49ers تحلیل: ارتقاء خط حمله

اگر 49ers باید یک پیوند ضعیف آن را دفاع از خود و یا خود را در اجرای بازی و یا خود رسیور یا تنگ خود را به پایان می رسد و یا خود را quarterbacks.

اگر هر چیزی, آن را حق خود گارد مایک فرد است.

نه می گویند فرد بد است. او یک مناسب و معقول راست گارد. The 49ers تقریبا برنده یک کاسه فوق العاده با او به طوری که او نمی تواند وحشتناک است. او قطعا می تواند برای تیم های دیگر. اما 49ers می توانید انجام دهید بهتر از فرد است. آنها می توانند او را قطع و با ثبت نام رایگان عامل این offseason.

فرد شروع دو فصل گذشته در سمت راست گارد برای 49ers و زمانی که او در این زمینه جرم به طور کلی خوب انجام شده. زمانی که او بود در این زمینه جرم به طور کلی خوب انجام شده بیش از حد. کسی نیست یک بازیکن تاثیر. در سال 2019 او از دست رفته نهایی دو به طور منظم فصل بازی با یک صدمه به گردن و 49ers خوب بود و بدون او. پشتیبان دانیل Brunskill بازی فقط به عنوان به خوبی به عنوان فرد.

پس از آن شخص بازگشت و برای بازی های حذفی و انجام ضعیف در سوپر باول. بود خودنمایی ضعیف در 49ers در بزرگترین بازی فصل. که زمانی که او در نهایت در معرض.

روسای دفاعی مقابله با کریس جونز شمردن فرد ، در نیمه اول جونز ضرب و شتم فرد و باعث جیمی Garoppolo به پرتاب یک پاس downfield که روسای ره. بعد از آن در سه ماهه چهارم جونز batted پایین دو تا از Garoppolo را عبور می کند و فرد مسدود کردن جونز هر دو بار. فرد اجازه جونز آنجا ایستاده با دست های خود را مطرح مانند یک مشتاق چهارم-گریدر می دانستند که پاسخ به معلم در سوال. فرد نمی رسید جونز در معده و یا دنده ها و یا در هر نقطه به زور او را به قرار دادن دست خود را پایین. در عوض فرد ایستاده بود و تماشا گناه کبیره برای حمله lineman.

کسی نیست یک نیم تنه یا ناامیدی. او 31 ساله اوقات فراغت. جونز یک 25 ساله طرفدار کاسه. کسی نیست در کلاس های خود. بد matchup. چه 49ers انتظار ؟

The 49ers امضا فرد در سال 2018 به پشتیبان خود مرکز است. او خود را شروع راست گارد فقط به این دلیل جاشوا Garnett مجروح شد. فرد برنده این کار به طور پیش فرض و آن را نگه داشته به دلیل Garnett ماند مجروح شدند. The 49ers در نهایت قطع Garnett. فرد به خوبی به اندازه کافی در سال 2018 به کسب درآمد متوسط سه سال $8.25 میلیون فرمت با 49ers. اما او همچنان یکی از بالاترین پرداخت شروع سپاه پاسداران در لیگ.

The 49ers او دیگر لازم نیست. آنها می توانند او را قطع این offseason با صفر کلاه پنالتی به سادگی می توانید به پاک کردن خود معامله از کتاب است. و آنها می توانند یک ارتقاء عمده برای چند میلیون دلار است. گارد نسبتا ارزان و موقعیت.

The 49ers در حال حاضر حدود 13 میلیون دلار در کلاه فضایی. اگر آنها قطع فرد آنها را به مبلغ 15.5 میلیون دلار در کلاه فضایی است که بیش از اندازه کافی به امضای کیفیت گارد. آنها احتمالا می تواند نشانه Andrus ذغال سنگ نارس که بازی برای پرستاران از سال 2015 تا 2019 و حرفه ای کاسه دو فصل گذشته. ذغال سنگ نارس چپ گارد برای پرستاران, اما می توانید بازی را محافظت و همچنین. او حتی می تواند در بازی left tackle — او در بازی که موقعیت در دانشگاه استنفورد و می تواند جایگزین جو Staley در سمت چپ مقابله با زمانی که Staley بازنشسته.

ذغال سنگ و از دست رفته شش بازی فصل گذشته با شکسته ساعد و از دست رفته است 15 بازی در طول زندگی حرفه ای او. با آسیب دیدگی او سابقه او ممکن است بیش از حد خطرناک برای 49ers. اگر او تا به حال هیچ صدمه تاریخچه برخی از تیم احتمالا او را از پنج سال به 60 میلیون دلار قرارداد خواهد بود که بیش از حد غنی برای 49ers. به جای ذغال سنگ نارس می تواند نشانه یک سال دلار به 7 یا 8 میلیون دلار قرارداد با یک تیم خوب — می گویند 49ers — سپس وارد رایگان آژانس دوباره در سال آینده.

ذغال سنگ نارس صرفا یک گزینه the 49ers باید در نظر بگیرید. کیفیت های دیگر سپاه پاسداران در دسترس خواهد بود رایگان آژانس. The 49ers خواهد شد بدون مشکل به روز رسانی این موقعیت از فرد به فرد از تمایز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>