49ers امید شکل فهرستی است که سوپر باول-شایسته.

به عنوان او باید 49ers مربی Kyle Shanahan اصرار خود فهرستی بهبود یافته است و آماده برای یکی دیگر از سوپر باول اجرا شود.

بدون جو Staley. بدون دفاعی مقابله با DeForest Buckner. بدون امانوئل Sanders. و بدون یک چند دیگر کهنه شده.

جدید و بهبود یافته ؟ واقعا ؟

“آن نبوده است, اما ما در حال تلاش برای تصمیم گیری درست و امیدوارم از آن خواهد شد مناسب در دراز مدت” Shanahan گفت: پس از چهار دوز نهایی پیش نویس میدارد و معاملات.

این 49ers نیست همان دلیر دسته آغاز شده است که 8-0, غلبه صدمات برنده NFC عنوان رسیده سوپر باول و همچنین سمت چپ میامی بدون لومباردی جایزه. پس از 49ers دیدم کلید خروج افست با تشویق ورود. مدیر جان لینچ امیدوار است این حرکت پرداخت خواهد شد احتمالا تمام راه را به Tampa Bay, سایت بعدی سوپر باول و لینچ سابق زمین بازی.

“ما می دانستیم که این امر می تواند یک چالش برای انجام این کار, اما من فکر می کنم همه چیز را به محل سقوط کرد,” لینچ گفت: بهبود فهرست. “ما اعتقاد داریم که ما یک فرصت برای بهتر تیم فوتبال و این بسیار هیجان انگیز برای ما است.”

در اینجا این است که چگونه است که فهرستی به نظر می رسد از جمله undrafted نمایندگی رایگان (UDFA) که بنا به گزارش ها به توافق می پردازد:

کارفرمایی (4)

جیمی Garoppolo

نیک Mullens

C. J. Beathard

(بروکس Rutter)

تجزیه و تحلیل: Garoppolo نگهداری می شود کار او بیش از تام بردی در ماه گذشته و درام در حال حاضر شاید نیست اگر Mullens دوباره می توانید نگه دارید خاموش Beathard. بلکه آن را چگونه جدی QB3 گزینه Rutter که برنده بخش سوم عنوان ملی و Gagliardi جایزه برای شمال مرکزی دانشگاه در Naperville, ایلینوی; 30 دقیقه از Garoppolo شهر آرلینگتون ارتفاعات.

در حال اجرا پشت (7)

Raheem Eagles Report

کایل Juszczyk (FB)

Tevin کلمن

Jerick مک کینون

جف ویلسون جونیور

(JaMycal شتابزده)

(Salvan احمد)

تجزیه و تحلیل: تجارت مت Breida به میامی پس از سه سال بالاتر از متوسط تصدی درب باز می شود به یک جدید در حال اجرا به عقب و که شامل مک کینون که تا به بازی دو فصل گذشته به دلیل مصدومیت زانو. Wilson انتظار در بال. این undrafted شتابزده (Baylor) و احمد (واشنگتن) یک شات اگر کلمن ثابت می کند بیش از حد گران و یا مک کینون سالم نیست.

گیرنده گسترده (12)

Deebo ساموئل

براندون Aiyuk (دور اول)

Kendrick بورن

تراویس بنیامین

ریچی جیمز جونیور

ترنت تیلور

دانته Tia

Jalen هرد

Jauan جنینگز (دور هفتم)

شاون Poindexter

کریس تامپسون

(کریس فینک)

تجزیه و تحلیل: Shanahan سقوط در عشق با Aiyuk را Arizona State فیلم جاسوسی تطبیق پذیری the 49ers از دست رفته در امانوئل ساندرز (پرستاران). گودوین تجارت به Philadelphia Eagles باز درب برای یک جانباز برای رهبری و در حالی که می تواند ex-شارژر با سرعت گیرنده Benjamin Travis یا حتی سلامت تیلور آن است که موقعیت مربی وس Welker که در نهایت اجرا می شود نشان می دهد. Jalen هرد, a rookie اشتباه با یک 2019 به عقب صدمه جسمی پاک, در حال اجرا, انجام ناتوانی در تیم ستاد و انجام کار واقعا خوب است. “ما بسیار خوش بینانه” لینچ گفت. “من نمی خواهید به بیش از حد خوش بینانه است زیرا در سال گذشته ما شاهد برخی پیشرفت و پس از آن ما تا به حال برخی از موانع.” لینچ اشاره کرد که اگر چه هرد بازی “چراغ” به مدت 14 روز (در ماه اوت گذشته) کسانی که 14 روز تمام شد آنها را دیدم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>