49ers’ بازیگوش قرار برای دیدار

سانتا کلارا — با پیش نویس NFL بیش جو Staley بازنشستگی رسمی و ترنت ویلیامز تجارت کامل وجود دارد به نظر می رسد یکی از مهم دومینو چپ وقتی که می آید به فهرستی از تصمیم گیری برای 49ers این offseason: بلندی تمدید قرارداد برای پایان جورج بازیگوش.

“ما بسیار علاقه مند است. جورج قصد ندارم در هر نقطه” مدیر کل جان لینچ گفت: در 95.7 بازی تاریخ و زمان آخرین هفته است. “ما در حال رفتن به سعی کنید به آن را انجام داده.”

سان فرانسیسکو این offseason آمده است به مقابله با واقعیت های مالی از داشتن یک سوپر باول فهرست. به همین دلیل است که لینچ تلقی لازم برای تجارت دفاعی مقابله با DeForest Buckner به Indianapolis Colts برای شماره 13 انتخاب کنید که منجر به جایگزینی خود Javon Kinlaw. دیگر وجود دارد که بازیکنان مورد نیاز را افزایش می دهد و به Buckner به مبلغ 84 میلیون دلار فرمت (به طور متوسط 21 میلیون دلار در هر فصل) را تحت تاثیر بقیه فهرست.

با تصمیم گیری به پرداخت Buckner, the 49ers تا به حال اتاق در این بهار را دفاعی lineman Arik آرمستد بود, ایمنی, Jimmie بخش و حفظ انعطاف پذیری در سال آینده زمانی که ستاره مانند بازیگوش, linebacker فرد وارنر و پایان دفاعی نیک Bosa خواهد به ناچار باید قرارداد جدید برای حفظ قهرمانی پنجره باز است.

بازیگوش فوری است تمرکز زیرا با توجه به قوانین لیگ او را واجد شرایط برای گسترش این offseason برای اولین بار پس از اتمام سال سوم خود را. او یک معامله در $719,000 فصل گذشته و کسب تنها بیش از $2.2 میلیون نفر در سال آخر خود را تازه کار قرارداد در سال 2020 است.

وارنر نمی شود مجاز به مذاکره تا پس از فصل آینده در حالی که Bosa نمی توانید یک قرارداد جدید تا پس از 2021. که دیدگاه بلند مدت نشان می دهد که منطق در انتخاب به پرداخت Buckner و به جای نورد با Kinlaw در ارزان rookie قرارداد به جای تلاش برای فشار Buckner جدید مقابله به کاهش فضای کلاه.

بازیگوش, 26 بود 49ers’ تنها تیم اول تمام نرم افزار فصل گذشته. او به سرعت تکامل یافته و به یکی از این لیگ بهترین بازیکنان با وجود اینکه 146 بازیکن گرفته در سال 2017 پیش نویس است. بسیاری استدلال می کنند او بهترین مسدود کردن انتهای تنگ در فوتبال, در حالی که همچنین در خدمت به عنوان سان فرانسیسکو بالا عبور کنه.

به همین دلیل است که بازیگوش بعدی قرارداد می تواند تغییر شکل راه تنگ به پایان می رسد در حال مشاهده و جبران می شود.

“من فکر می کنم (بازیگوش و نمایندگان خود) باید انگیزه فقط به تنظیم مجدد تنگ پایان بازار به عنوان ما برای او. آن را فقط که پیدا کردن نقطه شیرین که در آن است که” لینچ گفت. “وقتی اتفاق می افتد که من نمی دانم. اما ما در حال کار سخت به آنها را امتحان کنید را که اتفاق می افتد. جورج در حال رفتن به یک بخشی از 49ers برای یک زمان طولانی.”

که “نقطه شیرین” می تواند به طور قابل توجهی بالاتر از سایر تنگ پایان پرداخت شده است. Austin هوپر در ماه مارس امضا شده با کلیولند براونز برای چهار سال و 44 میلیون دلاری است که شامل 23 میلیون دلار در تضمین می کند. او 11 میلیون دلار سالانه به طور متوسط بالاترین در لیگ برای موقعیت و تنها بیش از $10.6 میلیون ارزش در حق رای دادن برچسب.

شاید بازیگوش ارزش باید وزن متفاوت است. بازیگوش و او عامل, جک Bechta را مورد قوی بازیگوش سزاوار قرارداد شبیه به لیگ برتر رسیور بسیار سودآور موقعیت از تنگ پایان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de