49ers تحلیل: قیمت بالا مدافعان ممکن است در اطراف چوب

برای اولین بار در سال 49ers وارد رایگان آژانس به سختی و با هر فضا کلاه. شاید که یک چیز خوب است.

در سال گذشته 49ers شد $67 میلیون زیر کلاه که رایگان آژانس آغاز شد و صرف بیشتر پول خود را در دو linebackers با آسیب سابقه — دی فورد و Kwon الکساندر. در حال حاضر 49ers فقط 13 میلیون دلار در کلاه فضایی که بدان معنی است که آنها نمی تواند پرتاب پول در اطراف مانند آنها در سال گذشته است. آنها باید محتاطانه.

زمانی که آنها امضا الکساندر آنها به او چهار سال $54 میلیون قرارداد به این دلیل که آنها از جان گذشته به جای داخل linebacker روبن پرورش آنها منتشر شده بود در سال 2018 پس از بازداشت دوم در خشونت خانگی اتهامات عنوان شده علیه. The 49ers حال معامله شد تا به فاستر با انتخاب در دور اول در سال 2017. او قرار بود بخشی از تیم بنیاد اما او یک مجسمه است.

ورود اسکندر بسیار ورزشی linebacker از Buccaneers بود که در آینده یک پاره لیگ قهرمانان آسیا — او تنها شش بازی برای تمپا در سال 2018 است. زمانی که او با بازی او ساخته شده بسیاری از پردازد بلکه از دست رفته بسیاری از پردازد. او یک کار در حال پیشرفت است. The 49ers هنوز هم پرداخت می شود او را مانند او یک ستاره مانند او فاستر اما راه بهتر است.

الکساندر به خوبی برای 49ers برای هشت بازی در سال 2019. سپس او پاره خود عضله سینه ای بزرگ و از دست رفته نیمه نهایی از فصل به طور منظم. دو سال در یک ردیف بدن خود را شکست. نگران روند برای linebacker که باعث می شود یک دوجین با سرعت بالا برخورد هر بازی.

The 49ers جایگزین الکساندر با rookie Dre Greenlaw یک پنجم دور انتخاب کنید. و او فقط به عنوان خوب اگر نه بهتر از الکساندر. Greenlaw قطعا جوانتر بود ارزان تر و با دوام تر. به علاوه او بهتر tackler.

الکساندر بازگشت برای پلی آف را به دست آوردن مجدد خود را شروع کار ضعیف در سمت linebacker. Greenlaw آن را نگه داشته است چرا که او تا به حال آن را به دست آورده. او را که خوب است. الکساندر مجبور به حرکت به سمت linebacker یک موقعیت پاره وقت — آن را در پایگاه دفاع اما نه نیکل دفاع. بنابراین او فقط 35 درصد از 49ers’ دفاعی جرقه بزند در پلی آف. و در برخی از نقطه در طول postseason او پاره خود را ساخت. بدن خود را ادامه داد به شکستن.

بعدی فصل Greenlaw به احتمال زیاد باقی خواهد ماند و شروع ضعیف در سمت linebacker. بنابراین این امر می تواند خوب برای 49ers اگر آنها می تواند تجارت و یا انتشار الکساندر زیرا آنها نمی نیاز به او را ندارد. اما اگر آنها به تجارت و یا انتشار آنها را نمی صرفه جویی در فضا کلاه. به جای آن آنها می خواهم به دریافت $14.5 میلیون کلاه مجازات است.

آنها با گیر الکساندر. که قیمت انجام کسب و کار در آژانس رایگان.

The 49ers خود قرار داده و در یک موقعیت مشابه با دی فورد. آنها به او پنج سال $85.5 میلیون قرارداد در سال گذشته تا حدی به این دلیل که آنها از جان گذشته به جای جزایر توماس یک پاس حمله کننده آنها پیش نویس با انتخاب سوم در سال 2017 است که یک مجسمه نیم تنه یک benchwarmer.

The 49ers نیز امضا فورد به دلیل Arik آرمستد بود به نظر می رسید مانند یک ناامیدی در آن زمان است. آرمستد بود هرگز تولید بیش از سه کیسه در یک فصل است. به طوری که آنها به او متواضع یک سال قرارداد به ارزش 9 میلیون دلار و متعهد در دراز مدت به فورد است.

فورد بسیار ورزشی خارج linebacker از اشراف بود که در آینده بهترین فصل زندگی حرفه ای خود را در سال 2018 — او تا به حال 13 کیسه. اما او تا به حال یک بازی کامل 16-بازی فصل تنها دو بار در طول زندگی حرفه ای و روسای نمی خواهم به او یک قرارداد طولانی مدت از آنجا که آنها تا به حال سوء ظن خود را در مورد دوام. به طوری که آنها معامله او را به 49ers برای انتخاب دور دوم در سال 2020 است.

The 49ers منتقل فورد به پایان دفاعی و موقعیت او می توانید تنها بخشی هم به این دلیل که او یک subpar اجرا مدافع از آن نقطه است. او گران قیمت ترین بخش در زمان تصویب حمله کننده در NFL.

هنوز زمانی که فورد در این زمینه او با بازی خوب ساخته شده و بازیکنان دیگر و حتی بهتر. اما او به سختی انجام میشود. او در این زمینه فقط 22 درصد از دفاعی جرقه بزند چرا که او تا به حال یک quadricep مصدومیت همسترینگ آسیب و التهاب تاندون زانو, آخرین که با چوب فورد بقیه کار خود را. در ضمن آرمستد بود تا به حال یک فصل برک آوت و ثبت یک تیم-بالا 10 کیسه.

در حال حاضر 49ers ممکن است به اندازه کافی فضا کلاه به دوباره ثبت نام آرمستد بود که بهتر و جوان تر از فورد. در حالت ایده آل, the 49ers خواهد قطع و یا تجارت فورد برای ایجاد فضای کلاه نیاز به دوباره ثبت نام آرمستد بود اما اگر 49ers خلاص شدن از فورد, آنها می خواهم رنج می برند $6.4 میلیون کلاه مجازات است. به این معنی که آنها گیر کرده با او و الکساندر ،

که پایان جهان برای 49ers. فورد و الکساندر هنوز هم ارزش وقتی که سالم و هر دو می تواند دوباره بجای اول برگشتن از خود ناامید کننده اولین بازی فصل به فصل در سانتا کلارا. اما اگر 49ers می تواند به عقب در زمان, آنها احتمالا نشانه آن دو است.

در ذهن نگه دارید که اگر 49ers را عمده خریدهای این سال و قاضی آنها را به شدت. گاهی اوقات قیمت انجام کسب و کار نمی باشد ارزش آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im