49ers تحلیل: چه چیزی برای انجام با ریچارد شرمن

باید 49ers به ریچارد شرمن رونی Lott درمان ؟

لات بود بهترین دفاعی خود و نسل و شاید تا کنون. اما در ماه مارس 1991 — 29 ماه پیش — 49ers تصمیم به دوباره ثبت نام او. را انتخاب کرد به او اجازه ترک در طول آژانس رایگان. او 31 سال سن دارد و تا به حال فقط ساخته شده همه طرفدار تیم. اما در زمان 49ers’ شعار بود به انتشار یک بازیکن از یک سال و بیش از حد به زودی به جای یک سال دیر به طوری که آنها اجازه لوت ثبت نام با اظهارات.

شرمن تبدیل خواهد شد 32 در 30 مارس. او هنوز هم خوب cornerback — او طرفدار کاسه فصل گذشته. اما او گرفتن و او را گران و برش او را تقریبا دو برابر 49ers’ کلاه فضا. آنها در حال حاضر کمتر از 13 میلیون دالر را صرف.

در سال 1991 49ers احتمالا با کاهش 32 ساله شرمن. باید زمان 49ers قطع او و یا او را نگه دارید ؟ اجازه دهید به بررسی هر دو امکانات.

چرا 49ers باید حفظ شرمن: او فقط به حال یک فصل فوق العاده. او ره سه پاس و شکست تا 11 بیشتر و مخالف quarterbacks در زمان به نظر می رسید ترس به حتی نگاه خود را در جهت. برای بسیاری از فصل شرمن هنوز فرمان احترام و ترس از مخالفان که به فرمان او در دوران نخست.

شرمن فوتبال نابغه است. و او تنها گرفتن دقیق. او احتمالا باهوش ترین cornerback از همه زمان — که به همین دلیل او خیلی خوب در منطقه تحت پوشش. او می تواند نشستن پشت و تماشای کارفرمایی و پیش بینی که در آن توپ خواهد شد. شرمن دیده است همه چیز را یک جرم می تواند به او بزنند.

و او احساسی رهبر و صدای 49ers فصل گذشته. او بازیکن با سوپر باول حلقه که نگه داشته و بقیه تیم در مسیر و با اعتماد به نفس از طریق طولانی و خسته کننده شود. او برادر بزرگ اگر چه هم تیمی های خود او را به نام “عمو Sherm.” The 49ers کاملا جوان است. به آنها شرمن بود عمو. آنها نیاز به هدایت او.

چرا 49ers باید قطع شرمن: آنها نمی نیاز خود را راهنمایی کنه. آنها ساخته شده سوپر باول. آنها می دانند که آنچه در آن طول می کشد برای دریافت وجود دارد. شرمن ندارد به آنها یادآوری می کنند.

و مطمئن شرمن به خوبی در فصل گذشته. اما همه 49ers’, cornerbacks بازی هست. امانوئل Moseley داد تا یک 44.7 تکمیل درصد Ahkello ویترسپون داد تا یک 52.1 درصد تکمیل و شرمن داد تا یک 59.2 درصد تکمیل.

همه آنها بهره مند از NFL بهترین چهار مرد عبور با عجله از آنجا که آنها نمی باید به پوشش گیرنده برای امتداد طولانی از زمان. Quarterbacks تا به حال به پرتاب توپ به سرعت و یا خرد.

و با وجود این 49ers’ غالب تصویب عجله شرمن داد تا دو جلب در پلی آف — 65-yarder به هکرها گسترده گیرنده <url> آدامز در NFC قهرمانی بازی و 38-yarder به سامی واتکینز در سوپر باول. واتکینز’ گرفتن یکی از بزرگترین نمایشنامه از روسای’ سه ماهه چهارم باز گشت نفع خود.

شرمن نگاه کند در تلاش برای تعقیب پس از واتکینز و آدامز در man-to-man پوشش. تیم احتمالا حمله شرمن به شدت بیشتر در فصل آینده پس از تماشای او کار را به اجرا در سوپر باول.

شرمن خواهد شد یک عامل آزاد در سال 2021 تا سال 2020 احتمالا آخر فصل با 49ers. او برنامه ریزی شده برای به دست آوردن حدود 14 میلیون دلار در فصل آینده. برش او را قبل از آوریل 1 را ذخیره کنید 49ers حدود 13 میلیون و اجازه می دهد آنها را به دوباره ثبت نام جوانتر بازیکن دفاعی مانند Arik آرمستد بود و رونالد بلر و Jimmie بخش است.

این امر می تواند هوشمند به از دست دادن هر سه این بازیکنان و یا هر یک از این بازیکنان فقط به نگه داشتن شرمن یک فصل ؟

جواب: در حالت ایده آل, the 49ers باید در حفظ و شرمن. و اگر کلاه فضایی نیست مسئله آنها تقریبا به طور قطع خواهد او را نگه دارید.

اما کلاه فضایی است که یک موضوع برای 49ers یک مسئله بزرگ است. و اگر آنها نمی, دریافت خلاق با حقوق و دستمزد خود را, آنها می توانند از دست دادن بازیکنان جوان که آینده فراتر از فصل آینده است. The 49ers نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد.

The 49ers باید قطع و یا تجارت شرمن بازیکن و نگه داشتن آنهایی که جوان است. که چه 1991 49ers را انجام دهد. و آنها می دانستند آنچه را که آنها انجام می دهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im