4 جدید کروناویروس موارد به ارمغان می آورد هاوایی ایالت مجموع به 685

هاوایی وزارت بهداشت مقامات امروز گفت که دولت شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است توسط چهار به یک در مجموع 685.

کل ایالت تعداد افزایش تنها سه پس از یک مورد بود حذف شده از چوب خط حساب کردن “به عنوان یک نتیجه از به روز رسانی تست اطلاعات” مقامات بهداشت گفت.

هر چهار از امروز از موارد جدید در اوآهو به عنوان مورد بود که برداشته شد.

از امروز 46 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 622 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” از زمان آغاز شیوع این بیماری در ماه فوریه است. یک نسخه جدید مورد در اوآهو امروز گزارش شد. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

حدود 91 درصد از هاوایی افرادی که آلوده شده اند در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

توسط شهرستان هونولولو دیده است 408 بیماران منتشر شده از انزوا و مائوئی تا به حال 113 بيمار منتشر شد. هر دو کائوآئی و جزیره بزرگ هیچ فعال عفونت موارد است.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 451 در اوآهو 120 در Maui County 81 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. کل همچنین شامل 12 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

>> مرتبط با: Arcadia آزمون حدود 550 از آن مراقبت های بهداشتی کارگران

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 85 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با یک بستری در اوآهو امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت. از 84 بستری شدن در بیمارستان در حالت 60 شده اند در اوآهو, 22 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

از بیش از 57,295 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی حدود 1.2 درصد مثبت بوده است. مقامات بهداشت شمارش 1,122 جدید, نتایج آزمون امروز در شمارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>