49ers صورت عمده تصمیم گیری در حال اجرا پشت

کسی که برای رفتن.

این بهترین گروهی از پشت در حال اجرا در NFL اما آن را نمی توانید با هم بمانند دیگر هیچ. The 49ers باید به یکی از در حال اجرا به عقب بوت.

آنها نمی تواند نگه داشتن پنج در فهرست فصل آینده — آنها می توانند فقط چهار. که چگونه بسیاری از در حال اجرا پشت این 49ers انجام شده در فهرست هر یک از دو فصل گذشته.

“و ما نیاز تمام چهار” سر مربی Kyle Shanahan گفت: این هفته در NFL سراغ ترکیب. “این چیزی است که من استفاده می شود به نگاه به عنوان یک لوکس. در حال حاضر من تقریبا احساس مانند آن یک ضرورت است.”

و یک پنجم در حال اجرا بازگشت زیاده تقریبا هیچ تیم می توانیم با توجه به تیم نگه دارید می توانید فقط با 53 بازیکن و تنها یک در حال اجرا به عقب بازی می توانید در یک زمان به علاوه یک بیمارستان ،

یکی از پس پشت در حال اجرا خواهد بود که فرد انسان:

1. Jerick مک کینون.

مک کینون صرف دو فصل گذشته در مجروح لیست ذخیره با یک پاره لیگ قهرمانان آسیا. در آن زمان 49ers او را به پرداخت بیش از 16 میلیون دلار حتی اگر او هرگز در این فصل به طور منظم.

Shanahan آرزو مک کینون بزرگ زمان قبل از او پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا. The 49ers به او چهار سال 30 میلیون دلار قرارداد در سال 2017. پول زیادی برای در حال اجرا بازگشت. در سال 2020 مک کینون قرارداد خواهد شد هزینه 49ers’ $8.55 میلیون از حقوق و دستمزد خود را کلاه فضا در حال حاضر کمتر از $13 میلیون. او خواهید بود هفتم-ترین-گران قیمت بازیکن در تیم فصل آینده مگر اینکه آنها را بازسازی قرارداد خود را که آنها تقریبا به طور قطع خواهد شد.

The 49ers می تواند بازسازی مک کینون را مقابله به لیگ-حداقل حقوق و دستمزد که شامل مشوق ها و پاداش اگر او به خوبی بازی می کند. و مک کینون به احتمال زیاد قبول این قرارداد جدید چرا که اگر او نمی the 49ers تقریبا به طور قطع خواهد او را آزاد. او هیچ اهرم.

مک کینون احتمالا در اطراف چوب.

2. جف ویلسون جونیور

ویلسون جونیور شروع فصل گذشته در 49ers’ تمرین تیم ملی اما به نظر می رسد در 10 فصل به طور منظم بازی به دست آورده و یک نقش به عنوان یک منطقه متخصص هر دو به عنوان یک دونده و به عنوان یک گیرنده از backfield. او توپ را لمس کرد فقط 30 بار اما به ثمر رساند عظیم پنج touchdowns — یکی از هر شش لمس. قابل توجه است.

ویلسون جونیور منحصر به فرد حقوق رایگان Agent چرا که او تنها دو فصل در NFL. برای حفظ Wilson جونیور, 49ers صرفا می توانست به او پیشنهاد یک قرارداد یک ساله در لیگ حداقل که آنها احتمالا انجام خواهد داد.

انتظار Wilson جونیور به اطراف چوب.

3. Raheem Eagles Report.

آخرین offseason, eagles report امضا سه سال تمدید از طریق 2021. سپس او فصل گذشته به عنوان نخبگان در حال اجرا به عقب و یکی از بهترین بازیکنان در 49ers. او به طور متوسط 5.6 متری در هر حمل در طول فصل به طور منظم و با عجله برای 220 متری در NFC, بازی مسابقات قهرمانی.

Eagles report هیچ جا نمی رود.

اما 49ers می تواند خود را بازسازی کرد. یکی از او امضا شده در سال گذشته است ارزان ویژه-تیم قرارداد. او را کسب خواهد کرد “فقط” $3.1 میلیون در سال 2020 — او باید کسب دو است. او نه تنها ویژه-تیم آس کنه. The 49ers باید به او یک قرارداد جدید است که نشان دهنده وضعیت خود را در نزدیکی بالای 49ers “توهین آمیز” سلسله مراتب نظم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>