49ers’ Garoppolo می تواند به صورت پرسش پس از فصل آینده هم

پس از سوپر باول Shanahan تا به حال اندازه گیری ستایش برای Garoppolo. “من فکر می کنم او غلبه زیادی” Shanahan گفت. “این بود که سال اول خود را در کار خود را رفتن را از طریق تمام فصل NFL. او هنوز هم ندارد به عنوان شروع می شود و بسیاری از مسائل به عنوان (Cleveland Browns QB) بیکر میفیلد. من فکر می کنم (Garoppolo) تا به حال یک جهنم از یک سال اول واقعا بازی موقعیت به خصوص آینده لیگ قهرمانان است.”

ترجمه: Garoppolo خوب است برای یک بی تجربه کارفرمایی اما او هنوز هم یک علامت سوال مثل میفیلد. را تایید.

مقایسه Shanahan نقل قول به اظهارات خود از ماه ژانویه در مورد چه چیزی باعث عموزاده خوب: “فقط ذهن خود را و چگونه او با این نسخهها کار در آن” Shanahan گفت. “چگونه او می داند همه چیز که اتفاق می افتد که آیا آن را خوب یا بد است. هنگامی که شما می خواهم که شما می توانند یاد بگیرند که از همه چیز. زمانی که او تا به حال بد بازی او همیشه آموخته شده از آنها آمد و پاسخ داد. او نشان داده است مردم او یکی از بهتر quarterbacks در این لیگ است.”

Shanahan هرگز داده است Garoppolo چنین ستایش است. هرگز سرنوشت خود را به “ذهن” و یا او را به نام یکی از “بهتر quarterbacks در لیگ است.” Garoppolo نشده به دست آورده و آن تفاوت اما عموزاده است با توجه به Shanahan.

در اینجا چه دفاعی هماهنگ رابرت صالح گفت: در مورد عموزاده: “او می داند که دقیقا همان جایی که او نیاز به رفتن. قبل از ضربه محکم و ناگهانی جنبش دفاع و یا پس از ضربه محکم و ناگهانی جنبش دفاع واقعا احمق او را بسیار اغلب. او می داند که پس از ضربه محکم و ناگهانی در زمان او بازدید او پشت پا توپ که در آن نیاز به رفتن او می داند که در آن هر کس در زمین فوتبال است. از آنجا که او می تواند یک تصمیم گیری هوشمند. او را به ارزش هر پنی آنها بپردازم.”

The 49ers هرگز صحبت از Garoppolo در آن شرایط است. روشن است Shanahan و صالح دیدن عموزاده به عنوان یک به طور کامل تشکیل شده حق رای دادن کارفرمایی و Garoppolo به عنوان یک کار در حال پیشرفت است.

بنابراین زمانی که شایعات شروع به گردش که تام بردی ممکن است بخواهید به ثبت نام با 49ers این offseason و 49ers ممکن است علاقه 49ers نمی کم ارزش کردن این شایعه که آنها تا به حال افشا و خنثی شایعات در گذشته است. فقط در سال گذشته زمانی که گزارش جدیدی از اصطکاک بین Shanahan و لینچ Shanahan پیامک یک خبرنگار که روز به تماس گزارش “کامل bull—-.” Shanahan می تواند با ارسال یک متن مشابه مورد بردی اما نشده.

لینچ در پاسخ به این شایعه در NFL سراغ ترکیب کرد و گفت: “ما بسیار افتخار از جیمی و متعهد به جیمی در حال حرکت رو به جلو است. او برای ما مرد.” از نظر فنی بله Garoppolo است 49ers’ مرد چون او تحت قرارداد. اما آنها می تواند او را قطع و یا تجارت او با تقریبا صفر و دستمزد-کلاه مجازات به دلیل قرارداد خود را تیم-دوستانه و پس از آن او نمی تواند خود را ،

اگر 49ers واقعا متعهد شدند به Garoppolo آنها می تواند گسترش قرارداد خود را با این offseason. آنها فقط 13 میلیون دلار در کلاه فضایی و می تواند ایجاد فضا خیلی بیشتر با گسترش Garoppolo قرارداد اما انجام این کار به طوری که آنها را متعهد به Garoppolo طولانی مدت است. آنها دیگر می تواند او را قطع با حداقل کلاه مجازات است.

The 49ers مایل به انجام آن است. “من فکر می کنم ما در یک نقطه خوب در حال حاضر و ما احتمالا قطع تنگ” لینچ گفت.

بنابراین 49ers را حفظ خواهد کرد گزینه های خود را باز کارفرمایی. آنها ممکن است نشانه بردی و تجارت Garoppolo بازگشت به میهن پرستان و یا آنها ممکن است نگه دارید Garoppolo یک سال بیشتر و اگر او را نمی کند یک جهش بزرگ به جلو در Shanahan چشم و سپس آنها ممکن است خلاص شدن از Garoppolo پس از فصل آینده و نشانه عموزاده خواهد شد که یک عامل آزاد است. یک فکر ترسناک برای طرفداران و رسانه ها که دیدن Garoppolo به عنوان دومین آمدن استیو جوان یا جو مونتانا.

فقط به یاد داشته باشید Shanahan احتمالا می بیند Garoppolo بسیار متفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de