49ers’ Bosa آماده شدن برای حتی نقش بزرگتر در سال 2020

نیک Bosa در حال انجام بهترین خود را به نامشخص offseason به عنوان طبیعی که ممکن است.

مجبور به آموزش در خانه در جنوب فلوریدا با نرم افزار کاسه برادر جوی به جای خود 49ers هم تیمی های جوان Bosa پیدا کرده و به یک روال در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

او می شود در اوایل به اجرا در قبل از پارک رنجرز نشان می دهد تا منازعه, صبحانه, آسانسور وزن در بدنسازی پدر خود را صاحب و صرف حدود یک ساعت در روز انجام جلسات مجازی با موقعیت خود ،

“ما قادر به دریافت بیش از حد, بنابراین صادقانه بدن من است احساس باور نکردنی در این مرحله” Bosa گفت.

هنگامی که او را قادر به نشان می دهد که در یک زمین فوتبال به صورت واقعی باقی مانده است دیده می شود. در حالی که NFL سعی کردم آن را به صورت عادی شروع به offseason با آژانس شروع در ماه مارس و پیش نویس در ماه گذشته چه در آینده ناشناخته باقی مانده است.

اما با امکانات تیم هنوز بسته offseason برنامه که در آن تیم های نصب سیستم های خود را و شروع به ساختمان شیمی در حال انجام است از راه دور.

همه چیز پس از آن باقی می ماند در شار از آنجا که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که آیا اردوگاه های آموزشی را در زمان باز کردن این که آیا فصل شروع خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در سپتامبر. 10 و این که آیا بازی برگزار خواهد شد در مقابل از طرفداران و یا خالی استادیوم.

“همه چیز بسیار نامشخص در حال حاضر که من می توانم می گویند که آیا من فکر می کنم ما خواهید بود یا نه چرا که هیچ کس واقعا نمی داند” Bosa گفت. “به نظر می رسد مانند همه برنامه ریزی بر روی آن. من واقعا امیدوارم. من می خواهم به بازی در هر راه است. بدیهی است که این باید انجام شود به راه راست. بدیهی است که در این دو سال بسیاری از پاسخ خواهد آمد و امیدوارم ما به عقب بر گردیم به کار می کنند.”

Bosa صرف offseason در تلاش برای تبدیل شدن به حتی یک بازیکن بهتر از او به عنوان یک تازه کار, زمانی که شماره 2 به طور کلی پیش نویس انتخاب کمک تبدیل سان فرانسیسکو دفاع و منجر به 49ers به سوپر باول جایی که آنها سقوط یک چهارم کوتاه از ضرب و شتم کانزاس سیتی برای عنوان.

Bosa نه کیسه شد چهارم-ترین تا کنون برای یک 49ers rookie و او رتبه سوم را در NFL با 68 کارفرمایی فشار با توجه به SportsInfo راه حل های انتهایی تنها کامرون اردن و دانیل شکارچی.

او برنده AP دفاعی تازه کار جایزه سال شد و یکی از غالب ترین بازیکنان در این زمینه در سوپر باول زمانی که 49ers منفجر 10 نقطه سرب در سه ماهه چهارم و از دست 31-20.

“درست مثل از دست دادن آن نیش و سپس در نهایت شما بیش از آن را دریافت و درک کنند که زندگی می رود و شما نمی توانید یکی دیگر از نرم افزار در آن,” او گفت:. “هنگامی که آن را که نزدیک آن را می سازد آن را حتی سخت تر است.”

Bosa انتظار بیشتر از خودش در این فصل گفت: او سعی خواهد کرد به “زباله” به عنوان بسیاری از عبور عجله فرصت به عنوان او در فصل گذشته و از بین بردن برخی از “اشتباهات احمقانه” معمولی برای یک تازه کار.

او همچنین باید مسئولیت بیشتری در بشقاب خود را با تجارت ستاره دفاعی مقابله با DeForest Buckner, بود که رهبر در خط دفاعی با ساخت این سوم پایین تماس در این زمینه و تنظیم تن با تلاش بی امان خود را.

Buckner یکی از سه کلید جانبازان که رفته همراه با چپ مقابله با جو Staley و گیرنده امانوئل Sanders. اما بسیاری از هسته اصلی این تیم را برای یک اجرا در یک عنوان شمارش حتی بیشتر از سال گذشته پربارتر rookie کلاس رهبری Bosa گیرنده Deebo ساموئل و linebacker Dre Greenlaw.

“ما نه فقط گوزن در چراغهای دیگر” Bosa گفت. “ما می دانیم که روال ما می دانیم که چگونه یک NFL season کار می کند. در حال حاضر ما واقعا می تواند فقط در گام بعدی و کار بر روی حد عالی رساندن بازی ما و مطالعه مخالفان ما در حال حاضر که ما آنها را در یک بار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de