49ers خطاب نیاز در پیش نویس — اما نه همه آنها

در نهایت کسانی که کوتاه مدت تصمیم گیری در سان فرانسیسکو ساخته شده است چرا که این تیم نمی رسیده سوپر باول بدون آنها در Shanahan ذهن.

“شما که تصمیم به تجارت امانوئل که من می خواهم به انجام بیش از یک هزار بار گفت:” Shanahan. “در بسیاری از سخت گیری در آن وجود دارد و به همین دلیل ما تا به حال به برخی از تصمیم گیری های دشوار مانند از دست دادن (Buckner) و چیزهایی مانند آن. که چیزی است که ما را مجاز به دریافت یک پیش نویس انتخاب کنید که به ما فرصتی برای مانور کمی.

“این یک کمی استرس زا نیست چرا که تمام این ابزار وجود دارد به بهبود است اما هنگامی که آن را همه گفته و انجام داده, من فکر می کنم ما مانور به اندازه کافی قادر به حفظ بسیاری از مسائل ما بود.”

Cornerback موضوع

این موضوع نه نظر گرفتن یک گوشه ممکن است عامل به 2020 تا آنجا که 2021 زمانی که شرمن ویترسپون و ویلیامز می تواند بازی در جاهای دیگر. The 49ers می تواند معامله را از خود No. 31 انتخاب کنید به جای حرکت برای Aiyuk به آنها شانس در پیدا کردن یک cornerback به داماد تحت شرمن که تبدیل 32 ماه گذشته قبل از اینکه در نهایت جایگزین کردن او.

در عوض 49ers قفل شده به گروه آنها و امید ویترسپون یا Moseley توسعه می تواند به یک قابل اعتماد استارت.

هر دو نشان داده اند چشمک می زند تا مطمئن شوید اما نه همیشه آغاز یک فصل کامل و یک دلیل وجود دارد که چرا هماهنگ رابرت صالح حوصلگی بین این دو به عنوان اواخر به عنوان حاصل کار دو تیم از بخشی از دور پلی آف. در سوپر باول ویترسپون شد benched برای Moseley که پوشش اشتباه مجاز Tyreek تپه به دزدکی حرکت کردن پشت سر او تبدیل به فصل-تعریف سوم-و-15.

بالا پشتیبان گیری در cornerback هستند afra schimming-chase جانسون است که با شش تیم پس از 2018; Jason Verrett که نشده به نظر می رسد در بیش از چهار بازی پس از سال 2016; و تیم هریس یک 2019 ششم دور انتخاب کنید که از دست رفته در فصل گذشته به دلیل مصدومیت. D. J. نی بازی های برگزار شده است cornerback نیکل و ایمنی رایگان.

و شکی نیست cornerback پشت شرمن است و کم چرب ترین قسمت در این فهرست هستند.

می rookies جایگزین جانبازان در سطح بالا?

جایگزینی Buckner

Buckner شد این تیم MVP فصل گذشته. او رهبر در باشگاه با ارزش ترین موقعیت در گروه: خط دفاعی است.

ساندرز بود شماره 1 گیرنده که منجر به عنوان مثال در بالای دادن Jimmy Garoppolo قابل اعتماد کهنه هدف او می تواند پیدا کردن در لحظه.

می Kinlaw و Aiyuk ارائه کسانی که همه چیز و حفظ 49ers در سوپر باول شکار ؟

را بپرسید اگر چه آنها ممکن است مجبور به. خط دفاعی اتاق می تواند تغییر از Buckner به نیک Bosa و Arik آرمستد بود را اجازه می دهد Kinlaw به سرویس اولیه در توسعه خود را در حالی که او با استعداد هم تیمی انتخاب کنید تا شل. در آن حس Kinlaw نمی تواند رفتن به یک وضعیت بهتر است چرا که او نمی باید تیم را به بهترین دفاعی lineman در حال حاضر.

به طور مشابه Deebo ساموئل می تواند تکامل را به یک واقعی شماره 1 wideout اجازه می دهد Aiyuk به حل و فصل را به یک نقش مکمل در حالی که او می آموزد Shanahan را سنگین راهکار.

اما نیز وجود دارد یک فرصت Kinlaw زندگی نمی کند تا پتانسیل خود را مانند سال 2017 در دور اول انتخاب جزایر توماس. یا Aiyuk در نهایت می یابد خود را در Shanahan لانه لا دانته Tia و ارائه نمی شود همان نوع تقویت به عنوان Sanders.

خوب فصل از دو میدارد دور اول می تواند عظیم برای 49ers’ Super Bowl آرمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de