400 هاوایی سرباز گارد ملی آینده coronavirus وظیفه

تعداد هاوایی سرباز گارد ملی در فدرال وظیفه فعال برای این بیماری همه گیر کوروناویروس را رها اوایل هفته آینده به 800 از 1200 به عنوان بخشی از پنتاگون “راست-اندازه” پیش از “سخت توقف” مجموعه به صورت 24 ژوئن برای استقرار تقریبا 46,000 شهروند سربازان در سراسر کشور, مقامات گفت.

این حرکت به عنوان پنتاگون طول می کشد گام به سوی آنچه آن را به نام “بازگشت به حالت عادی عملیات” اما به عنوان قانونگذاران در سراسر کشور در ادامه به افزایش نگرانی مداوم امنیت نیاز دارد.

پنتاگون روز سه شنبه گفت که “شرایط رویکرد مبتنی بر” در حال حاضر است که گرفته شده و به جای استراحت توقف “جنبش” سفارش شده است که در اثر درگیری ها از ماه مارس با توجه به COVID-19.

دستور توقف وظیفه ایستگاه تغییرات در محل از طریق ژوئن 30. هزاران نفر از اعضای نظامی در هاوایی و یا با سفارش به هاوایی در حال متاثر از سیاست است. اعضای خدمات مورد نیاز برای متوقف کردن حرکت هر دو در داخل و بین
در سراسر کشور.

در حالی که COVID-19 هنوز هم ارائه یک خطر “شرایط مختلف در سراسر کشور حکم این انتقال به یک رویکرد مناسب” متی Donovan, خبرگزاری دفاع برای پرسنل و آمادگی گفت: در یک کنفرانس خبری.

وزارت دفاع گفت: از سرگیری محدودیت سفر باید همسو با دولت و معیارهای منطقه ای بر اساس دستورالعمل های کاخ سفید را باز امریکا هدایت.

“در نظر گرفتن عواملی مانند حذف پناهگاه در محل سفارشات و یک روند نزولی جدید COVID-19 موارد بیش از قبل 14 روز استفاده می شود به یک تصمیم برای از سرگیری جنبش بین کشورهای منطقه و سازمان ملل” داناون گفت.

نزدیک به 80 نفر از اعضای کنگره — از جمله در کنگره ایالات متحده Ed مورد هاوایی — امضا بر روی یک مارس 20 نامه به وزیر دفاع علامت Esper با اشاره به قبلی فرمت فدرال گارد ملی وظیفه و درخواست برای یکی دیگر.

“در حال حاضر تقریبا هر کشور قلمرو و منطقه کلمبیا است بودجه فدرال سربازان و سربازان در مبارزه با COVID-19” نامه متحده است. “متاسفانه این (وزارت دفاع) در فرمت قابل اجرا فقط تا 24 ژوئن سال 2020 است. ما مصرانه از شما را به مشورت با ما فرمانداران و گسترش (فدرال) مجوز برای مدت زمان رئیس اورژانس و فاجعه اظهارات.”

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige را با ارسال نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا یک ماه پیش درخواست تداوم آنچه شناخته شده به عنوان “32” فدرال وظیفه برای هاوایی گارد ملی از طریق ژوئیه 31. “ما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت پاسخ” Ige را روز سه شنبه گفت.

دفتر والی گفت: پسوند “لازم است در جهت هاوایی گارد ملی برای ادامه حمایت مهم از جمله فرودگاه و نمایش فیلم در جامعه و به کار در انواع توابع به حمایت و حفاظت از شهروندان ما.”

در سراسر کشور به گفته مقامات پنتاگون خواسته است همه گارد ملی واحد در فدرال coronavirus وظیفه خود را رها سربازان شمارش جلوتر از برنامه ریزی شده 24 ژوئن پایان تاریخ.

هاوایی گارد ملی خواهد شد در نظر گرفتن برخی از سربازان خاموش فدرال وظیفه فعال در سراسر سلیمان گفت: سخنگوی جف Hickman.

اگر قانونگذاران را متقاعد کنید که برگ برنده دولت برای ادامه گارد ملی فدرال وظیفه در آن زمان سطح 10 ژوئن ممکن است آخرین روز از هاوایی COVID-19 ماموریت به دلیل نیروهای نیاز به outprocessed و پزشکی غربالگری ویروس. برخی ممکن است خود نیاز به قرنطینه برای 14 روز.

یکی دیگر از 125 اعضای کنگره پیوست در نامه ای جمعه به مغلوب ساختن پیشی جستن Esper و سازمان مدیریت اضطراری فدرال گفت: گارد ملی “شده است مهم در اجرای ملت همه گیر پاسخ تلاش است.”

این نامه با مشارکت مورد و همکار در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard و وزیر بهداشت ، برایان Schatz همه هاوایی دموکرات می پرسد که شما “در نظر داشتن همه گارد ملی خدمات اعضای حمایت COVID-19 ماموریت در (فدرال) وضعیت به جای انتقال به وزارت امور خارجه وظیفه فعال سفارشات.”

به گزارش ایسنا ، Mazie Hirono هاوایی در ضمن یک شرکت حامی با همکار دموکراتیک بهداشت ، Tammy Duckworth ایلینوی در گارد ملی COVID-19 پاسخ ثبات عمل می کنند.

این قانون را گسترش عنوان 32 اقتدار را برای همه نیروهای فعال در پاسخ به بحران تا پایان اضطراری برای بهداشت عمومی.

برخی از هاوایی سربازان گارد بسیج شدند در دولت وظیفه فعال است که متفاوت از فدرال وظیفه در اواخر ماه مارس است. اکثریت از 1200 سربازان در ادامه عنوان 32 فدرال وظیفه پرداخت و مزایا — در حالی که هنوز گزارش به فرماندار در مارس 3 و باقی مانده در ظرف چند هفته.

عنوان 32 اجازه می دهد تا یک فرماندار به سفارش اعضای گارد به گزارش عملیاتی دفاع از میهن وظایف با تصویب رئیس جمهور و یا وزیر دفاع با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

اخبار سازمان سیاسی اشاره کرد کاخ سفید با صدور 24-بعد فرمت به 24 ژوئن برای خدمات فدرال — فسخ استقرار در اواسط هفته و یک روز خجالتی از 90 روز آستانه برای برخی از سرزمین اصلی سربازان گارد به تعلق آموزشی و بازنشستگی اعتباری.

“به نظر می رسید نوع خود عجیب و غریب به من” سرتیپ بازنشسته ، ژنرال Roy J. رابینسون رئیس گارد ملی انجمن از ایالات متحده گفت: انتشار.

رابینسون فکر کردم ممکن است یک تصادف اما “در پشت ذهن من, من می دانم که بهتر است. آنها screwing اعضای گارد ملی از وضعیت آنها باید.”

بعد فدرال تماس بگیرید تا از هاوایی گارد ملی پرسنل آنها را کمی دورتر از 90 روز سرویس آستانه.

تقریبا 46,000 گارد پرسنل در حال خدمت در coronavirus مربوط به ماموریت. حدود 85 درصد در فدرال سفارشات.

کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی گفت: تب می تواند اجرا تا آنجا که 9 میلیون دلار در هر ماه در هر 1000 نیروهای بسیج.

بدون عنوان و فدرال 32 اقتدار بسیاری از کشورها کاهش خواهد یافت به گسترش گارد استقرار دولت تحت وظیفه فعال با توجه به عدم از بودجه در دسترس ، گارد ملی انجمن گفت.

is.gdclck.ruulvis.net