4 ‘Vanderpump’ به طور منظم سرنگون بیش تهمت نژادی پروفایل

  • ASSOCIATED PRESS In this combination photo, Stassi Schroeder attended the Glamour Women of the Year Awards in New York in 2019, left, and Kristen Doute arrived at the Los Angeles premiere of “Pitch Perfect 3” on Dec. 12, 2017.

    آسوشیتد پرس

    در این ترکیب عکس Stassi شرودر با حضور زنان زرق و برق از جوایز سال در نیویورک در سال 2019 چپ و کریستن Doute وارد لس آنجلس والاتر از “Pitch Perfect 3” در دسامبر. 12, 2017.

نیویورک >> چهار اعضای بازیگران در حال بازگشت نیست برای یک فصل دیگر از براوو را “Vanderpump قوانین” — دو بیش از خود نژادپرستانه رسانه های اجتماعی پست های دیگران پس از آنها با نژاد برفلد یک همکار.

براوو انتشار بیانیه ای امروز تایید که Stassi شرودر کریستن Doute حداکثر Boyens و برت Caprioni نمی خواهد به بازگشت به سری واقعیت که هوا نهایی آن قسمت از فصل هشت هفته آینده.

نشان می دهد پیروی از زندگی شخصی از کارمندان فعلی و سابق سابق “زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز” star Lisa Vanderpump را لوس آنجلس رستوران.

مشخص شد هفته گذشته در یک پادکست که شرودر و Doute گزارش شده بود سابق آمریکایی آفریقایی همکار ایمان Stowers برای یک جرم او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با. Stowers به نظر می رسد در دو فصل “Vanderpump.”

Boyens و Caprioni شد اجازه رفتن بیش از گذشته توییتهایی که شامل نژادی تهمت.

شرودر و Doute شده اند که بازیگران اصلی اعضای این نشان می دهد پس از آن در سال 2013 اولین باید عذرخواهی در رسانه های اجتماعی. Boyens و Caprioni که جدید به این مجموعه عذرخواهی کرد در هفته گذشته مراسم قسمت از “Vanderpump قوانین است.”

Vanderpump به نظر می رسد در نه فصل از “زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز” و سمت چپ که سری در سال گذشته است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net