445 بازدید کنندگان در میان هاوایی ورود سهشنبه به عنوان interisland قرنطینه برطرف

برخی از 445 بازدید کنندگان در میان مسافران که به هاوایی در روز سه شنبه مشخص شده است که بلند کردن اجسام از interisland مسافر شده است.

هاوایی گردشگری اقتدار امروز گزارش داد که 1,671 آمد به هاوایی در روز سه شنبه. بازدید کنندگان ساخته شده حدود 27 درصد از کل مسافران که به هاوایی در 19 پرواز از خارج از دولت.

روزانه تعداد مسافر نیز شامل 556 بازگشت ساکنان و 121 نفر چه کسی گفت که آنها برنامه ریزی برای نقل مکان به هاوایی. به عنوان بسیاری از 190 از مسافران هواپیمایی خدمه و 114 بودند حمل و نقل مسافر که نمی قصد ترک فرودگاه. به عنوان بسیاری از 165 نظامی اعضای آمد به هاوایی در روز سه شنبه.

بلند کردن اجسام از interisland قرنطینه است که انتظار می رود به کمی تقویت هاوایی را محاصره بازدید کننده میباشد. اما خارج از دولت مسافری روزانه تعداد باقی می ماند و کمتر از سال گذشته 35,000 یک روز به طور متوسط.

برخی از 80 از ورود مسافران شده بود معافیت اعطا شده به اجباری 14-روز خود شده که هنوز هم در اثر trans-Pacific مسافران از طریق حداقل ژوئیه 31. برای سوال در مورد معافیت تماس [email protected]

با توجه به داده های جمع آوری شده از هاوایی وزارت حمل و نقل (DOT) اجباری سفر فرم اظهارنامه 80 درصد از بازدید کنندگان رفت و به اوآهو. یکی دیگر از 11 درصد رفت و به مائوئی و 8 درصد به هیز.

به عنوان بسیاری از 351 از اوآهو بازدید کنندگان فاش هدف از سفر خود را در فرم. از این افراد 12% کسب در آمد برای, 78% برای دیدن خانواده و دوستان 13 درصد به تعطیلات و 4% به نقل مکان به هاوایی. درصد به اضافه کردن بیش از 100 درصد از مسافران می توانید بیش از یک پاسخ.

صرف نظر از آنچه جزیره که آنها در مسافران از خارج از دولت که اصلا معافیت هنوز هم باید پایبند به 14 روز در قرنطینه.

هر چند interisland قرنطینه به پایان رسید روز سه شنبه مسافران هنوز هم تا به حال مطابق با تازه افزایش غربالگری. دولت گفت: “مسافران ممکن است ممنوع از سوار شدن به یک پرواز در صورتی که افزایش دمای بالای 100.4 درجه آنها حاضر به تکمیل اجباری (سفر و سلامت) فرم و یا آنها در 14 روز در قرنطینه لیست آنها را منع از پرواز.”

با وجود آرامش بخش از interisland سفر مستند مسافران که وارد هاوایی قبل از شنبه هنوز باید کامل خود را 14 روز دوره قرنطینه.

با توجه رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige نهم مکمل اعلام, همه میزبانان از مهمانان موضوع به یک قرنطینه باید اطمینان حاصل شود که مهمان تابع قوانین و یا آنها در نقض اضطراری سفارش خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>