49ers چشم انداز تا به حال طولانی و دشوار سفر به NFL

او bused سه ساعت سفر دور از خانواده اش در خانه جدید به ماندن در Kitsilano که سال سوم. پس از انتقال نزدیک به عنوان یک ارشد به صلیب مقدس, فوتبال, تلفن آمد. به طور خاص, اصلی, Chris Blesch و مربی کن Buchan pestered Kongbo هفته را به ورزش Blesch حتی شوخی او می خواهم مسئله بازداشت در غیر این صورت.

“او نمی خواهم به بازی در وهله اول چون او یک بسکتبال ستاره اینجا را در استان” یواخیم گفت.

“او بیرون آمد و به یک عمل در نهایت و ما تضمین شده او نمی خواهد صدمه دیده است بنابراین او با بازی در پایان دفاعی که در آن آسیب کمتر به احتمال زیاد” بوکان گفت. “او تا به حال هیچ تجربه و تکنیک. ما گفت: “هیچکس از خارج شما و مسیر توپ به پایین و کارفرمایی.'”

هوشمند مربیگری. در Kongbo اولین بازی او عرضه با کیسه در دو نقش (یا چهار به عنوان افسانه ای رشد می کند).

“اما من نمی دانم آنچه که من انجام شده بود” Kongbo گفت. “تنها چیزی که مربی به من گفت این بود” زمانی که آنها ضربه محکم و ناگهانی توپ شما بروید و پیدا کردن کسی است که توپ.’من در عشق با این بازی بلافاصله و می خواستم به دنبال آن بیشتر است.”

آمده فوریه 2014 در آستانه صلیب مقدس’ بسکتبال پلی آف Kongbo متعهد به دانشگاه وایومینگ — بازی فوتبال است.

پرش به بخش فوتبال در ایالات متحده آسان نبود. او را به اشتباه در سال 2014 اما پس از بهار عمل وارد شده در آوریل 2015, Kongbo خواهد گونی آینده Buffalo Bills کارفرمایی جاش آلن.

“جاناتان وزن اتاق شماره ها خاموش نمودار و ما در حال انتظار برای تعداد کسانی که به ترجمه به چمن” وایومینگ مربی کریگ Bohl گفت: پس از اولیه که عمل. “من فکر می کنم او نشان داد برخی از نشانه هایی از آن امروز است.”

او دوم-رشته سمت راست دفاعی پایان. اما در عرض دو ماه Kongbo اعلام کرد او در خروج از برنامه; وایومینگ در ادامه به ارسال 2-10 فصل است.

“من بیشتر نگهداری می شود بازی بهتر من” Kongbo گفت. “من همیشه به حال آرمان از بازی در بالاترین سطح است. من تصمیم گرفتم فقط به گرفتن یک شات رفتن به یک تاریخ و کالج و شاید بیشتر به نظر می رسد.”

آریزونا کالج غربی در یوما منحل خود برنامه فوتبال در سال 2018 اما نه قبل از تولید یک تعداد انگشت شماری از NFL ستاره ها از جمله دامین ویلیامز که به ثمر رساند کانزاس سیتی را نهایی دو touchdowns در فوریه سوپر باول باز گشت بیش از 49ers.

Kongbo استفاده اش 2015 فصل وجود دارد به عنوان یک سکوی پرشی به شهرت و بلوغ است. او متصلب تا 11 کیسه از جمله پنج در یک بازی. او نه تنها دارای امتیاز بالا پایان دفاعی در junior college اما شماره 1 به طور کلی در هر موقعیت در برخی از رتبه بندی آنلاین.

نزدیک به 25 ارائه می دهد آب گرفتگی در از سراسر کشور است. Alabama. Ole Miss. USC. Oklahoma. آمد آن را به ایالتی فلوریدا و تنسی.

“هنگامی که من سمت چپ وایومینگ من فقط به دنبال یک محل به” Kongbo گفت: در Feb. 3, 2016 کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد او به رهبری تنسی است.

ورود در کنفرانس جنوب شرقی به عنوان یک ستاره پنج استخدام به ارمغان می آورد با آن عظیم انتظارات و برای Kongbo, دست نیافتنی هستند.

او متواضع آمار برای سه فصل در تنسی: 30 بازی 17 شروع می شود 3½ کیسه 5½ پردازد برای از دست دادن 51 پردازد و دو interceptions.

اولین رهگیری آمد و در سال 2016 زمانی که او برداشت میسوری را درو قفل (در حال حاضر با Denver Broncos) و بازگشت که هدیه 59 متری برای زمین نشستن کامل هواپیما. Kongbo دیگر رهگیری آمد در برابر Auburn را جارت Stidham (در حال حاضر با میهن پرستان جدید انگلستان) و در آمد خود را نهایی بازی پوشیدن تنسی شماره 99.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de