4 بیشتر بازداشت شده در هاوایی برای قرنطینه موارد نقض

مقامات بازداشت چهار نفر دیگر متهم به نقض 14 روز در قرنطینه حکومت پس از آنکه به آنها گفته خال خال در خارج از هتل خود را و یا خانه در هاوایی است.

بیست و پنج سال Mitchell لارنس Shier از فلوریدا 27 ساله آن الیزابت عجله از ایلینوی و 60 سال Leif آنتونی Johansen کالیفرنیا بودند به اتهام نقض خود قرنطینه حکومت و unsworn جعل به مقامات.

عوامل ویژه ای از وزارت امور خارجه از دادستان کل بخش تحقیقات دستگیر Shier و عجله در Waikiki هتل پنج شنبه پس از کارکنان هتل گفته می دیدم که زن و شوهر از بازگشت به اتاق خود را با کیسه های خرید و مواد غذایی.

عوامل نیز دستگیر Johansen شنبه بعد از شاهدان گزارش داد او watercrafting کردن, ساحل, در ساحل شمال. مقامات می گویند که او قرار بود در قرنطینه در Waialua خانه پس از ورود او در مارس 18. Johansen دیده می شد ترک خانه خود را دوباره چهارشنبه است. ویژه ماموران او را دستگیر کردند که او در حال بارگیری مواد غذایی به وسیله نقلیه خود را در Costco Waipio.

Shier راش و Johansen منتشر شد در تعهد خود را دارند و دستور به ماندن در هتل و یا خانه ای برای خود باقی مانده قرنطینه دوره.

در مائوئی 34 ساله ویلیام Lefear از هوستون به طور داوطلبانه به تگزاس بازگشت دوشنبه پلیس پس از بازداشت او را به اتهام نقض خود قرنطینه قانون است.

Lefear را دوره قرنطینه برنامه ریزی شده بود به پایان مارس 11 اما مقامات متهم او را از خروج از اتاق هتل خود را دوشنبه شب و در بازگشت پس از نیمه شب. زمانی که پلیس با او تماس صبح روز بعد او به آنها گفت که او غافل از اجباری قرنطینه باقی خواهد ماند و در اتاق خود اما Lefear گفته شد دیده می شود ترک اتاق خود را دوباره سه شنبه شب. مقامات او را دستگیر کردند و منتشر شد که او را در انتظار تحقیقات بیشتر است.

در یک بیانیه هاوایی دادستان کل کلر Connors به یاد همه بازدید کنندگان و بازگشت ساکنان پرواز به دولت به رعایت قرنطینه قانون است.

“با توجه به نگرانی های ایمنی و بهداشت ارائه شده توسط این بیماری همه گیر اجرای قانون تحمل صفر نگرش نسبت به هر کسی که نقض مسافر خود قرنطینه قانون است. هنگامی که ما دریافت گزارش از نقض ما به دنبال آنها. ما همه درخواست پرواز به دولت احترام به قوانین اضطراری برای حفاظت از خود را دارند و برای سلامت و رفاه همه هاوایی” Connors گفت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de