49ers رایگان آژانس پیشنمایش: را تیم رفتن QB خرید ؟

چگونه شما می خواهم به جان لینچ?

او وجود دارد به تماشای سوپر باول در یک مجموعه لوکس فکر 49ers برنده خواهد بود. او احساس خوب است. باید فرض بر این کار خود را این offseason به عنوان 49ers مدیر کل خواهد بود برای نگه داشتن تیم با هم برای یک شانس برای تکرار عنوان قهرمانان سوپر باول. آسان است.

سپس سه ماهه چهارم اتفاق افتاده است. جیمی Garoppolo دلار 137.5 میلیون حق رای دادن کارفرمایی که بازی کرده بود خیلی خوب بیشتر از این فصل به اتمام فقط سه تا از 11 می گذرد با رهگیری و 49ers از دست 31-20. فقط زمانی که او نیاز به بازی مانند مربی خود تام بردی او نمی تواند.

در حال حاضر لینچ نیاز به تغییر کل رویکرد به offseason. او نمی تواند ایستاده پت. او نیاز به بازنگری و بهبود فهرست.

آسان نیست.

The 49ers در حال حاضر فقط 13 میلیون دلار در کلاه فضایی و به زودی باید به قرارداد پسوند به جورج بازیگوش و DeForest Buckner دو بهترین بازیکنان در تیم است. معنی 49ers نمی ممکن است قادر به پرداخت هزینه برای re-sign برخی از عوامل مانند امانوئل Sanders, Jimmie بخش و Arik آرمستد بود. The 49ers را مجبور به دریافت خلاق با پول خود را.

لینچ می توانید سعی کنید به Garoppolo بهتر بازیگران در حمایت از او در سال 2019. اما 49ers تا به حال نخبگان دفاع نخبگان عجله حمله بهترین, تنگ در پایان لیگ (بازیگوش), بهترین بیمارستان در لیگ (Kyle Juszczyk) و با استعداد صعودی جوان گیرنده گسترده (Deebo ساموئل). سخت به بهبود آن است.

لینچ می تواند امید Garoppolo را بزرگ گام و بازی بهتر است در سه ماهه چهارم از یک سوپر باول دفعه بعد او باعث می شود آن را به عقب به سوپر باول اگر او همیشه باعث می شود آن را به عقب. که انتظارات معقول. Garoppolo است 28 — جوان نیستم — اما سال گذشته خود را کامل فصل اول به عنوان یک شروع کارفرمایی و او در آینده یک پاره لیگ قهرمانان آسیا. او قطعا ممکن است بهبود بخشد. همچنین او ممکن نیست.

لینچ ندارد به صبر در اطراف و پیدا کردن. او به سادگی می تواند تجارت Garoppolo بازگشت به میهن پرستان و ثبت نام بردی. لینچ حداقل باید این را در نظر بگیرید حرکت می کند.

بردی است که یک عامل آزاد است. او به نظر می رسد می خواهید به ترک میهن پرستان. آنها را از دست داده و در بخشی دور از پلی آف در این سال به دلیل بردی حمایت از بازیگران در جرم خوب بود. راب Gronkowski بازنشسته اجرای بازی تلاش و تنها مشروع سلاح شد جولیان ادلمن که به نوبه خود خواهد 34 است.

اگر بردی می خواهد برای برنده شدن یکی دیگر از سوپر باول او نیاز به ترک انگلستان است. و چه تیم ارائه می بردی بهتر شانس برای برنده شدن یک سوپر باول از 49ers? بدون تیم است. به علاوه, او از سن متعو و پدر و مادر او هنوز هم زندگی می کنند در منطقه خلیج است. وجود دارد یک شانس واقعی او می خواهید برای آمدن به 49ers.

است وجود دارد یک شانس واقعی the 49ers می خواهم بردی?

او 42 و احتمالا تنها دو فصل در سمت چپ خود را حرفه ای. اگر او می پیوندد 49ers و نتواند به پیروزی در سوپر باول, the 49ers خواهد پشیمانی تجارت Garoppolo. مخاطرات بالا.

اما اگر 49ers تا به حال بردی به جای Garoppolo در سال 2019 آنها احتمالا برنده سوپر باول. بردی به احتمال زیاد می توانست بهتر بازی در سه ماهه چهارم در برابر اشراف و رهبری این بازی برنده درایو. که چه بردی می کند. او بزرگترین کارفرمایی عصر خود را. او شش سوپر باول حلقه. او فرو نمی کند در طول زمان بحران. او می تواند نشان می دهد Kyle Shanahan چگونه برای مدیریت ساعت و بستن پیروزی — Shanahan بزرگترین ضعف است. بردی پر در تمام 49ers’ شاهد.

اگر 49ers تجارت Garoppolo آنها ایجاد خواهد شد $22.4 میلیون در کلاه فضایی و احتمالا به دست آوردن اول و یا دور دوم پیش نویس انتخاب کنید. The 49ers در حال حاضر لازم نیست که یک دوم یا سوم انتخاب دور برای سال 2020 است. تجارت Garoppolo خواهد کمک 49ers بازنگری بقیه فهرست.

اما اگر آنها تجارت او می تواند طولانی, ویژه حرفه ای در جایی دیگر پس از بردی تا بازنشسته شد.

تصمیم دشوار.

The 49ers شد در یک موقعیت مشابه هشت سال پیش. آنها از دست یک قلب شکستن NFC قهرمانی بازی به غول هنگام بازگشت متخصص Kyle ویلیامز خرابکاری دو بار. The 49ers احساس آنها بهترین تیم در NFL و برنده سوپر جام فصل بعد. هنگامی که آنها تا به حال این فرصت را به ثبت نام Peyton منینگ که offseason آنها در نظر گرفته ساخت حرکت می کند اما نمی دنبال از طریق. آنها با گیر الکس اسمیت و khezri. و آنها هرگز برنده سوپر باول اگر چه آنها آمد ،

Broncos مدیر جان Elway امضا منینگ به جای دنور برنده سوپر باول در سال 2016. این بود که تا بحال بهترین حرکت از Elway حرفه ای به عنوان یک مدیر اجرایی است.

Elway مربی لینچ. اجازه لینچ به نشستن در کنار او در طول سال 2013 پیش نویس است. آنها دوستان نزدیک. لینچ احتمالا خواهد پرسید Elway برای مشاوره در مورد بردی.

چه چیزی شما فکر می کنم Elway می گویند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>