بخش در برزخ پس از حرفه ای سال

The 49ers خود را از دست بدهد ایمنی رایگان در رایگان آژانس.

استارت Jimmie بخش خواهد بود بدون محدودیت رایگان در مارس 18 و 49ers ممکن است دوباره او را امضا حتی اگر او نیز در سال 2019. وارد شد و یک عضو کلیدی از دفاع که 49ers خواهد عشق را به نگه دارید با هم, اما آنها تنها 13 میلیون دلار در کلاه فضایی. بدین معنی که ممکن است باید این بودجه به دوباره ثبت نام همه.

“یک سال ما به ارمغان آورد 14 free عوامل تا اینجا” مدیر کل جان لینچ گفت. “آن روزها نیست اتفاق می افتد دیگر. ما نمی توانیم به فروشگاه مواد غذایی و بگو من که من که من آن را داشته باشند.’ آن است که بیشتر شبیه ” من را که, اما من ممکن است مجبور به قرار دادن آن را به عقب.’ وجود دارد trade-offs. آن را سفت. این مهم است که ما واقعا خود را در یک رویکرد عملگرایانه. ما می خواهم به نگه داشتن همه اما به احتمال زیاد نیست. آن را فقط اتفاق نمی افتد در این لیگ است.”

و بخش مصرفی چون خود نسخه پشتیبان تهیه Tarvarius مور خوب است و باعث می شود حدود 800.000 دلار در هر فصل. بخش به احتمال زیاد امضای دو قرارداد به ارزش حدود 8 میلیون دلار در هر فصل با تیم دیگری — او افزایش ارزش خود را در سال 2019 هنگامی که او به دست آورده $4.5 میلیون نفر است. آن حس را ندارد برای 49ers نزدیک به دو بخش حقوق و دستمزد زمانی که آنها در حال حاضر مور. کسب و کار دشوار.

اگر بخش در واقع برگ, فراموش نکنید که آنچه که او به معنای به 49ers. او شخصیت 2019 تیم به همان اندازه به عنوان هر کسی. بود نوشته شده است. هیچ کس انتظار هر چیزی را از او. و او از هیچ جا آمد.

وارد یکی از آخرین لینک جیم Harbaugh عصر. The 49ers پیش نویس بخش با انتخاب در دور اول در سال 2014 Harbaugh نهایی فصل با 49ers. بخش بود بخشی از سقوط. او نه بازی خوب. مردم در نظر گرفته شده بخش یک مجسمه نیم تنه از آنجا که او نمی تواند سالم بماند و یا پیدا کردن یک موقعیت تمام وقت در پنج فصل با 49ers. اما او یک مجسمه است. The 49ers به سادگی استفاده نمی کند او را به درستی.

بخش ایمنی در کالج. زمانی که 49ers پیش نویس او را بلافاصله به او منتقل شده به نیکل به عقب که در آن او تلاش برای دو فصل. سپس در سال 2016 آنها نقل مکان کرد و او را به cornerback و او تا به حال به پایین باریک به بازی انتقال. او تلاش در cornerback به این دلیل که او یک ایمنی.

بخش هرگز گله و شکایت از رسانه ها. او حتی وانمود به مانند نیکل و گوشه فقط به خوب تیمی است. اما او کار خود را لغزش به دور است. و هنگامی که او مورد مطالعه نوار و دیدم بالا NFL safeties او فکر کرد که: “من فقط به عنوان خوب به عنوان آنها را.” اما او نمی تواند آن را اثبات کند. او گیر کرده بود در cornerback.

سرانجام در سال 2017, کایل Shanahan شد 49ers’ سر مربی و منتقل شد به بخش ایمنی رایگان. دوباره بخش تا به حال به تغییر بدن خود را — این بار او را به دست آورد و تقریبا 15 پوند است. و بدن خود را شکست. او از دست رفته و نه بازی با شکسته arm در سال 2017 و هفت بازی دیگر با شکسته arm در سال 2018 است.

The 49ers به بخش یکی از شانس بیشتری در فرم از یک سال 4.5 میلیون دلار قرارداد برای 2019. زمانی که آنها امضا او بسیاری از طرفداران نا امید شدند. سپس بخش خود را شکست ترقوه در طول OTAs و بسیاری از طرفداران نورد چشمان خود را. آنها انتظار می رود و در عین حال یکی دیگر از underwhelming فصل از او.

بخش صرف سه بازی اول روی نیمکت در حالی که مور آغاز شده در رایگان ایمنی و مور به خوبی در زمان, اما از دست رفته چند پردازد. که تنها دلیل 49ers benched او آغاز شده و بخش پس از 3 هفته.

بخش بازی های برگزار شده بقیه فصل بدون مصدوم و از قضا یکی از سازگار ترین بازیکنان در تیم است. او دوباره کار خود را فقط به عنوان 49ers زنده کرد و خود را حق رای دادن.

در حال حاضر بخش نزدیک شدن پایان دوران نخست او را به نوبه خود در 29 ژوئیه. او نه نخبگان ایمنی. برداشت کردن تنها دو بار در زندگی حرفه ای او. اما او مشروع NFL ایمنی یک گوشه یا نیکل. او در نهایت ثابت کرد که. و او خواهید بود یک دارایی برای هر کدام از تیم نشانه های او این offseason.

“من صحبت کرد به هر حال بخش گفت. “من صحبت کرد به من مربی. من مربی قطعا گفت که او می خواهد به نگه داشتن من در اینجا, اما آن را به او. آن را بیشتر تا آن را به طبقه بالا. آنها دست بالا در حال حاضر به دلیل من می خواهم به در کالیفرنیا است. اما اگر نه, من به هر تیمی که می خواهد مرا به بازی بازی های ایمنی. این تنها راهی است که من ثبت نام با یک تیم. من اول ایمنی.”

بخش گرفته شده کنترل از کار خود را. خوب برای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>