49ers’ Greenlaw تلاش برای encore فصل

Linebacker Dre Greenlaw برای همیشه بریده یک نقطه در 49ers دفاعی lore با یک هدف-خط مقابله با امن فصل گذشته در هفته 17 پیروزی در سیاتل.

خود را در encore?

“در حال حاضر که من می دانم که من می توانید آن را یک بار من هیجان زده به آن را انجام دهد بارها و بارها” Greenlaw گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران.

Greenlaw برنامه های در آوردن او offseason آموزش طی دو هفته آینده به 49ers تسهیلات که بسته شده است از اواسط ماه مارس است اما در دسترس به تجویز بازیکنان نیاز به توانبخشی و یا درمان.

در غیر این صورت NFL امکانات محدود به مربیان و غیر توانبخشی بازیکنان تا زمانی که چراغ سبز داده شده است leaguewide و البته از بهداشت محلی مقامات.

“من قطعا فکر می کنم آن را در هفته آینده یا دو فقط بنابراین من می توانید در اطراف و درمان کارکنان و برخی از قدرت و تهویه کارکنان فقط به طوری که آنها می دانند که چگونه به آماده سازی ما برای این فصل گفت:” Greenlaw که در حال حاضر آموزش در آرکانزاس پس از انجام این کار در اوایل این offseason در دانشگاه هوستون که در آن پدر خود را توسط خط دفاعی مربی.

آینده شگفت انگیزی موثر rookie فصل Greenlaw در حال آماده سازی برای بازی یا ضعیف-سمت و یا قوی-سمت نقاط در linebacker داشتن هشت شروع بازی در سمت ضعیف سال گذشته یک بار Kwon الکساندر پایدار سینه ای اشک. بدون در نظر گرفتن تراز the 49ers’ سه linebackers هستند Greenlaw الکساندر و سوم-سال “مایک” linebacker فرد وارنر.

“ما هر دو از رفتن به آماده و مربیان در حال رفتن به تصمیم گیری درست” Greenlaw گفت: از او و الکساندر.

Greenlaw آمد از طریق با بازی دفاعی سال در به طور منظم فصل آخر در سیاتل که در آن او را متوقف تنگ پایان یعقوب Hollister از نمره زمین نشستن کامل هواپیما دریافت. که امن 26-21 پیروزی و NFC برگشتی’ No. 1 دانه برای سوپر باول-محدود 49ers.

“من می دانم که چگونه از آن بازی بود در آن زمان و آنچه در آن به ما کمک کرده تا به” Greenlaw گفت. “اما به نظر نمی رسد بزرگتر و یا کوچکتر. آن را واقعا به یاد ماندنی بازی و من هیجان زده شده اند به بخشی از آن. من هیجان زده برای فصل آینده است.”

او همچنین هیجان زده به بازی پشت rookie دفاعی مقابله با Javon Kinlaw که پیش نویس 14th به طور کلی پس از 49ers tradeded DeForest Buckner به Indianapolis Colts.

“راه (نیک) Bosa آمد و نشان داد استعداد خود را من فکر می کنم Kinlaw همان چیزی را انجام دهید و به خوبی ممکن دفاعی rookie of the year” Greenlaw گفت. “او است که نوع بالقوه است. آن را برای رفتن به هیجان انگیز را پشت سر او و بازی با او.”

Greenlaw بالقوه تابیده در بیش از goal-line توقف در سیاتل. او ساخته شده یک آکروباتیک رهگیری در اضافه کاری در طول یک احتمالی از دست دادن به Seahawks در ماه نوامبر. “در حال حاضر که من یک سال زیر کمربند من, من احساس خوبی برای سرعت بازی” Greenlaw اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de