49ers صورت تصمیم های دشوار در امضای مجدد آرمستد بود

The 49ers یک معضل در خط دفاعی.

این قدرت تیم و 49ers می خواهم به آن را نگه دارید با هم Arik آرمستد بود خواهد بود: free agent ماه آینده به دنبال یک دیدار و یک کلید دفاعی lineman. می توانید از 49ers او را نگه دارید ؟

“Arik عالی player” جان لینچ گفت. “او تا به حال یک سال بسیار عالی. ما می خواهیم برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن او و او را به بخشی از 49ers برای یک مدت زمان طولانی است.”

اگر وجود دارد هیچ حقوق و دستمزد کلاه, the 49ers ثبت خواهد آرمستد بود دراز مدت بدون مشکل. اما کلاه و 49ers در حال حاضر کمتر از 13 میلیون دلار در کلاه فضایی. Re امضای آرمستد بود آسان نخواهد بود و یا ارزان و ممکن است محتاطانه هر دو.

The 49ers پیش نویس آرمستد بود با دور اول انتخاب کنید در سال 2015 و توسعه یافته او را از پنج سال گذشته تا زمانی که او در نهایت شکوفا در سال 2019 و ثبت یک تیم-بالا 10 کیسه. او فوق العاده بود.

اما او فوق العاده برای اولین بار چهار فصل زندگی حرفه ای خود را. او ضبط شده نه تنها کیسه های 2015 تا 2018 — که چرا 49ers نمی دهد او را در دراز مدت تمدید قرارداد سال گذشته است. آنها به او یک سال معامله به جای.

چرا آرمستد بود نگاهی طولانی به بازی خوب و تحقق پتانسیل خود را? او بالا بردن بازی خود را طی یک قرارداد سال برای به دست آوردن یک فرمت به عنوان بسیاری از ورزشکاران حرفه ای باید انجام شود قبل از او ؟ و او را از بازگشت به این بازیکن او قبل از سال 2019 پس از او نشانه یک قرارداد چند ساله?

غیر ممکن است به دانستن پاسخ.

استیلرز مشابه با معضل سابق خود دور اول انتخاب کنید, جوانه Dupree. او هرگز تولید بیش از شش کیسه در یک فصل تا 2019 زمانی که او ناگهان تبدیل به یک غالب تصویب متهور و ثبت 11 کیسه. واقعی چه کسی است Dupree? آنچه باید استیلرز با او ؟

این توافق دسته جمعی ایجاد این معضل است. اولین دور میدارد نشانه چهار سال قرارداد در یک “rookie دستمزد مقیاس” می پردازد که آنها را زیر ارزش بازار است. آنها می توانید پول بزرگ تا زمانی که آنها ثبت نام خود را دوم قرارداد و آنها را به صبر کنید تا حداقل چهار سال به ثبت نام در آن است. بنابراین ضرورت به بازی خوب و کسب درآمد نیست همیشه پا زدن در حق دور.

را نیک پری هکرها’ در دور اول انتخاب و در سال 2012. او ضبط شده فقط 12.5 کیسه چهار فصل زندگی حرفه ای خود را. سپس در طول فصل نهایی خود را rookie قرارداد 5 سال او ثبت شده 11 کیسه و هکرها فکر کردم او تا به حال بالغ به یک بازیکن با کیفیت. به طوری که آنها به او پنج سال 60 میلیون دلار تمدید قرارداد. دو سال بعد پس از بازگشت به عقب ملال انگیز فصل آنها او را قطع و در حال حاضر او از فوتبال شد.

The 49ers باید مراقب باشید با آرمستد بود.

در حالت ایده آل آنها می خواهم به او متواضع قرارداد چند ساله که هر دو نشان دهنده استعداد و تناقض. اما او احتمالا نمی خواهد قبول متوسط معامله است. چرا باید او ؟ در بازار آزاد, او احتمالا می تواند دریافت $100 میلیون. در سال گذشته Lions امضا Trey گل برای 90 میلیون دلار حتی اگر او تا به حال هرگز ثبت بیش از 7.5 کیسه در یک فصل است. تصویب rushers پول بزرگ.

اگر 49ers اجازه می دهد آرمستد بود برای تست رایگان آژانس Seahawks می تواند او پیشنهاد 100 میلیون دلار. و واشنگتن مالیات بر درآمد دولت است. بنابراین خود را 100 میلیون دلار قرارداد خواهد بود به ارزش بیش از 49ers’ 100 میلیون قرارداد پس از کالیفرنیا خود را مالیات.

اگر آرمستد بود وارد رایگان آژانس او می تواند ترک 49ers. و آنها دیوانه می شود به او اجازه مرخصی برای هیچ چیز.

آنها می تواند به آرمستد بود حق رای دادن برچسب و نگه داشتن او یک سال بیشتر اما این گران قیمت بیش از حد. برچسب هزینه the 49ers حداقل 18 میلیون دلار در سال 2020 است. و اگر آنها را آرمستد بود که تمام پول و سپس آنها را به DeForest Buckner حتی بیشتر و یا دیگری آنها را از خطر بیگانه او و از دست دادن او در طول رایگان آژانس در سال 2021 به دلیل Buckner بهتر است از آرمستد بود.

چگونه می توانید از 49ers استطاعت به صرف $20 میلیون در Buckner, $18 میلیون در آرمستد بود و 17 میلیون دلار در دی فورد بعدی فصل ؟ آنها احتمالا نمی تواند.

به جای آنها می توانید برچسب آرمستد بود و سپس تجارت او را به صورت یک پیش نویس انتخاب کنید. این چیزی است که ستاد را در سال گذشته با فورد — به او حق رای دادن برچسب و سپس او را فرستاده شده به 49ers برای انتخاب دور دوم در سال 2020 است. در آرمستد بود را مورد 49ers احتمالا می tag او و تجارت او را برای اولین طفیلی کسی که کوچکتر و ارزان تر و فقط به عنوان با استعداد است.

نه ایده آل حرکت می کند اما احتمالا بهترین حرکت در دسترس با توجه به معضل the 49ers صورت. پنج – آسپرین-میگرن معضل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>