49ers مربی سابقه پررنگ پیش نویس انتخاب

کایل Shanahan ترجیح یک نوع.

او به نظر می رسد برای برخی از صفات خاص در quarterbacks. جیمی Garoppolo the 49ers’ زمان کارفرمایی ممکن است یا ممکن نیست که آن صفات اگر چه او خوب برنده کارفرمایی.

می تواند Shanahan باید چشم خود را بر روی یکی دیگر از کارفرمایی که در آینده پیش نویس ؟ کسی غیر منتظره ؟

به یاد داشته باشید Shanahan می خواستم کرک عموزاده در سال 2012 زمانی که تیم خود را صاحب دن اشنايدر اصرار ردسکینز پیش نویس رابرت گریفین III. Shanahan نمی خواهید گریفین بنابراین او اصرار داشت ردسکینز همچنین پیش نویس عموزاده در دور چهارم. Shanahan جسورانه بود 32 ساله در آن زمان است. و حق با او بود. عموزاده شد به مراتب برتر کارفرمایی.

Shanahan همچنین می خواستم C. J. Beathard در سال 2017 و پاتریک Mahomes و Deshaun واتسون. انتخاب اشتباه اما پررنگ. Shanahan نمی ترسم و فکر می کنم برای خود و حرکت می کند هیچ کس دیگری را از خواب. او شجاعت خود را از محکومیت بیش از اکثر مربیان در NFL.

بنابراین اگر یکی از کارفرمایی در آینده پیش نویس که متناسب با Shanahan را نمونه ممکن است کسی که تحت رادار فقط به عنوان عموزاده و Beathard شد.

ممکن است واشنگتن کارفرمایی یعقوب Eason.

اما اجازه دهید برای اولین بار ایجاد دقیقا همان است که کارفرمایی صفات Shanahan جستجو برای.

زمانی که Shanahan به حال خود مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی در سانتا کلارا در سال 2017 و 49ers تا به حال هیچ کارفرمایی در فهرست او صحبت کرد به یک گروه کوچک از خبرنگاران و توضیح داد که چگونه او ارزیابی quarterbacks:

“اگر شما بسیار با استعداد پرتاب کننده — که به معنی آن را به زحمت شما نمی فکر می کنم در مورد آن, شما لازم نیست برای رفتن به تمام این کارفرمایی تجارت و کار خود را در حرکت شما به دنیا آمده اند به پرتاب — اگر شما لازم نیست که آن را بسیار سخت برای موفقیت در این لیگ است. شما همیشه به دنبال یکی از آن هفت ثرورس در این سیاره هر چه این تعداد است. من حدس می زنم وجود دارد تنها حدود هفت. من امیدوارم که برای به دست آوردن یکی از این هفت بچه ها.”

بنابراین Shanahan به نظر می رسد برای بازوی قدرت است. که اولین صفت است.

Garoppolo برای تمام نقاط قوت خود و هدیه و استعدادهای نیست یکی از هفت ترین و با استعداد ثرورس در این سیاره است. او با انتشار سریع اما او مجبور نیست به خصوص بازوی قوی. فیلم Garoppolo نشان می دهد این.

Eason بازوی فاقد هیچ چیز نیست. این نخبگان است. آن را یکی از چهار قویترین اسلحه در جهان همراه با شیر کارفرمایی متی Stafford, صورتحساب کارفرمایی جاش آلن و کارفرمایی ستاد پاتریک Mahomes. بدون اغراق. Eason می توانید تلنگر توپ 50 متری در یک خط. او در کلاس جهانی بازو و او تنها کارفرمایی در آینده کلاس با حداقل یک کلاس جهانی صفت دیگر مورد نیاز صفات بودن وقار, رشته, چشم انداز, دقت, گریزپا در جیب به نام چند.

زمانی که Shanahan نهفته در بستر بیدار در شب و تکرار سوپر باول دست دادن به اشراف در ذهن خود او باید فکر می کنم: “من می خواهم یک قهرمان سوپر باول در حال حاضر اگر من فقط به حال یک کارفرمایی که می تواند تکمیل 40-حیاط عمیق پاس کردن وسط میدان. این است که خیلی بپرسید؟”

Garoppolo از دست رفته است که با تصویب در طول سه ماهه چهارم سوپر باول. Eason کامل است که با تصویب در خواب خود را.

Shanahan را دوست دارد بزرگ بازی. معنی او ارزش دقت کردن در این زمینه است. این دومین صفت او به نظر می رسد برای: downfield دقت است که متفاوت از قدرت بازو. Downfield دقت نیاز به زمان و لمس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>