49ers’ هرد کار راه خود را به عقب پس از rookie سال از دست رفته به آسیب

Jalen هرد بود پشت در ترکیب با 49ers گسترده ای از گیرنده های جمعه به عنوان آنها خود را آغاز کرد offseason برنامه — در مجازی تنظیم.

او با مته سوراخ کردن نام کاربری “iPadPlayer14” در گیرنده’ زوم تصویری-اتاق کنفرانس.

در این زمینه هرد عینک شماره 17 برای همه دو نمایشگاه در ماه اوت گذشته پس از آن یک شکستگی محو خود rookie فصل است.

“ما در حال ramping تا به او است. ما بسیار خوشبین” مدیر کل جان لینچ گفت:. “من نمی خواهید به بیش از حد خوش بینانه زیرا در سال گذشته ما شاهد برخی پیشرفت و پس از آن ما تا به حال برخی از موانع.

“پس من به شما اجازه آن چیزی که در ادامه به جای آن است. او را او را در حال اجرا است. او واقعا خوب است و ما در حال هیجان زده است.”

هرد باقی مانده 49ers’ بزرگترین ناشناخته تمام احترام به ورودی rookies و تکتونیکی تغییر از سمت چپ تکل از جو Staley به ترنت ویلیامز.

اکثر طرفداران این معتقد هستند او در پاسخ به هر گونه کاستی در این بازی عبور متقاعد صرفا توسط دو touchdown اولین برابر دالاس کابوی ها در سال گذشته نمایشگاه بازکن.

“Jalen را 14 روز است که ما دیده ایم او (در ماه اوت گذشته) بودند چراغ,” لینچ گفت. “مشکل این است که ما فقط دیده می شود او را برای 14 روز. Jalen بخوبی می دانند که او نیاز به کار خود را دم به طوری که او می تواند به عقب و یک همکار و سعی کنید برای به دست آوردن فرصت به یک همکار برای تیم ما در حال حرکت رو به جلو است.

“ما عشق مهارت های خود را تنظیم. ما عاشق طرز فکر خود را. در حال حاضر از آن زمان برای قرار دادن تمام آن را به کار می کنند.”

هرد توانبخشی اجازه داده است او را به ادامه درمان در 49ers’ مرکز که بسته شده است “با محدود استثنا” از اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. شهرستان سانتا کلارا پناهگاه در محل سفارش تمدید شد دوشنبه از طریق حداقل ممکن است.

“او واقعا خوب” لینچ گفت. “یکی از مزایای این است که ناتوانی بازیکنان شده اند قادر به اطراف تاسیسات. آنها بوده ام اجازه با لیگ. ما با احتیاط تمام آن چیزهایی است اما Jalen خوبی انجام شده است. او پاک است.”

هرد rookie فصل رو کوتاه مداری به دلیل شکستگی استرس در خود را به عقب پایین تر. او استراحت آن چند هفته ساخته شده cameo در میدان تمرین و سپس رو بر قرار مجروح رزرو Oct. 3.

حدود سه هفته بعد 49ers معامله برای امانوئل ساندرز و دریافت افزایش مورد نیاز برای سوپر جام خود را اجرا کنید. Rookie Deebo ساموئل انتخاب دور دوم نیز در آمد قوی در حالی که همه rookie همکلاسی هرد یک سوم طفیلی بازسازی خود را به عقب.

The 49ers سرمایه گذاری و حتی بیشتر سهام در گیرنده های گذشته پیش نویس انتخاب براندون Aiyuk در دور اول و Jauan جنینگز در دور هفتم.

Aiyuk یک رنو بومی که در سیرا دانشگاه ایالتی آریزونا. جنینگز را تحسین کرد از تنسی که در آن هرد خود را آغاز کالج حرفه ای به عنوان یک در حال اجرا قبل از انتقال به بیلور.

هرد زد برای 2,635 متری و 20 touchdowns در سه فصل در تنسی در حالی که همچنین در مجموع 67 پذیرایی از 2014-16. پس از تعویض به یک گیرنده گسترده در بیلور او تا به حال 69 پذیرایی در سال 2018 است.

در برابر کابوی ها در 49ers اولین نمایشگاه او بالغ بر سه جلب 31 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما. نمایشگاه بعدی او بازی فقط 15 جرقه بزند در دنور پس از آن انجام شد 2019.

در حال حاضر که سال 2020 فهرستی است که در ابتدا پیکربندی هرد را اضافه کرده اند رقابت هنگامی که آن را بی خطر است برای باز کردن اردوگاه های آموزشی برای این فصل است. The 49ers به احتمال زیاد خواهد شد نگه داشتن تنها شش گسترده ای گیرنده و شاید فقط سه لکه های موجود فراتر از ساموئل Aiyuk و Kendrick بورن. هرد است که در میان گروهی که همچنین شامل ترنت تیلور, تراویس بنیامین ریچی جونیور و جیمز Jennings خود هفتم-دور پیش نویس انتخاب کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>