49ers آن روشن است: Garoppolo خود را پسر

INDIANAPOLIS — سه هفته پس از آمدن agonizingly به یک سوپر باول پیروزی جیمی Garoppolo همچنان به برنده شدن پشتیبانی از 49ers برنج.

“من می دانم که جیمی احساس می کند همان راه همه ما انجام دهد. ما در سمت چپ کمی وجود دارد و این شرم” مدیر کل جان لینچ گفت: در NFL سراغ ترکیب. “این چیزی است که ما قصد داریم برای مقابله با, واقعا برای بقیه از ما زندگی می کند اما هیچ کس نمی داند که بیش از او.

“من فوق العاده افتخار است ما کل سازمان راه او خود را به کار گرفته و راه او را و چگونه او را به رهبری تیم ما است.”

Garoppolo بازگشت از 2018 زانو بازسازی برای شروع هر بازی در فصل گذشته برای پرتاب چهارم-اکثر متری در تاریخ حق رای دادن و شروع هر بازی در یک فصل برای اولین بار در زندگی حرفه ای او.

خود را در سه ماهه چهارم مبارزات در سوپر باول شامل یک سوم پایین سرنگونی نسبت امانوئل ساندرز به صورت بالقوه برنده touchdown با 1½ دقیقه به رفتن. این فقط یک جنبه از 49ers’ وحشتناک سقوط به عنوان آنها منفجر 20-10 سرب و سقوط 31-20 به Kansas City Chiefs.

“همه ما را به یک نگاه سخت در سه ماهه چهارم” لینچ گفت. “ما ساخته شده این تیم به finishers و ما افتاد از آن است. ما همه رو به زندگی با. شما می دانید طبیعت است که موقعیت آن را احتمالا رفتن به بررسی کمی بیشتر, اما من فکر می کنم همه ما باید به خود آن است.”

The 49ers امضا Garoppolo به مدت پنج سال قرارداد دو سال پیش و لینچ نشان داد آنها می تواند دوباره خود را معامله اگر آنها نیاز به درپوش حقوق ،

“هیجان انگیز ترین چیزی که در مورد او این است که اتاق را برای رشد. او نمی آیند نزدیک به هدف قرار دادن خود سقف” لینچ اضافه شده است. “اتاق را برای رشد بیشتر او می شود در این سیستم تجربه بیشتر او می شود بازی به طور کلی ما فکر می کنم پیکان است و این یک چیز خوب است.”

مربی Kyle Shanahan دفاع Garoppolo.

“جیمی سزاوار یک تن از اعتباری برای آنچه که او در این سال” Shanahan گفت. “من فکر می کنم مردم بحث کمی در مورد چگونه او آینده لیگ قهرمانان است اما من همچنین فکر می کنم که مردم درک نمی کنند که سال اول خود را در بازی کارفرمایی در این لیگ است. … برای انجام این کار با فشار به نظر من هر کس فکر شما در حال حاضر وارد و آینده لیگ قهرمانان است, من فکر کردم زیادی وجود فشار بر او را در آغاز سال به عنوان کسی من بوده اند.

“او فقط آن را در زمان به کار گرفته شده در آن در تمام طول سال و بهتر است در طول سال. من بسیار تحت تاثیر قرار با او.”

به عنوان بعید است که چشم انداز جایگزینی Garoppolo با سابق خود را میهن پرستان جدید انگلستان هم تیمی تام بردی Shanahan به سادگی با اشاره به NFL دستکاری پروتکل و اعلام کرد که او اجازه ندارد به بحث در مورد هر گونه بالقوه رایگان عوامل تا ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>