49ers بازیکنان می گویند سوپر باول از دست دادن خواهد سوخت آنها در فصل آینده

سانتا کلارا — رژه سان فرانسیسکو 49ers امیدوار بودم به بهره گیری برگزار می شد چند هزار کیلومتر دورتر در شهر کانزاس.

به جای جشن رکورد بستن ششم سوپر باول عنوان است که به نظر می رسید خیلی نزدیک به Niners صرف صبح یکشنبه بسته بندی قالبهای خود گفت: خداحافظی و تعجب کنید که چگونه آنچه به نظر می رسید امن 10-نقطه سه ماهه چهارم منجر ناپدید شد تا به سرعت در یک 31-20 از دست دادن به ستاد.

“به عنوان یک جرم به عنوان یک تیم ما شده است در این وضعیت چندین بار و ما در جواب بل” کارفرمایی جیمی Garoppolo گفت. “این سخت است وقتی که یک زمان شما نیست. این چیزی است که مردم را به یاد داشته باشید. این جهان ما زندگی می کنند. شما فقط باید خود را به آن و یک مرد در مورد آن. آن خواهد سوخت ما در offseason سوخت من در offseason به بازگشت بهتر است.”

قابل توجه برگرد فصل پر از لحظات به یاد ماندنی به عنوان 49ers (15-4) شد تیم سوم تا کنون به سوپر باول پس از یک فصل را با چهار یا کمتر برنده به پایان رسید تنها در ناامیدی.

Garoppolo و جرم سقوط تخت در سه ماهه چهارم سال دفاع نمی تواند متوقف پاتریک Mahomes و روسای جرم و Niners شد تیم سوم به از دست دادن یک سوپر باول پس از پیشرو حداقل 10 امتیاز در نیمه دوم.

“آن را مانند تماشای ‘تایتانیک'” گیرنده امانوئل ساندرز گفت: در مورد تماشای فیلم است. “شما امیدوارم که کشتی غرق نمی. برای برخی از دلیل کشتی را نگه می دارد در حال غرق شدن بیش از و بیش از.”

این Niners به نظر می رسد در شکل بزرگ زمانی که آنها در زمان با بیش از یک 20-10 سرب و کمتر از 12 دقیقه به بازی در یک رهگیری توسط Tarvarius مور.

Garoppolo پس از تکمیل 12-حیاط عبور دوم را به جورج بازیگوش او را 18 تا 21 روز. Garoppolo تکمیل شده و تنها دو نفر از نهایی خود را از 10 می گذرد متزلزل کردن کشش.

از دست رفته بالا گذر به Deebo ساموئل و شروع کاذب در جو Staley منجر به زدن توپ است که راه اندازی اولین شهر کانزاس سه سه ماهه چهارم TDs.

که نمره آمد و پس از Tyreek هیل رو باز در 44-حیاط منتقل سوم-و-15 به عنوان ایمنی رایگان Jimmie بخش بود برای محافظت در برابر یک بازی بیش وسط و نمی تواند در زمان به شکستن منتقل می کند.

“این یک حق تماس با آن کامل پرتاب و گرفتن” بخش گفت. “من که در وسط میدان من واقعا نمی تواند بیش از. … تنها راه من می خواهم بازی کرده اند که بهتر است اگر من را حدس زده. من هیچ انتخاب است.”

سان فرانسیسکو و سپس رفت و سه-و-بعدی رانندگی با Garoppolo دوم-پایین عبور برای باز بازیگوش بیش وسط گرفتن batted را در خط کریس جونز.

پس از اشراف در زمان رهبری Garoppolo از دست رفته باز ساندرز پشت ثانویه در یک سوم پایین عبور از شهر کانزاس 49.

“در برخی از نقطه شما باید به حرکت در از آن. آن را با” Garoppolo گفت. “بدیهی است که برخی می اندازد من آرزو می کنم من تا به حال پشت برخی می اندازد من آرزو می کنم من ساخته شده متفاوت است. پرتاب به E, من از دست رفته او را قرار داده و کمی بیش از حد بر روی آن است.”

یک گونی روی بازی بعدی و طولانی TD اجرا شده توسط Damien ویلیامز قرار داده و بازی را از رسیدن به, منجر به offseason از تعجب “چه می شود اگر؟”

“این یک تلاش جمعی” حق مقابله با مایک McGlinchey گفت. “ما تا به حال فرصت های متعدد به پایان بازی به عنوان یک تیم. ما سقوط کوتاه از آن است. وجود دارد هیچ سرزنش قرار داده می شود بر کسی.”

این Niners در حال حاضر نگاه به استفاده از ناامیدی به عنوان انگیزه اما برای اولین بار خواهد آمد این تغییرات اجتناب ناپذیر است که اتفاق می افتد در هر سال در NFL. بازیکنان کلیدی مانند ساندرز بخش و دفاعی lineman Arik آرمستد بود همه واجد شرایط نمایندگی رایگان.

هر یک از آنها ابراز تمایل برای بازگشت اما ممکن است آن را سخت به آنها را به عقب در زیر درپوش حقوق. وجود خواهد داشت دیگر حرکت خود را به عنوان به خوبی به عنوان سان فرانسیسکو به نظر می رسد برای جلوگیری از سوپر باول خماری گرفتار شده است که بسیاری از دوندگان در گذشته است.

تنها سه تیم bounced بازگشت از ناامیدی از دست دادن به عنوان بازی برای برنده شدن در این همه سال بعد با دالاس و میامی انجام آن را در بازگشت به عقب در فصل 1971-72 و سپس New England Patriots دوباره در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>